Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. całusy dla całego stada i mamy świąteczny cud
  2. właśnie gdzie Melvin nie lubi świąt
  3. :tree1:wesołych świąt:x-mas:
  4. wesołych świąt Rytko!!!!dla Lodka jamniczych świąt
  5. otwiera się na świat znowu wierzy w człowieka wesołych świąt dla rodziny i zwierzaków
  6. :tree1:wszystkiego dobrego,zdrowych,spokojnych świąt:x-mas:
  7. łoś pod choinką wygląda super u mnie też wszystkie plastikowe z wyjątkiem dwóch łabędzi są w rodzinie od 50 lat i co roku na mojej choince jak jest ciemno jest ładniejsza miałam ochotę na zmianę rodzice mają na złoto moich jamników choinka nic a nic nie obchodzi
  8. wszystkiego jamniczego ps. boskie zdjęcie
  9. :tree1:wesołych świąt ciociu a jamnikom samych jamniczych przyjemności:santagri:
  10. :tree1::santagri:Ciocie życzę wszystkim spokojnych,wesołych i wymarzonych świat a naszym mniejszym braciom życzę kochających domów:x-mas:Bianko śliczna choinka ja mam w tym roku czarno srebrną [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f244a3718e738607.html[/url]
  11. :tree1::santagri:wszystkiego dobrego na święta i nowy rok a choinka bezpieczna a prezentów jak będzie pilnował;)
  12. cieszę się widać że pasują do siebie
  13. a ryjek i uszy ma odpowiedniej długości
  14. trzymam kciuki za malucha
  15. oj ciocia ale ci przyszło
  16. ciocie szukamy transportu POZNAŃ-WARSZAWA dla tego jamnika [url]http://www.dogomania.pl/threads/219864-Jamniczek-roczny-z-kanapy-do-schronu!!!!!-POM%C3%93%C5%BBMY-MU-prosz%C4%99!!!!!?p=18251014#post18251014[/url]
  17. :tree1:wzajemnie wszystkiego jamniczego na święta i nowy rok mizianko dla Nikusi
  18. tu link [url]http://mapapomocy.dogomania.pl/region2.php?cid=54&region=0[/url]
  19. ale ona jest słodka
×
×
  • Create New...