:) cudnie :) dziewczyny kto zawiezie Biankę do Kruszwicy do natalie ?:) chciałoby się ją miźnąć na dowidzenia :), ale jak się nie da to poproszę ją ode mnie wymiziać :)
Mam takie szczęście do chodzących nieszczęść :) a Bianka szła taka śliczna i zaniedbana że nie dało się jej zostawić samej sobie :) Gapcia jej towarzysza udało się bezpiecznie dostarczyć do domu :) no a po Biankę nikt nawet nie zapytał..
Natalie cieszę się bardzo, że Bianka trafi do kochającego domu :) Dziękuję :)