Jump to content
Dogomania

Aleksa.

Members
  • Posts

    19951
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Aleksa.

  1. Napisałam na PW!:)Oby bezpłatny bo skąd tu pieniądze brać!:(
  2. [url]http://www.dogomania.pl/threads/184835-Poszukiwana-ma%C5%82a-kr%C3%B3tkow%C5%82osa-suczka-woj.mazowieckie[/url] mogę tam wstawić Tosię???
  3. Z którego wątku płatnego ????
  4. Jakie psy będą???:) Wydaje mi się ,że jakby się wzięło choć jednego szczeniaka to szybciutko by poszedł do adopcji:)
  5. Jego syn mówi że tylko straszy!!!Nie chcę wojny z sąsiadem ale syn powiedział że przypilnuje ale nie wiem!:(Pisała do mnie na PW [URL="http://www.dogomania.../members/106346-xelka2005"][B]xelka2005[/B][/URL] proponowała DT ale nie wiem czy płatny czy co???:(
  6. [COLOR=Red][SIZE=5]POMOCY!!!!!! [COLOR=Black][SIZE=4]Pan powiedział ,że mam ją brać a jak nie to ją jutro sprzeda nie wiem czy mnie straszy czy co?!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: Bo ogólnie to tak ten Pan który tak mówi to stary dziadek a jego syn tak koło 40 pomaga mi i w ogóle miał kupić dzisiaj tabletki na odrobaczanie ale zapomniał jutro kupi!!!Co ja mam robić !!!Ten dziadek nie raz sprzedał psa więc się boję o Tilę!!!!!!!!!:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]
  7. Na wątku z ogłoszeniami nie odpisują :(
  8. Nie były szczepione ani odrobaczane Pan dzisiaj kupi tabletki lu w płynie na odrobaczanie:)
  9. o kurde biedna sunia!!!!!!!!!Co oni jej zrobili!!:(
  10. w górę!!!A na wątku jeszcze nikt nie odpisał czekam!:)
  11. Będzie zamówienie na tym [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184414-bazarek-OG%C5%81OSZENIOWY%21-70-stron-jedyne-10z%C5%82%21-edycja-2."]http://www.dogomania.pl/threads/184414-bazarek-OG%C5%81OSZENIOWY!-70-stron-jedyne-10z%C5%82!-edycja-2.[/URL] [URL="http://www.dogomania.184414-bazarek-OG%C5%81OSZENIOWY%21-70-stron-jedyne-10z%C5%82%21-edycja-2"][/URL]
  12. Ellig i gdzie mam pisać bo się pogubiłam!:(
  13. Na razie edytowałam i skasowałam co mam robić na tym czy na tamtym????
  14. a ja juz na tamtym napisałam;/Co teraz???:(
  15. ok to już wchodzę na wątek i szykujemy rzeczy!:)
  16. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/289/f1bd0023ba31f519med.jpg[/IMG][/URL] to ich boks [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/293/96c468c0b82eee18med.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/288/18167620d8dd2793med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/293/2a02b5610e3793e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/289/1f678e9a8a54362amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/293/377edaaded994cd0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/293/5c280e5abd22471cmed.jpg[/IMG][/URL]
  18. Czytałam już to ale oni chcą małego taki jak ratlerek a Tila bo tak na nią mówię będzie większa:)
  19. Wstawcie ją może tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184500-Ch%C4%99tny-domek-na-psiaka-w-typie-labka./page2[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/184966-Poszukuje-m%C5%82odego-labladora-do-5-miesi%C4%99cy...Dom-z-ogrodem[/url].
×
×
  • Create New...