Dziwne bardzo... Czy Imbira, która zakładała wątek to Pani Julia , której dwa telefony widnieją w pierwszym poście ?
Przecież sama napisała, że pies jest zadbany ( a nawet BARDZO ZADBANY) i czysty ,socjalizowany , więc o co chodzi ? Czyżby się Pani Julii bardzo spodobał ??? Ucieczka psa może każdemu się zdarzyć , a pies był zabezpieczony czipem , dodatkowo tatuażem - powrót do domu wskazany NATYCHMIAST.
Zapytam wprost : [B] IMBIRO - CO JEST GRANE ?[/B]