[quote name='MARCHEWA']Dzwonili do mnie mili ludzie w sprawie adopcji Maszy(suczki z JW której znalazłyśmy już dom)zaproponowałam im Bezę,wysłałm fotki,teraz czekam....................[/QUOTE]
miejmy nadzieje że coś sie uda z tą adopcja . A skąd są ci ludzie ?
wczoraj też dzwonił facet w sprawie Bezy ale jak usłyszał że trzeba spisać umowę i że będą warunki sprawdzane to sie wycofał ...