Jump to content
Dogomania

dominika_06

Members
  • Posts

    898
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dominika_06

  1. ta rana na grzbiecie wygląda trochę lepiej, mały był oglądany przez weta, dostaje antybiotyki. ma powyżej ok. 5 latek, chociaż jego ząbki nie są aż tak bardzo zniszczone... przynajmniej tak mi się wydaje. zaraz wrzucimy jego zdj z dzisiaj.
  2. Tu zdj. naszego psiaka. Spał w kłębach puchu z poduszki: [url]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x202256x800m800.jpg[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x202257x800m800.jpg[/url]
  3. czas najwyższy aby mu imię nadać :) z bazarkiem to może troszeczke poczekać, muszę się dokładnie jeszcze dowiedzieć co naszemu psiakowi jest najbardziej potrzebne i wtedy zacząć konkretnie działać. ale Dzięki za zaoferowanie pomocy ;)
  4. dokładnie. tylko najpierw trzeba go doprowadzić trochę do porządku. Łapkę mu wyleczyć, te rany zagoic itp. plus że psiak ma fajny charakter. ;)
  5. zwłaszcza że nasz psiak ma fajny charakter. Obawiałam się że bedzie bojaźliwy, nie będzie chciał dać sobie ząbków obejrzeć itp.... a tu zupełnie inaczej, psiak bardzo miły. Tylko imienia nie ma...
  6. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200648-Skatowany-bezimienny-psiak-prosi-o-POMOC!!!!-J-bie-Zdr[/URL]. zapraszam na wątek psiaka, bezimiennego...
  7. I taki jeszcze śliczny piesek. Bardzo fajny, długo siedzi w schronisku... [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x201863x800m800.jpg[/IMG]
  8. Gracja w domku ;) ;) dzis pojechała. A Blejd był na spacerku: [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x201857x800m800.jpg[/IMG]
  9. I zdj ze spacerku [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x201846x800m800.jpg[/IMG]
  10. Megi wróciła... :( :( i przywieziono nową sunie. Malamutkie. Jest piękna!!! Ma bardzo fajny charakterek. Jest miła i przyjazna, ładnie na smyczy chodzi. [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x201833x800m800.jpg[/IMG]
  11. z tych dużych puchatych został tylko ten czarny. jest nowy szczeniaczek, trochę bojaźliwy, ale lubi sie pieścić ;)
  12. Wczoraj przywieziony piesek. Wygląda marnie... :( ma ranną łapkę, pyszczek... został prawdopodobnie pogryziony przez psa, był więziony na łańcuchu... chce mu założyć wątek [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x201827x800m800.jpg[/IMG]
  13. Gacuś. Ciężko mu było zrobić zdj ciągle się wiercił. Bardzo żywiołowy psiak ;) [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200217x800m800.jpg[/IMG] [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x201622x800m800.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200415x800m800.jpg[/IMG] [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200416x800m800.jpg[/IMG] [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200425x800m800.jpg[/IMG] Nasir na spacerku ;)
  15. Duży ale bardzo fajny psiak. POtrafi chodzić na smyczy, daje łapkę, siada na komendę, uwielbia się przytulać, pieścić, głaskać, bez problemu wchodzi do kojca. tylko jeszcze nie ma imienia... [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200214x800m800.jpg[/IMG] [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200215x800m800.jpg[/IMG] [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200216x800m800.jpg[/IMG]
  16. TERIERKOWATE ;) [B][U][COLOR=red]1. Bardzo miły i przyjazny psiak, potrafi chodzić na smyczy, jest grzeczny[/COLOR][/U][/B] [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200201x800m800.jpg[/IMG] [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200203x800m800.jpg[/IMG] [B][U][COLOR=red]2. Spokojny i towarzyski psiak[/COLOR][/U][/B] [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200204x800m800.jpg[/IMG] [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200205x800m800.jpg[/IMG] [B][U][COLOR=red]3. Baardzo szalony i skołtuniony psiaczek[/COLOR][/U][/B] [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200206x800m800.jpg[/IMG] [B][U][COLOR=red]4. Również bardzo spokojna psina, lubi inne psy[/COLOR][/U][/B] [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200210x800m800.jpg[/IMG]
  17. Mała sunia, przyjazna ale trochę wystraszona, chce przebywać w towarzystwie ludzi [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/17383x200197x800m800.jpg[/IMG]
  18. Colli, biedaczek, widać że męczy się w schronisku... [IMG]http://www.adopcje.org/images/adopcja/1/normal/64078.jpg[/IMG]
  19. Piratku oby ci się udało!!! tylko Bejli została sama...
  20. Mailo nareszcie!!! :D :D
  21. Nutka i Vega [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=16132&n=Nutka_i_Vega-porzucone_i_zapomniane..._czekaja_na_nowy_dom[/URL]!!! [URL]http://www.psiamania.pl/advertisement_preview.aspx?item_id=5427&title=Nutka-i-Vega-porzucone-i-zapomniane[/URL]...-
×
×
  • Create New...