[quote name='Paula03']Zamówiłam banerek dla Fary:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/190826-Zrobie-banerek-%29/page2[/url][/QUOTE]
Paulunia Skarbie ty nasz :-* co bysmy bez Ciebi i Kai zrobiły to ja nie wiem :)
Jak znajdziesz chwilkę porozsyłaj watek Fary, musimy znaleźć resztę deklaracji żeby nie wiem jak :D
ewentualnie sponsora na karmę, tak też byłoby łatwiej, karma 95zł miesięcznie plus brakujące 120zł deklaracji na hotelik