Marlenka 20 zl przelalam tylko Pani w banku nie wpisala od kogo i prawdopodobnie jak to Ty jestes wlascicielem konta to jest ze Ty wplacasz ale w sumie to nie ma znaczenia jak bedziesz miala taka wplate to bede ja :-) ciesze sie ze moglam choc troszke pomoc informuj nas na bierzaco jak Malec sie czuje i o jego postepach :-)