Jump to content
Dogomania

Pocahontas

Members
  • Posts

    2752
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pocahontas

  1. tak.szkoda że nie razem ale rzadko takie cuda się zdarzają :)
  2. rezerwacja.podróż do nowego domu zaplanowana na 13 września.
  3. Uprzejmie informuję że przelew ze skarpety owczarkowatej doszedł :multi:
  4. [B]DONka[/B] właśnie pisałam z Ulą186 i w jej imieniu informuję że wieści w sprawie przelewu będzie miała jutro gdyż dziś nie było osoby zarządzającej i mającej dostęp do konta.
  5. Podnosimy do góry bo młodzieniaszek szuka domu
  6. Amor nadal szuka swojego odpowiedzialnego właściciela. Ładnie zostaje już w kojcu,nie ucieka dzięki ogrodzeniu ze sztachet.Dogaduje się ze wszystkimi psiakami bez względu na płeć i wielkość :)
  7. sunia nadal w klinice ale doba kosztuje 50zł z lekami więc do soboty ma czas.szukamy dt na cito!jest bardzo łagodna i przyjazna do wszystkich.
  8. Znaleziona przy drodze koło Radzymina. Zaawansowana ciąża. Pojechała do kliniki na Bemowo. Potrzebna pomoc!Sunia jest troszkę wycofana ale bardzo łagodna. Fundacja Zwierzęca Polana ul. Gwiaździsta 15a/257 01-651 Warszawa Bank BGŻ 89 2030 0045 1110 0000 0373 2130 PayPal: [email protected] BIC Banku BGŻ: GOPZPLPW KONTAKT: [email protected]<script cf-hash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script> wydarzenie na fejsie: https://www.facebook.com/events/490720547739408/?fref=ts
  9. Amor urodził się 10 czerwca 2013 roku w pseudo hodowli w okolicach Serocka woj.mazowieckiego.Kupiony pod wpływem impulsu,bez przemyślenia,bez zapoznania się z charakterystyką rasy i jej potrzebami. Pies otrzymał rodowód ale jakiegoś dziwnego związku psa i kota. Wszystko było dobrze dopóki pies nie dorósł.Skończył rok i stwierdził że czas zabrać sprawy w swoje łapy.Zaczął uciekać ale według właścicielki wracał-wiadomo micha darmowa zawsze przyciąga. Pies pierwszy raz trafił na moją działkę 4 lipca.Rozwiesiłam ogłoszenia w okolicy oraz postawiłam internet na nogi.Ładny zadbany pies nie może biegać ot tak sobie.Brałam pod uwagę syndrom wakacji ale na szczęście wieczorem zgłosiła się po niego opiekunka. W sobotę rano Amor ponownie znalazł się na mojej działce.Powtarzało się to codziennie a nawet kilka razy dziennie. Po długich rozmowach właścicielka psa zgodziła się zrzec go na mnie.Nie miała już sił a i ukłon w jej stronę że przyznała się do błędu.Na szczęście pies trafił do mnie a nie do kogoś na łańcuch albo zginąłby pod kołami auta-nie daleko mamy trasę szybkiego ruchu gdzie nie raz widziałam psie i kocie nieszczęścia na poboczach. Amor to wspaniały uciekinier.Wspina się po siatce jak kot.Aktualnie przebywa u mnie na działce ale w zasadzie chodzi się za nim krok w krok.Z moim Ziomkiem bez problemu się dogadują.Amor cały czas zaczepia do zabawy dlatego gonitwom nie ma końca.Bardzo ładnie chodzi na smyczy,nie ciągnie ani się nie wyrywa.Zero agresji-bardzo pozytywnie nastawiony do wszystkich psów.Od małego wychowany z malutkim dzieckiem więc bardzo odpowiedni do domu z dziećmi.Jest zdrowy,posiada książeczkę zdrowia.Uwielbia wodę niezależnie czy to rzeka,jezioro,oczko wodne czy nawet miska z wodą.Je wszystko i nie wybrzydza.Zachowuje czystość w domu,ładnie przesypia całą noc na posłaniu przy łóżku. Przed adopcją zostanie wykastrowany! pies przebywa w okolicach Wyszkowa ale istnieje oczywiście możliwość transportu. kontakt w sprawie adopcji: 600-755-573 [email protected] wydarzenie na fejsie https://www.facebook.com/events/661063523976102/?ref_newsfeed_story_type=regular&source=1
