Jump to content
Dogomania

dominika_06

Members
  • Posts

    898
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dominika_06

  1. już zrobiłam mu kilka ogłoszeń: [URL]http://www.psiamania.pl/advertisement_preview.aspx?item_id=4918&title=Tygrysek-ja-czekam[/URL]! [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art7648,tygrysek.html[/URL] zaraz będą jeszcze 2
  2. Dominika 0_0 jak mogłaś mnie nie słyszeć?! :D odebrałam meila, DZIĘKI za zdj ;) ;)
  3. wielkopies nazywa się: NASIR powtarzałam od tygodnia!!!! ;D
  4. a kiedy Zuzka do fryzjera jechała? bo ja ostatnim razem byłam w sobote, to może jednak mu sie udało???
  5. dla belli [URL]http://www.adopcje.org/adopcja60825.html[/URL] dla Atosa [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art7627,atos.html[/URL] dla Zuzki [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art7626,zuzka.html[/URL] hopajcie pieski!!!
  6. jak ostatnio byłam, on też jeszcze był. To Argo, adoptowany ze schroniska jako szczeniak, a wrócił jako dorosły pies. Słyszałam że podobno wyrzucono go z samochodu, ale nie jestem pewna czy to o niego chodzi...
  7. fajnie wyszło, no i duzo ładnych zdjęć jest. oby im się udało!!!
  8. [URL]http://www.adopcje.org/adopcja56257.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art7624,lezka.html[/URL] Dla Łezki Ktos zrobił wykopywanko Didi na adopcje.org ;) [URL]http://www.adopcje.org/doadopcji-12-578-0-0-Jastrzebie-Zdroj.html[/URL]
  9. coś nam się uda wykombinować, narazie porozgłaszam jej wątek. hopaj Didi!
  10. Ruduś to cudowny psiak. Wrzucić go też na ten wątek?
  11. myślę, że powoli już mozna, mam nadzieje ze Carmen do schronu już nie wróci! ;)
  12. Boni nareszcie w domu!!! :D super! i dziękujemy za ogłoszenia :)
  13. oj Czika, obys na dobry domek trafiła!!! hopaj!!!
  14. może im się wkońcu poszczęści!!!!!! :)
  15. [URL]http://www.psiamania.pl/advertisement_preview.aspx?item_id=4866&title=Piracik-i-Bejli-szukamy-domku[/URL]!!! kochane piratki!!! napisałam im nowy tekst, nie wiem czy dobry, ale mnie sie nawet podoba... :) szukajcie domków!!!
  16. suuuuper!!!! :D kiedy poszła??? dziś??? akurat wrzuciałam ją na adopcje.org i pies.pl a tu proszę ;) :D Nareszcie!!!
  17. hopaj Mailo!!!
  18. na pewno w sobote, ale może w piątek udało by mi się skoczyć na schron ;)
  19. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_AC1QDA5zcXs/TNcbHPy81WI/AAAAAAAAJiY/lEgdTrC8g7w/s400/schronisko%20niedziela%20062.JPG[/IMG] Imię-Gacuś Rasa-kundelek wiek- ok.1-2 latka maść-czarny charakter-przyjazny, zawsze się wita chodzenie na smyczy- stosunek do innych psów-przyjazny do kotów- komendy- [IMG]http://lh3.ggpht.com/_AC1QDA5zcXs/TNcaEfae_2I/AAAAAAAAJh8/Awy8pWbyZ4o/s400/schronisko%20niedziela%20050.JPG[/IMG] po prawej Imię- Tytus rasa- kundelek wiek- ok. 4 latka maść-rudo-biały charakter-miły, ale lubi szczekać ;) chodzenie na smyczy-nie ciągnie tak bardzo stosunek do innych psów-raczej przyjazny do kotów- komedny-
  20. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_AC1QDA5zcXs/TNcYwS3HLoI/AAAAAAAAJhc/kGKoEZwVLec/s400/schronisko%20niedziela%20025.JPG[/IMG] więc tak: imię- Bobi Rasa - kundelek (rasowca mi narazie nie przypomona i nie wiem jaki to ,,mix" ;) ) Wiek -ok. 2-4 latka Maść - brązowy Znaki szczególne - Charakter - bardzo żywiołowy, wesoły, chętny do zabawy Chodzenie na smyczy - no trochę ciągnie Stosunek do innych psów - raczej nie zwraca uwagi Stosunek do kotów - goni koty Komendy - raczej rzadnej nie zna Chciałam powiedzieć że trochę rzadziej będe na dogo bo u mnie na domku nie ma jeszcze internetu, a mam go dopiero u babci czyli najczęściej w weekendy i piątki. sorki za zamieszanie
  21. ta mniejsza to była Luna, ale już w domku jest. Ta większa to Rita
  22. aaa, no to wszystko jasne ;) zrobie se listę którym psiakom mam zdj porobić, aby znowu nie zapomnieć :)
×
×
  • Create New...