-
Posts
9406 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AniaGucio
-
Kaja przerzucona przez płot już w swoim domu :)
AniaGucio replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Same dobre wieści :) Będziemy podrzucać!! -
[quote name='Kamila Proc']o masz, nawet nikt nie zajrzy[/QUOTE] Zaglądają zaglądają - 150 osób widziało Rufusowe ogłoszenie!!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AniaGucio replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'][URL=http://img641.imageshack.us/i/dsc0092zl.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/8787/dsc0092zl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img11.imageshack.us/i/dsc0112ia.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5430/dsc0112ia.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img837.imageshack.us/i/dsc0008dj.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/9329/dsc0008dj.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] A Ty znowu jakieś kociaki do domu przytargałaś?! W ilości 5 sztuk??- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='wiga138']Rufusku !!! do domku !!!![/QUOTE] Uparta cholera! Na allegro, po 5 dniach ma ponad 150 wyświetleń, ale ani jednego obserwatora.
-
Witamy cioteczki!! Ja i mój Gucio nie przepadam za takim upałem... podobno zapowiadają ponad 30 stopni po niedzieli :(
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AniaGucio replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Myślę, że każda z nas ma coś na sumieniu. Całe szczęście czasy się zmieniają, podejście do zwierząt też ... szkoda tylko, że tak wolno :(.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Dzień doberek :)
-
Ale Rufusem nam nisko spadł - podrzucam facia
-
[quote name='jambi']nie tylko psiaki dobrze się bawiły w sobotę :p wspólne szukanie znikniętej piłeczki ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/dsc8767k.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/8311/dsc8767k.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Bombowe zdjęcie ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AniaGucio replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo']Malawaszko napewno ma Pysio , Puszczyk zamówiony i jeszcze jeden - zaraz poszukam kto- chyba średniak. Najlepsze bazarki ogłoszeniowe robi Ziutka - rewelacyjnie szybko zrealizowane zamówienia. No teraz już muszę poczekac ale nastepne tak zrobie jak Ty mówisz- tylko na początku bazarku bo szkoda że psiaki czekały. Metamorfozy sa mega wspaniałe!![/QUOTE] Na wątku Leosia ciotka wkleiła bazarek z ogłoszeniami - może tutaj spróbujecie?? Nie ma jeszcze chętnych ;) [INDENT] [COLOR=#0070C0]Zapraszamy na bazarek ogłoszeniowy, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na spłatę mega długu w klinice:[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208321-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-50-za-10-z%C5%82-na-mega-d%C5%82ug%21-Zapraszamy-do-15-czerwca"]http://www.dogomania.pl/threads/2083...-do-15-czerwca[/URL] [/INDENT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Cioteczki, dzisiaj przelałam kasę za czerwiec :)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
AniaGucio replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/208165-CIUSZKI-BI%C5%BBU-MASKOTKI-I-INNE-na-SZNUPKI-i-KAJ%C4%98-do-5.06-22-59-!!-Zapraszam[/url]!! -
Jambi, ile Mia ma lat?? Zastanawiam się jakiej pasty używasz, że one taki czarne ;). Zapraszam na bazarek ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/208165-CIUSZKI-BI%C5%BBU-MASKOTKI-I-INNE-na-SZNUPKI-i-KAJ%C4%98-do-5.06-22-59-!!-Zapraszam[/url]!!
-
[quote name='Agnieszka_K']na szczęście to już przeszłość:) kiedy ten domek sie zgłosi po takiego pięknego i mądrego psiaka? dobrze że jeden Rufus się niczym nie przejmuje;)[/QUOTE] ... on nie musi się przejmować, przynajmniej na razie
-
[quote name='Lida']Jak tam Rufusku znosisz upały? Trzymam wciąż kciuki za Twój domek, zaglądam codziennie i wciąż mam nadzieję, ze znajdziesz wreszcie kochających Cię ludzi.[/QUOTE] Hej Lida! Chyba nie jest jeszcze tak źle z tymi upałami ... Jamor zabiera psiaki nad rzekę, dla ochłody, ale chyba go poproszę, żeby nie kąpał Rufusa - boję się o jego stawy w końcu nie jest już taki młody. [quote name='Ewa Marta']Zaniedbałam trochę Rufusa, ale myśłę o nim, mimo, że nie wpadam na wątek. Ilekroć jestem na zakupach w realu, przypominam sobie, jaki biedny był na tej obskurnej działce na tyłach sklepu, w obrzydliwej kanciapie, którą Ania usiłowała mu jakoś ocieplić... Tak bardzo chcialabym, żeby znalazł swojego człowieka.....[/QUOTE] Nic nie mów... robię tam zakupy co weekend i za każdym razem mam przed oczami Rufusa biegającego między samochodami, przemarzniętego i głodnego.
-
Kaja przerzucona przez płot już w swoim domu :)
AniaGucio replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Zapraszam serdecznie na bazarek - 50% ewentualnego dochodu pójdzie na konto Kai :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/208165-CIUSZKI-BI%C5%BBU-MASKOTKI-I-INNE-na-SZNUPKI-i-KAJ%C4%98-do-5.06-22-59-!!-Zapraszam!!?p=16919904#post16919904[/url] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AniaGucio replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Zapraszam serdecznie na bazarek - 50% ewentualnego dochodu z bazarku przeznaczam na sznupki :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/208165-CIUSZKI-BI%C5%BBU-MASKOTKI-I-INNE-na-SZNUPKI-i-KAJ%C4%98-do-5.06-22-59-!!-Zapraszam!!?p=16919904#post16919904[/url]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Wczoraj skończyło się allegro dla Rufusa; właśnie zrobiłam mu kolejne!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AniaGucio replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ciotki, wieczorem wystawię bazarek - fifty fifty na sznupki i Kaję - 7 miesięcznej suni. Liczę na Was ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)