Jump to content
Dogomania

paweeł

Members
  • Posts

    435
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paweeł

  1. czy ja mówię że oni nic nie zrobili ?? oni dużo zrobili i WIELKIE DZIĘKI im za to !
  2. A to ma super boks i super koleżanki ;)
  3. nie wiem czemu nie zaglądają . nie odnoszę się do nich zle .
  4. kurczę szkoda że ją przenieśli do boksu ;(. (ciekawe do jakiego). w piątek siedziała jeszcze w kuchni . nie wiem co się dzieje w schronisku bo niestety mnie nie było ponieważ jestem chory ;(. ale w piątek lub w sobotę będę w schronie to dam znać jak Tina daje sobie radę w boksie. Może zrobię zdjęcia Tinie i wstawię. ;)
  5. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/17485/Czteroletnia-Beza-ze-schroniska-czeka-na-dom-/[/URL] [URL="http://www.sprzedasz.pl/"]www.sprzedasz.pl[/URL] [URL="http://www.tusprzedaj.pl"]www.tusprzedaj.pl[/URL] na te dwa ostatnie trzeba poczekać na akceptacje . akurat mam trochę czasu ponieważ jestem chory ;( Ketunia jeszcze wcześniej porobiła ogłoszenia to teraz czekać tylko na odzew.;)
  6. Nie chcę żeby Gazzy przejęła ten wątek ! . Nie musisz robić żadnych ogłoszeń bo ja właśnie zrobiłem .
  7. hop ! hop! na góre !
  8. do góry Beza ! ;P
  9. Bezula do góry ! ;)
  10. no niestety nie ma :( . mówiłem że nie daje rady , nie mam czasu (prywatne sprawy)
  11. Wiem że P.Teresa jest starsza , wiem że nie jestem na swoim wątku ...
  12. o co pani chodzi ? Ja wiem co piszę ! Czy ja mówię że się pomyliłem? Sory bardzo ale mną nikt nie manipuluje i nie będzie manipulował ! To że ktoś tak mówi że ja jestem manipulowany to jest w WIELKIM błędzie ! PS Proszę nie mówić do mnie Pawełek bo to mnie denerwuje .
  13. Dzieki za banerek ;)
  14. Postaram coś wymyślić . Na razie jeszcze będe prowadził ten wątek . A może uda mi się poprowadzić go do końca (oby).
  15. wiem o tym . chciałbym dalej prowadzić wątek bezy ale nie mogę , nie to że czasu nie mam bo mam czas chodzi o prywatne sprawy .
  16. Marysia może ty byś chciała ?!
  17. chciałbym oddać komuś wątek Bezy !
  18. [quote name='ick']Czekamy na inne wieści o Dogu..im trzymamy mocno kciuki Paweel nie na Twoje...Może zrobisz Bezie ogłoszenia i innym psiakom ze schroniska..[/QUOTE] co nie na moje ?
  19. Gdybyś nie wiedziała . to się ruszyło z adopcjami ! Możesz mnie w to nie mieszać ? powiedziałem to bo dog był na liście . ale już nie był !!!!!!!!!!!!!!!!
  20. ho na pierwszą stronę ! ;p
  21. Byłem dzisiaj w schronisku . I mam dobrą wiadomość. Dog i inni są nie zagrożeni ! bo jest teraz więcej adopcji ! ;D .
  22. z deklaracją się wycofuję . ! a ogłoszenia zrobione teraz czekam na odpowiedz . (oby pozytywną) ;)
  23. właśnie już się zabieram ;)
  24. hop na pierwszą stronę ;)
×
×
  • Create New...