śliczne kotki ;).
Byłem dzisiaj w schronisku i dowiedziałem się że podrzucili nam do schronu 3 małe kociaki:-( , mają około półtora miesiąca ! :( , widziałem je ,są śliczne !!! .
Powinny jeszcze ssać mleko matki :shake: .
Karmimy je strzykawką z mlekiem i jest dobrze.
Ludzie nie mają serca żeby wyrzucać takie małe kotki ... :placz: