hej!! czy ktoś mi może podesłać zdjęcia suni z którą byłam (taka beżowa troszkę strachliwa ale bardzo kochana :) ślicznie prosi o paróweczki) tak żebym miała jak w końcu siądę do ogłoszeń
jak ktoś już jej robił ogłoszenia to może się tekstem podzielić ;)
na śmierć nie pamiętam jak się wabiła (coś mi się kojarzy ale nie chce przekręcić, w boksie z takim czarnym kudłatym Miśkiem i 2 innymi psiakami)