Jump to content
Dogomania

gawronka

Members
  • Posts

    1398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gawronka

  1. Dreag , najlepsze zdjęcie to zabawki "przed" i "po" :evil_lol: . Historia Ziutka super :multi:
  2. Znalazłam takie ogłoszenie : kupię lub zaopiekuję się labradorem wiek do roku [COLOR=#C00000][/COLOR] [COLOR=#000000][B]Dane kontaktowe:[/B] 502146609" Może warto spróbować...[/COLOR]
  3. [quote name='yup']ale to chyba dobrze, " ze coraz wiecej ludzi tu wchodzi", bo to znaczy ze jednak nie przechodzi sie obojetnie obok bezdomnego psa...ja nie wchodze tu sie klocic tylko szukac pomocy i naparwde rozumiem ze macie duzo pieskow pod opieka ale zawsze moze ktos by ja przyjal, komus by sie zwolinilo miejsce na tymczasie... mam jeszce jedno pytanie-czy jesli on jest na terenie grabowki to straz miejska przyjedzie po niego? no i czy schronisko nie przyjmuje przypadkiem psow tylko z terenu bialegostoku?[/QUOTE] yup, a czy ja przypadkiem nie wysłałam Ci wiadomości na priv odnośnie Twoich pytań?:cool3: Nie odpowiadaj ....pytanie z gatunku retorycznych :lol:
  4. Także jestem pewna , że będzie dobrze :) A przy takich opiekunkach to już w ogóle :)
  5. Moja boksia po sterylce też miała podobną mordkę za to teraz....[IMG]http://img697.imageshack.us/img697/1746/obraz016xr.jpg[/IMG]
  6. Śliczna mordka :) Tylko trochę smutna...
  7. Biedny psiuno :-(
  8. Znając życie pewnie dlatego została porzucona:angryy:
  9. A, zapomniałam dodać ,że zawsze w TOZ-ie czy innych instytucjach możesz zastrzec ,że dane osobowe(nazwisko, adres)są do ich tylko wiadomości.
  10. Witam. Schronisko może i by odłowiło psy ale musi zlecenie wystawić Gmina ( w tym przypadku Gródek ) i zapłacić za każdego odłowionego psa. Dlatego gminy nie bardzo się kwapią do takich działań :( Policja oczywiście musi zając się każdym takim zgłoszeniem .... chociaż z tym też różnie bywa. jak zgłaszałam na Policję że zwierzęta w jednym gospodarstwie nie maja nawet wody nie mówiąc już o jedzeniu( a było upalne lato) to poradzono mi przywozić wodę i poić zwierzęta . Zawsze pozostaje też rozmowa z właścicielami i dzwonienie do Gminy . A, zapomniałam o gazetach (poranny, współczesna).
  11. Piesek został porzucony, bądź sam sie zgubił.Trudno ocenić, gdyż przybłąkał się do firmy w której pracuję.Był bardzo wychudzony, widoczne były zadrapania na sierści które świadczą o tym , że miał jakąś niemiłą przygodę z innym psem bądź psami.Pieska od razu zabrałam do weterynarza, dostał witaminki wzmacniające, tabletki na odrobaczenie, przeciwwściekliźnie zastrzyk,oraz specjalny antybiotyk- krem do oka ponieważ oczko było zakrwione. Na pierwszy rzut oka widać, że piesek jest bardzo łagodny, bardzo sympatyczny, jak sie cieszy to całym ciałem okazuje radośc...skacze do góry..to jest poprostu niesamowite.Jak otworzyłam drzwi do samochodu..to automatycznie wskoczył i poczuł sie jak "u siebie "świadczy to o tym ze juz z kimś wcześniej jeździł[IMG]http://forum.poranny.pl/style_emoticons/default/wink.gif[/IMG] Bardzo lubi zabawę z piłką, właściwie jak nie ma piłki..to nosi buteleczki , albo nosem popycha większe kamyczki.Lekarz weterynarz określił go na wiek od 4-5 lat.. Bokserek obecnie przebywa na terenia zakładu pracykoło Białegostoku,jest odkarmiony, wszelkie zadrapania sie pogoiły. Zrobiliśmy mu duży kojec w środku z budką w której śpi.Jest to bardzo przyjazny piesek, nie groźny i myślę ze spokojnie nadaje się do domku gdzie są dzieci.Nie jest wykastrowany..raczej..;-). Nie sprawia żadnych problemów wychowawczych, nawet nie piszczy jak go po spacerku zamykam w kojcu..tylko grzecznie wraca.Nie ma osoby która widząc go 1 raz nie powiedziałaby ,że "bardzo ładny pies"..z tym ze jakoś chętnych brak..;( Ja osobiście mam dwa psy(suka i pies) owczarki niemieckie, ale jak zabrałam boksera do siebie do domu..z nadzieją ze sie zaprzyjaźni z Psem..nie było szans.. jedna wielka "nienawiśc"wojna(wtedy jeszcze nie było suki)....dlatego ..piesek został zabrany i przewieziony z powrotem na teren zakładu pracy, pod który sie przybłąkał.Do dziś dnia tu przebywa ;-) To taka krótka historia..;-)Pozdrawiam Urszula 505 761 648 Wątek na BwP : [url]http://www.bokserywpotrzebie.pl/psy/liobialystok.htm[/url]
×
×
  • Create New...