[IMG]http://lh4.ggpht.com/_AC1QDA5zcXs/TPA8hmRhz6I/AAAAAAAAKDA/vBCKuZvplOw/s800/schronisko%2026-11%20127.JPG[/IMG]
Wczoraj z Viki próbowałysmy go wyciągnąć na spacer. Kiedy wchodzi się do kojca on chowa się za budkę. POdchodzi daje się wymiziać, ale nie chce nałozyć obróżki na szyję. Myślę że po pewnym czasie gdy przyzwyczai się do naszej obecności, oswoi, zaufa to da się wyciąśgnąć z kojca ;)