-
Posts
2262 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by adkaaaaa5
-
Florek,juz niczego nie potrzebuje:(
adkaaaaa5 replied to giselle4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Melduje sie na watku- Florek cudny piesiulek, zdjęcia piękne! Przydałby się bazarek na hotelik albo DT, wiecej ciotek- moze ktoras wspomoze... Mało nas tu i ciężko będzie coś zdziałać... Biore się za rozsyłanie wątku, zrobie bazarek dezodorantowy- dla Noruni i Florka- po połowie:) -
[quote name='fiorsteinbock']Ok Adka, w takim razie zamawiamy dla Wiki i dla kogo jeszcze? bo z tego watku wszystkie dziewczyny maja ogloszenia. Hmm, jakis psiaki mi umknął ale sobie przypomne :) Ja zamowie i wysle zdjecia, opis. Zaraz wysle dane do wplaty, moze bezposrednio do dziewczyny, ktora robi ogloszenia?[/QUOTE] Oki, to przypomnij sobie jaki psiak potrzebuje ogloszen i podaj mi numer konta, na ktory mam wplacic kaske. I co tam w tytule trza wpisac zeby dziewczyna skumała o ktorego psiaka chodzi.
-
[quote name='fiorsteinbock']Dzieki Ewuniu, ja zaraz tez zamowie - moze dla Jagienki. Basiu, skoro Ewa juz zakupila ogloszenia, mozesz podarowac innej suni z tego watku? A zaszalalam ;) pakiet dla Jagienki i Roty, Basiu wspomozesz Olimpie ;)?[/QUOTE] Tak wspomoże, w takim razie Edi podaj mi nr konta na PW i bacha przesle Ci kaske na pakiecik ogłoszen, a w zasadzie na 2, bo jeszcze dla Wiki. Ja chwilowo bede na dogo. z doskoku takze chcialabym, abys Ty zamowila pakieciki, ok?
-
[quote name='fiorsteinbock']Na tym bazarku kupilam pakiety: [url]http://www.dogomania.pl/threads/192416-Pakiet-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82!!!-na-Jag%C4%99-Bub%C4%99-i-Zefira-z-sosnowieckiego-schr.-do-30.09[/url] zaczekajmy moze do soboty, czytam, ze ma miec kąpiel i ewen. fryzjera. Beda fotki lepsze.[/QUOTE] Ok, to czekamy :)
-
[quote name='giselle4']NOOO JESTES WIELKA bo ja juz nie wyrabiam ale fajnie ze jest taki bazarek z ogłoszeniami:)[/QUOTE] Graziu a masz linka do tego bazarku, bo ja nie moge znalezc;(... szukalam na bazarku i znalazlam 1 bazarek, ale dziewczyna oferowala ogloszenia dla 10 psow po 60 ogloszen. I juz ma te 10 psiakow
-
Kolin na pierwsza:)
-
Bąbel,jade do domku,miec rodzinke jest bosko:)dziekuje
adkaaaaa5 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Bąbelku nie zostajemy w tyle, idziemy po domek na góre:) -
DIVA - nieokiełznana indywidualistka ponownie szuka domu!
adkaaaaa5 replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Diva biegnij na góre! -
[quote name='nescca']Ciotki kochane.... mam prośbę. Jantar to wielki, niewyżyty dzieciak. Poniszczył wszystkie piłeczki i zabawki jakie były na ogrodzie. Jego ogromna siła nie pozwala przetrwać najsilniejszej nawet piłce. A bawić Jantuś się chce. Nosi w zębach klocki drzewa i rani sobie dziąsła. W zwiazku z tym mam prośbe.... jeśli macie jakieś zabawki psie na zbyciu.. jakies sznurowe albo takie dla molosowatych.... może zechcecie je podarować naszemu zabawkowemu wandalowi?[/QUOTE] A to Jantarek rozbujnik! :) U mnie w domu same mikrusy także ich zabawki Jantuś rozszarpałby w drobny maczek w pare sekund:) KTO PODARUJE JANTARKOWI ZABAWKE? :) Prosimy :)
-
4 szczeniaki od zbieracza- wszystkie znalazły DS :)
adkaaaaa5 replied to shani's topic in Już w nowym domu
Podnoszę wątek :)! -
Lolek miał już NIE ŻYĆ A JEDNAK...już pod opieką fundacji
adkaaaaa5 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za OFF, proszę wejdzcie na wątek Noruni z nużycą [url]http://www.dogomania.pl/threads/191267-Norka-zamordowano-mojego-Pana-MAM-NU%C5%BBYCE...-ZBIERAM-NA-LECZENIE-POMOCY[/url]!!!