Jump to content
Dogomania

paweeł

Members
  • Posts

    435
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paweeł

  1. [quote name='horacy dwa']Maciuś i maluchy mają się dobrze ,czarny maluch wczoraj otrzymał ostatni raz zastrzyk z antybiotykim, apetyty dopisują są wesołe, mają jeszcze wszystkie krople do uszu od świerzbu , ale to zaden problem.Na Maciusia są dwa chętne fajne domki jeden z Rzeszowa drugi z Iławy niedługo zapadnie decyzja gdzie Maciuś pojedzie.Najsmutniejsza wiadomość to ta ,że wczoraj odszwedł za TM Białasek ,pomoc przyszła za pózno nie zdołałysmy mu pomóc.Maluchy czekają na domki.[/QUOTE] o jej ! nie wiedziałem o Białasku ;(. podnoszę przy okazji .
  2. jeszcze raz Ketuniu dziekuję!!! i przypominam Tobie o tym kącie żebyś mi przesłała . ;) nie będzie mnie teraz przez 3 dni bo jade z klasą na biwak więc jeżeli ktoś będzie chciał się o cos zapytać to prosze dzwonić lub pisać pod ten numer 512204155 ;)
  3. wujku & ciociu DZIEKUJĘ ! Ketunia gdybys mogła mi przesłać numer konta na meila albo na gg . [email][email protected][/email] lub 22813370 . Ponieważ jakby juz wygasło to wyróżnione to mógłbym pomóc .
  4. to chyba musi iść na Ketuni konto . a te wyróżnione to będzie na cały czas czy tylko przez jakiś czas ?
  5. a za wyróżnione na allegro trzeba płacić i ile ? przy okazji hopaj Beza do góry ;)
  6. bardzo nie dobrze...
  7. hop maluszki ! niech ktoś was zauważy !!! ;)
  8. [COLOR=Red][B]Przy okazji proszę żebyście zajrzeli na wątek Bezy ze schroniska w Szczytnie . Nie dajmy jej dożywocia w schronisku ! [/B][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/180339-Kto-mnie-przygarnie-Beza[/url]
  9. Niech ktoś was zauważy i adoptuje ;):)
  10. hop maluchy do góry żeby ktoś was zobaczył ! ;)
  11. czy jest może jakiś banerek dla tej strony ?
  12. słodziaki a zarazem biedaki ;(. Właśnie co Elmirka ma z oczkiem ?
  13. hop Bezula na górę ! ;D
  14. Niebieska wszystko jest napisane na pierwszej stronie ... ale ci powiem . Beza jest za kolana , prawie do biodra ale sporo jej brakuje . Mysle że nie za bardzo się nadaje do bolku gdyż jest energiczna, do cieci jest znakomita również i do starszych osób . Toleruje inne psy . Kotów nie za bardzo lubi.
  15. Co do gazety ... byłem sie dowiedzieć i Bezę będzie moża ogłosić w gazecie dopiero za 2 tygodnie ponieważ juz jest zdjęcie z opisem i będzie ono jeszcze przez 2 tygodnie ;). Przy okazji , Hop Beza do góry ! :)
  16. Beza !hop z wieczora ! ;)
  17. to ja podrzucam Bezę popołudniu ;)
  18. Ketunia ma 100 % rację. przy okazji tez podnoszę. ;)
  19. Super Allegro ! . dziękuję za Allegro , dziękuję za przepiękny tekst . z Panią co ją namawiam na Bezę to nic nie wiadomo . ;/ a jeżeli chodzi o ogłoszenie to zrobię ale niedługo bo teraz już będzie ogłoszenie ze zdjęciem i nie da rady ;).
×
×
  • Create New...