Tu była mowa o hoteliku u Emiś:
[quote name='Klaudus__'][I]Paulinken zapytam czy Emilka ma miejsca.
To byłaby niebywała szansa.
Ja teraz praktycznie bez neta...
Więc tylko grzecznościowo się dorywam...
Ale jak się dowiem czy Emilka może Go wziąć - zaraz dam znać.
[/I][/QUOTE]
To było w grudniu...
zuziaM jeszcze pisała, że ma miejsca.