Jump to content
Dogomania

adkaaaaa5

Members
  • Posts

    2262
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by adkaaaaa5

  1. Melduje sie na watku- Florek cudny piesiulek, zdjęcia piękne! Przydałby się bazarek na hotelik albo DT, wiecej ciotek- moze ktoras wspomoze... Mało nas tu i ciężko będzie coś zdziałać... Biore się za rozsyłanie wątku, zrobie bazarek dezodorantowy- dla Noruni i Florka- po połowie:)
  2. Wpłynęło 30 zł od Ra_dunia, dziękuję :*
  3. [quote name='fochu']no to i ja dorzucam 20 zł na konto Fiorsteinbock dla Noreczki na leczenie :)[/QUOTE] Dziekujemy :)
  4. [quote name='fiorsteinbock']Ok Adka, w takim razie zamawiamy dla Wiki i dla kogo jeszcze? bo z tego watku wszystkie dziewczyny maja ogloszenia. Hmm, jakis psiaki mi umknął ale sobie przypomne :) Ja zamowie i wysle zdjecia, opis. Zaraz wysle dane do wplaty, moze bezposrednio do dziewczyny, ktora robi ogloszenia?[/QUOTE] Oki, to przypomnij sobie jaki psiak potrzebuje ogloszen i podaj mi numer konta, na ktory mam wplacic kaske. I co tam w tytule trza wpisac zeby dziewczyna skumała o ktorego psiaka chodzi.
  5. Też tak uważam, że z chorobą ma dużo mniejsze szanse na adopcje :( ale licze na to, że ktoś zakocha się w niej i i tak zadzwoni. Dziękuję Ra_duniu za grosik- jak wpłynie to zaraz poinformuje na watku. Noreczka hopaj na pierwszą!:)
  6. [quote name='fiorsteinbock']Dzieki Ewuniu, ja zaraz tez zamowie - moze dla Jagienki. Basiu, skoro Ewa juz zakupila ogloszenia, mozesz podarowac innej suni z tego watku? A zaszalalam ;) pakiet dla Jagienki i Roty, Basiu wspomozesz Olimpie ;)?[/QUOTE] Tak wspomoże, w takim razie Edi podaj mi nr konta na PW i bacha przesle Ci kaske na pakiecik ogłoszen, a w zasadzie na 2, bo jeszcze dla Wiki. Ja chwilowo bede na dogo. z doskoku takze chcialabym, abys Ty zamowila pakieciki, ok?
  7. [quote name='fiorsteinbock']Na tym bazarku kupilam pakiety: [url]http://www.dogomania.pl/threads/192416-Pakiet-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82!!!-na-Jag%C4%99-Bub%C4%99-i-Zefira-z-sosnowieckiego-schr.-do-30.09[/url] zaczekajmy moze do soboty, czytam, ze ma miec kąpiel i ewen. fryzjera. Beda fotki lepsze.[/QUOTE] Ok, to czekamy :)
  8. [quote name='fiorsteinbock']Oj nie doczytalam! Basiu, dziekuje! Wiesz, ktora sunia najbardziej chwyta za serce :) Podrzuccie jakis link bazarkowy, zamowie dla drugiej suni.[/QUOTE] Szukałam linka na bazarku i nie znalazłam :( Nie wiem czy ktoś jeszcze robi pakieciki ogloszeń :(
  9. [quote name='giselle4']NOOO JESTES WIELKA bo ja juz nie wyrabiam ale fajnie ze jest taki bazarek z ogłoszeniami:)[/QUOTE] Graziu a masz linka do tego bazarku, bo ja nie moge znalezc;(... szukalam na bazarku i znalazlam 1 bazarek, ale dziewczyna oferowala ogloszenia dla 10 psow po 60 ogloszen. I juz ma te 10 psiakow
  10. Basia zamówi Wice pakiet ogłoszeń na bazarku :D potrzebujemy treści ogłoszenia i zdjęć. To samo jeśli chodzi o Pływaczke
  11. Basia zasponsoruje Pływaczce pakiet ogłoszeń :D
  12. [quote name='Ra_dunia']A ja bym poprosiła o nr konta.[/QUOTE] Bardzo proszę, wysyłam na PW :)
  13. Kolin na pierwsza:)
  14. Bąbelku nie zostajemy w tyle, idziemy po domek na góre:)
  15. Dzień dobry Lisiu, czas biegnąć na pierwszą!
  16. sliczna kudłatka, po kilku zabiegach pielegnacyjnych bedzie boginią piekności :)
  17. [quote name='nescca']Ciotki kochane.... mam prośbę. Jantar to wielki, niewyżyty dzieciak. Poniszczył wszystkie piłeczki i zabawki jakie były na ogrodzie. Jego ogromna siła nie pozwala przetrwać najsilniejszej nawet piłce. A bawić Jantuś się chce. Nosi w zębach klocki drzewa i rani sobie dziąsła. W zwiazku z tym mam prośbe.... jeśli macie jakieś zabawki psie na zbyciu.. jakies sznurowe albo takie dla molosowatych.... może zechcecie je podarować naszemu zabawkowemu wandalowi?[/QUOTE] A to Jantarek rozbujnik! :) U mnie w domu same mikrusy także ich zabawki Jantuś rozszarpałby w drobny maczek w pare sekund:) KTO PODARUJE JANTARKOWI ZABAWKE? :) Prosimy :)
  18. Przepraszam za OFF'a... proszę o odwiedzenie wątku Noreczki z nużycą: [url]http://www.dogomania.pl/threads/191267-Norka-zamordowano-mojego-Pana-MAM-NU%C5%BBYCE...-ZBIERAM-NA-LECZENIE-POMOCY[/url]!!! a tymczasem Labka na pierwszą!
  19. Przepraszam za OFF, proszę wejdzcie na wątek Noruni z nużycą [url]http://www.dogomania.pl/threads/191267-Norka-zamordowano-mojego-Pana-MAM-NU%C5%BBYCE...-ZBIERAM-NA-LECZENIE-POMOCY[/url]!!!
×
×
  • Create New...