  10. Amor urodził się 10 czerwca 2013 roku w pseudo hodowli w okolicach Serocka woj.mazowieckiego.Kupiony pod wpływem impulsu,bez przemyślenia,bez zapoznania się z charakterystyką rasy i jej potrzebami. Pies otrzymał rodowód ale jakiegoś dziwnego związku psa i kota. Wszystko było dobrze dopóki pies nie dorósł.Skończył rok i stwierdził że czas zabrać sprawy w swoje łapy.Zaczął uciekać ale według właścicielki wracał-wiadomo micha darmowa zawsze przyciąga. Pies pierwszy raz trafił na moją działkę 4 lipca.Rozwiesiłam ogłoszenia w okolicy oraz postawiłam internet na nogi.Ładny zadbany pies nie może biegać ot tak sobie.Brałam pod uwagę syndrom wakacji ale na szczęście wieczorem zgłosiła się po niego opiekunka. W sobotę rano Amor ponownie znalazł się na mojej działce.Powtarzało się to codziennie a nawet kilka razy dziennie. Po długich rozmowach właścicielka psa zgodziła się zrzec go na mnie.Nie miała już sił a i ukłon w jej stronę że przyznała się do błędu.Na szczęście pies trafił do mnie a nie do kogoś na łańcuch albo zginąłby pod kołami auta-nie daleko mamy trasę szybkiego ruchu gdzie nie raz widziałam psie i kocie nieszczęścia na poboczach. Amor to wspaniały uciekinier.Wspina się po siatce jak kot.Aktualnie przebywa u mnie na działce ale w zasadzie chodzi się za nim krok w krok.Z moim Ziomkiem bez problemu się dogadują.Amor cały czas zaczepia do zabawy dlatego gonitwom nie ma końca.Bardzo ładnie chodzi na smyczy,nie ciągnie ani się nie wyrywa.Zero agresji-bardzo pozytywnie nastawiony do wszystkich psów.Od małego wychowany z malutkim dzieckiem więc bardzo odpowiedni do domu z dziećmi.Jest zdrowy,posiada książeczkę zdrowia.Uwielbia wodę niezależnie czy to rzeka,jezioro,oczko wodne czy nawet miska z wodą.Je wszystko i nie wybrzydza.Zachowuje czystość w domu,ładnie przesypia całą noc na posłaniu przy łóżku. Przed adopcją zostanie wykastrowany! pies przebywa w okolicach Wyszkowa ale istnieje oczywiście możliwość transportu. kontakt w sprawie adopcji: 600-755-573 [email][email protected][/email] wydarzenie na fejsie [url]https://www.facebook.com/events/661063523976102/?ref_newsfeed_story_type=regular&source=1[/url] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/1152/5eeab62ddb7e6ddfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/1150/adba55ab1288b82bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/1153/c2682fa759ec22bamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/1150/4635456126aae95fmed.jpg[/IMG][/URL]
  11. podnosimy panienkę kto może zaoferować jej dt?
  12. zdjęcia wodne super. Ula może poproś admina o przeniesienie wątku aczkolwiek może to troche potrwać.
  13. Psy nadal szukają domku. Zmieniły miejsce zamieszkania na okolice Poznania.tam w hotelu czekają na swojego człowieka.
  14. Warszawa i okolice zapraszamy na wspólny spacer!!!!!!!! https://www.facebook.com/...tivity&source=1 mapka poglądowa gdzie to jest : http://www.dogorient.pl/?warszawa-24.05.2014,33 ZAPRASZAM WSZYSTKICH Z PSAMI
  15. nowe dwa wzory taśm.zapraszam do kupna. 35zł za pojedynczą czarną i czerwoną 40zł za pojedynczą żółtą w czerwone kropki i czerwoną w niebieskie kropki 45zł podwójna czarna i czerwona 50zł podwójna żółta w czerwone kropki i czerwona w niebieskie kropki wysyłka około 10zł lub odbiór osobisty w Warszawie,Łomiankach,Wyszkowie,Radzyminie. [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e60316181f22227e"][IMG]http://images63.fotosik.pl/904/e60316181f22227em.jpg[/IMG][/URL]
  16. [SIZE=6]ZAGINĘŁA SUNIA HUSKY!!![/SIZE] Dnia 18 marca w miejscowości Wola Bystrzycka koło miasteczka Wojcieszków (większe miasta to Łuków albo Radzyń Podlaski) uciekła z posesji 2 letnia i wysterylizowana sunia husky.Ma na imię Luka.Jest bardzo przyjazna w stosunku do ludzi i dzieci.Posiada chip.Uciekła razem ze swoim kumplem Rex'em który został znaleziony potrącony przez samochód.Modlę się aby ona była cała i zdrowa.BŁAGAM UDOSTĘPNIAJCIE!! [SIZE=4]600-755-573[/SIZE] [URL="https://imageshack.com/i/jjdsc1349ej"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/703/dsc1349e.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/2mdsc1258ij"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/94/dsc1258i.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/j0dsc1249wj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/684/dsc1249w.jpg[/IMG][/URL]
  17. polecam!!!używam od 3 lat.są świetne.
  18. Komu komu hulajki?
  19. nic nie widze z akity.pycholek bardziej pod boksera jakiegoś.
  20. Max nie żyje.Został uśpiony.Okazało się że ma nowotwór złosliwy z dużymi przerzutami. archiwum
  21. kiedyś widziałam ale wolałam zapytać.ok.dzięki
×
×
  • Create New...