Fiona, Dora, Borys, Nugat, Astor, Foksik, Antek= czy mają allegro? dziewczyny nie mam chwili czasu aby to posprawdzać czytając wątki, poproszę o potwierdzenie i wystawiam allegro
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1009771122[/url] zerknijcie i mówcie co dopisać o Łateczce. ostrzegam że pisałam improwizując i wnioskując po zdjęciach
czytałam że pomaga kąpiel z szamponem który zawiera nadtlenek benzoilu i amitrazę (cokolwiek to jest ). hm...ważna jest dieta psa i warunki w jakich przebywa...leczenie może potrwać nawet do 6 miesięcy...szkoda suni musi biedna cierpieć :(
Biedaczyska, mało przytulne t przytulisko hm... biedny Jurek, pewnie oślepł i przestał być przydatny...dziewczyny fajnie że się nim opiekujecie, nie pomogę finansowo bo chwilowo nie mogę, ale mogę wystawić mu allegro, tylko poproszę o zdjęcia, opis i dane kontaktowe na maila [email protected]
przydałyby się jakieś fajne fotki, nie chciałabym nikogo urazić ale z tymi co są kariery Laseczka na allegro nie zrobi :( pozostała trójka na allegro ma całkiem fajną oglądalność ale Laseczka niestety daleko w tyle...kobitki poproszę o fajne fotki :)
Filozofia moich futrzaków:
Argo " moja Pani jest kochana, nie mogę jej stracić z oczu bo mi się jeszcze zgubi" , Kitek " Moja Pani jest kochana, ale nie chce się zgubić" ;)
Fridziula na górę :)
co to za owczarek niemiecki z tych nowych psiaków w schronie? ładny jest, wiadomo w jakim jest wieku?
z hasłami reklamowymi nie umiem nic poradzić, jedyne jakie mi do głowy przychodzi to " Pełna miska dla schroniska" ;) ale chyba nie o takie Wam chodzi