[quote name='ossa98']Co myślicie o tym, żeby wrzucić tu Brutuska? Co prawda jest starszy niż 4 miesiące, ale może...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/190006-Poszukuje-szczeniaka-duzej-rasy-(woj.wielkopolskie[/URL])[/QUOTE]
Wiecie co, to nie jest zły pomysł..może trzeba spróbować:)