[quote name='horacy dwa']Maciuś i maluchy mają się dobrze ,czarny maluch wczoraj otrzymał ostatni raz zastrzyk z antybiotykim, apetyty dopisują są wesołe, mają jeszcze wszystkie krople do uszu od świerzbu , ale to zaden problem.Na Maciusia są dwa chętne fajne domki jeden z Rzeszowa drugi z Iławy niedługo zapadnie decyzja gdzie Maciuś pojedzie.Najsmutniejsza wiadomość to ta ,że wczoraj odszwedł za TM Białasek ,pomoc przyszła za pózno nie zdołałysmy mu pomóc.Maluchy czekają na domki.[/QUOTE]
o jej ! nie wiedziałem o Białasku ;(.
podnoszę przy okazji .