-
Posts
898 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dominika_06
-
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/200648-Skatowany-bezimienny-psiak-prosi-o-POMOC!!!!-J-bie-Zdr[/URL]. zapraszam na wątek psiaka, bezimiennego...
-
I taki jeszcze śliczny piesek. Bardzo fajny, długo siedzi w schronisku... [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x201863x800m800.jpg[/IMG]
-
Psy w typie pierwotnym - Jastrzębie Zdrój
dominika_06 replied to alina71's topic in Już w nowym domu
I zdj ze spacerku [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x201846x800m800.jpg[/IMG] -
Psy w typie pierwotnym - Jastrzębie Zdrój
dominika_06 replied to alina71's topic in Już w nowym domu
Megi wróciła... :( :( i przywieziono nową sunie. Malamutkie. Jest piękna!!! Ma bardzo fajny charakterek. Jest miła i przyjazna, ładnie na smyczy chodzi. [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x201833x800m800.jpg[/IMG] -
Wątek główny szczeniaczków z Jastrzębskiego schroniska!!!
dominika_06 replied to dominika_06's topic in Już w nowym domu
z tych dużych puchatych został tylko ten czarny. jest nowy szczeniaczek, trochę bojaźliwy, ale lubi sie pieścić ;) -
Wczoraj przywieziony piesek. Wygląda marnie... :( ma ranną łapkę, pyszczek... został prawdopodobnie pogryziony przez psa, był więziony na łańcuchu... chce mu założyć wątek [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x201827x800m800.jpg[/IMG]
-
Gacuś. Ciężko mu było zrobić zdj ciągle się wiercił. Bardzo żywiołowy psiak ;) [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200217x800m800.jpg[/IMG] [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x201622x800m800.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200415x800m800.jpg[/IMG] [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200416x800m800.jpg[/IMG] [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200425x800m800.jpg[/IMG] Nasir na spacerku ;)
-
Fargo - stracony pies? Blagam o pomoc dla niego.
dominika_06 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
hopaj Fargo!!!!! -
Duży ale bardzo fajny psiak. POtrafi chodzić na smyczy, daje łapkę, siada na komendę, uwielbia się przytulać, pieścić, głaskać, bez problemu wchodzi do kojca. tylko jeszcze nie ma imienia... [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200214x800m800.jpg[/IMG] [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200215x800m800.jpg[/IMG] [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200216x800m800.jpg[/IMG]
-
TERIERKOWATE ;) [B][U][COLOR=red]1. Bardzo miły i przyjazny psiak, potrafi chodzić na smyczy, jest grzeczny[/COLOR][/U][/B] [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200201x800m800.jpg[/IMG] [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200203x800m800.jpg[/IMG] [B][U][COLOR=red]2. Spokojny i towarzyski psiak[/COLOR][/U][/B] [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200204x800m800.jpg[/IMG] [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200205x800m800.jpg[/IMG] [B][U][COLOR=red]3. Baardzo szalony i skołtuniony psiaczek[/COLOR][/U][/B] [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200206x800m800.jpg[/IMG] [B][U][COLOR=red]4. Również bardzo spokojna psina, lubi inne psy[/COLOR][/U][/B] [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200210x800m800.jpg[/IMG]
-
Mała sunia, przyjazna ale trochę wystraszona, chce przebywać w towarzystwie ludzi [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200197x800m800.jpg[/IMG]
-
Colli, biedaczek, widać że męczy się w schronisku... [IMG]http://www.adopcje.org/images/adopcja/1/normal/64078.jpg[/IMG]
-
Piracik ma dom. Została Bejli musimy Jej pomóc- J. Zdrój
dominika_06 replied to agrabcia's topic in Już w nowym domu
Piratku oby ci się udało!!! tylko Bejli została sama... -
Psy w typie pierwotnym - Jastrzębie Zdrój
dominika_06 replied to alina71's topic in Już w nowym domu
oby się udało!! ;) -
Mailo nareszcie!!! :D :D
-
Nutka i Vega [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=16132&n=Nutka_i_Vega-porzucone_i_zapomniane..._czekaja_na_nowy_dom[/URL]!!! [URL]http://www.psiamania.pl/advertisement_preview.aspx?item_id=5427&title=Nutka-i-Vega-porzucone-i-zapomniane[/URL]...-