-
Posts
898 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dominika_06
-
już zrobiłam mu kilka ogłoszeń: [URL]http://www.psiamania.pl/advertisement_preview.aspx?item_id=4918&title=Tygrysek-ja-czekam[/URL]! [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art7648,tygrysek.html[/URL] zaraz będą jeszcze 2
-
Dominika 0_0 jak mogłaś mnie nie słyszeć?! :D odebrałam meila, DZIĘKI za zdj ;) ;)
-
wielkopies nazywa się: NASIR powtarzałam od tygodnia!!!! ;D
-
a kiedy Zuzka do fryzjera jechała? bo ja ostatnim razem byłam w sobote, to może jednak mu sie udało???
-
dla belli [URL]http://www.adopcje.org/adopcja60825.html[/URL] dla Atosa [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art7627,atos.html[/URL] dla Zuzki [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art7626,zuzka.html[/URL] hopajcie pieski!!!
-
jak ostatnio byłam, on też jeszcze był. To Argo, adoptowany ze schroniska jako szczeniak, a wrócił jako dorosły pies. Słyszałam że podobno wyrzucono go z samochodu, ale nie jestem pewna czy to o niego chodzi...
-
Piracik ma dom. Została Bejli musimy Jej pomóc- J. Zdrój
dominika_06 replied to agrabcia's topic in Już w nowym domu
fajnie wyszło, no i duzo ładnych zdjęć jest. oby im się udało!!! -
[URL]http://www.adopcje.org/adopcja56257.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art7624,lezka.html[/URL] Dla Łezki Ktos zrobił wykopywanko Didi na adopcje.org ;) [URL]http://www.adopcje.org/doadopcji-12-578-0-0-Jastrzebie-Zdroj.html[/URL]
-
Zagłodzona mix leosia.Trafiła do super ludzi i super domku.
dominika_06 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
coś nam się uda wykombinować, narazie porozgłaszam jej wątek. hopaj Didi! -
Psy w typie pierwotnym - Jastrzębie Zdrój
dominika_06 replied to alina71's topic in Już w nowym domu
myślę, że powoli już mozna, mam nadzieje ze Carmen do schronu już nie wróci! ;) -
Boni nareszcie w domu!!! :D super! i dziękujemy za ogłoszenia :)
-
CZIKA, czeka na dom w schronisku w Jastrzębiu
dominika_06 replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
oj Czika, obys na dobry domek trafiła!!! hopaj!!! -
Piracik ma dom. Została Bejli musimy Jej pomóc- J. Zdrój
dominika_06 replied to agrabcia's topic in Już w nowym domu
może im się wkońcu poszczęści!!!!!! :) -
Piracik ma dom. Została Bejli musimy Jej pomóc- J. Zdrój
dominika_06 replied to agrabcia's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.psiamania.pl/advertisement_preview.aspx?item_id=4866&title=Piracik-i-Bejli-szukamy-domku[/URL]!!! kochane piratki!!! napisałam im nowy tekst, nie wiem czy dobry, ale mnie sie nawet podoba... :) szukajcie domków!!! -
Psy w typie pierwotnym - Jastrzębie Zdrój
dominika_06 replied to alina71's topic in Już w nowym domu
suuuuper!!!! :D kiedy poszła??? dziś??? akurat wrzuciałam ją na adopcje.org i pies.pl a tu proszę ;) :D Nareszcie!!! -
Psy w typie pierwotnym - Jastrzębie Zdrój
dominika_06 replied to alina71's topic in Już w nowym domu
hopaj Carmen!!! -
Zagłodzona mix leosia.Trafiła do super ludzi i super domku.
dominika_06 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
hopaj Didi!! -
hopaj Mailo!!!
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_AC1QDA5zcXs/TNcbHPy81WI/AAAAAAAAJiY/lEgdTrC8g7w/s400/schronisko%20niedziela%20062.JPG[/IMG] Imię-Gacuś Rasa-kundelek wiek- ok.1-2 latka maść-czarny charakter-przyjazny, zawsze się wita chodzenie na smyczy- stosunek do innych psów-przyjazny do kotów- komendy- [IMG]http://lh3.ggpht.com/_AC1QDA5zcXs/TNcaEfae_2I/AAAAAAAAJh8/Awy8pWbyZ4o/s400/schronisko%20niedziela%20050.JPG[/IMG] po prawej Imię- Tytus rasa- kundelek wiek- ok. 4 latka maść-rudo-biały charakter-miły, ale lubi szczekać ;) chodzenie na smyczy-nie ciągnie tak bardzo stosunek do innych psów-raczej przyjazny do kotów- komedny-
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_AC1QDA5zcXs/TNcYwS3HLoI/AAAAAAAAJhc/kGKoEZwVLec/s400/schronisko%20niedziela%20025.JPG[/IMG] więc tak: imię- Bobi Rasa - kundelek (rasowca mi narazie nie przypomona i nie wiem jaki to ,,mix" ;) ) Wiek -ok. 2-4 latka Maść - brązowy Znaki szczególne - Charakter - bardzo żywiołowy, wesoły, chętny do zabawy Chodzenie na smyczy - no trochę ciągnie Stosunek do innych psów - raczej nie zwraca uwagi Stosunek do kotów - goni koty Komendy - raczej rzadnej nie zna Chciałam powiedzieć że trochę rzadziej będe na dogo bo u mnie na domku nie ma jeszcze internetu, a mam go dopiero u babci czyli najczęściej w weekendy i piątki. sorki za zamieszanie
-
ta mniejsza to była Luna, ale już w domku jest. Ta większa to Rita