Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. czym ta biedna psina zawiniła :( ? oby szybko się znalazła
  2. udało mi się na razie wciągnąć teściową, powiedziała że na dniach coś wyszpera z domu i popyta w pracy
  3. [quote name='Boogie']to olej z pestek winogron tez uczula?[/QUOTE] winogrona tak, właściwie teraz to wszystko może uczulać, takie jedzenie :( Np. mój drugi piesio nie toleruje niektórych konserwantów, jest uczulony na pyłki traw, był na kurz (ale udało nam sie go odczulić) teraz ma jakieś krostki też prawdopodobnie uczuleniowe ale nie wiadomo od czego.Zwariować idzie.
  4. [quote name='Delph']Ale różową Acanę próbowaliście? Bo każda działa inaczej. A może Lukullus? Psiakom bardzo smakuje: [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/lukullus_karma/158184[/url][/QUOTE] Właśnie różową próbowaliśmy, przez jakiś czas była dobra,a później nagle przestała :(.Nie wiem czy na coś się uczulił czy oni zmienili składniki.W Lukullusie widzę masę żółtkową ( nie pamiętam czy on jest na białko czy na żółtko), ewentualnie moglibyśmy spróbować choć troszkę dziwne rzeczy wchodzą w skład ;P
  5. jest w niej kukurydza :(
  6. Ja w tej chwili mam spakowane mała szczotka z szufelką, 3 gąbki do kąpieli, mały nożyk, plastikowa deseczka do krojenia, zestaw szczoteczek do szorowania, plastikowa misa, kawka cappuccino, fasolka czerwona w puszce, kukurydza w puszce, sól, makaron, ryż, spina do włosów, szmatki kuchenne, ściereczki kuchenne, długopisy, notesik, komplet pościeli, prześcieradło, obrusik, 3 pary stringów(oczywiście nie używanych :)), 1 spodnie, spódnica, 2 bluzki. Po weekendzie coś dorzucę jak "podprowadzę" od rodziców, teściów i siostry :).W pon paczka będzie gotowa do odbioru.
  7. Tak, tak jak będę miała gotową to zadzwonię.Postaram się jeszcze coś po rodzinie "wycyganić". A koszulki dziękuję doszły.Są super.Już żeśmy się z mężem wystroili pierwszego dnia.
  8. Ja na razie zaczęłam robić paczuszkę.Jutro dam znać.Dużo tego nie będzie ale zawsze coś :)
  9. W Husse Lax & Ris są winogrona których też nie może :(.Zapomniałam ich wymienić.Acane już próbowaliśmy.
  10. Miał testy alergiczne metodą biorezonansu.
  11. Piękny-mój ulubieniec :)
  12. To się chłopakowi trafiło :).Będzie mógł dać upust szaleństwu :).Fajnie
  13. [quote name='furciaczek']No...rewelacja! Rodzinka ktora chce Torcia adoptowac jest zdecydowana, w ogole to fantastyczni ludzie :) Chca sie przygotowac na przyjecie nowego domownika, za tydzien mniej wiecej Torek ruszy po nowe zycie! Kastracja na poczatku czerwca bedzie, domek zawiezie psiaka do naszego weterynarza. Fajnie ze bedzie chlopak dochodzil do siebie po zabiegu juz w swoim domku:loveu:[/QUOTE] Dobre wiadomości :) .Super!
  14. A jak można taka koszulkę nabyć :)?
  15. [quote name='magda z.']i nikt zdjęć Ecciulki nie podziwia.....;) a ona taka fajna[/QUOTE] BAAAAAAAAAAAAAAARDZO FAJNA i złośnica :)
  16. [quote name='furciaczek']No wlasnie jak CC ma swojego czlowieka to jest taki jak napisalas. Wpatrzony w swojego pana, reszta jest tam gdzies z boku:loveu: W stosunku do rodziny i znanych im osob sa takie jak Ecia, wieczne szczeniaki odstawiajace szczeniece tance, domagajce sie pieszczot i zabawy:loveu:[/QUOTE] Święta prawda
  17. Ale fajna psina.Mój to też wersja sport ;)
  18. [quote name='andromeda']A probowałas sama gotowac? bo znalezienie odpowedniej karmy moze byc trudne :([/QUOTE] Cały czas mu gotujemy, ale myślałam że może ktoś zna jednak jakąś karmę.Fajnie by było, bo czasami np. przy wyjazdach w mniej cywilizowane miejsca to jest wygodniejsze.
  19. Zakupiłam Ixoder :razz:. Jestem uparta i obeszłam wszystkie zoologi okoliczne dopóki nie znalazłam. A ilu ciekawych rzeczy od sprzedawców się nasłuchałam na temat kleszczy i innych owadów :cool1:.[/QUOTE] No to chyba nam opowiesz, bo też jesteśmy ciekawi :)
  20. [quote name='Litterka']A może Acana Pacifica - na rybie, nie posiada zbóż?[/QUOTE] Tu z kolei marchew i ziemniaki :(
  21. [quote name='andromeda']A taka karma [SIZE=3][B]Wolfsblut Alaska Salmon lub to Wolfsblut Range Lamb 15kg (jagnięcina, ryż, owoce)[/B] [/SIZE][/QUOTE] Tu znaleźliśmy ziemniaki, marchew, jajka.A zapomniałam że na winogrona też jest uczulony :(
  22. Ten już sie dalej nie rozwinął :evil_lol:
  23. "[quote name='Agnes']Ja mam jeszcze wiekszy stres przed tymi diablami, odkad osoba w rodzinie ma podejrzenie boleriozy...czy to prawda, ze kleszcz z psa na czlowieka nie przejdzie? Podobno on wtedy juz nie zlazi i nie szuka kolejnego zywiciela..." Z tego co wiem to potrafi z psa przejść na człowieka.Czasami długo wędruje zanim znajdzie odpowiednie miejsce. Kiedyś znalazłam na psim posłaniu. Czasami sa takie małe że szok.Kiedyś znalazłam u mojego psa takiego nie wiekszego od główki ze szpilki.
  24. [quote name='andromeda']Obecnie mojemu podaje Nutra Nugget z jagniecina i jak narazie jest dobrze!! mam wrazenie ze drape sie mniej ( tak normalnie ) ze składu wychodzi ze jest tam tłuszcz drobiowy, ale nie ma przenicy itp tylko ryż. moze cos z karm Husse sie sprawdzi np. Valp lamm&Ris[/QUOTE] tłuszcz drobiowy odpada, a Valp lamm&Ris sprawdziliśmy, są drożdże :(
  25. [quote name='furciaczek']Jamajka zadzwonila do wlascicielki, Agnieszka odebrala, jamajka zapytala czy byla w schronisku a ta sie rozlaczyla bez slowa....[/QUOTE] Tak się nie zachowuje osoba która jedzie właśnie po psa.Wydaje mi się że to ściema.
×
×
  • Create New...