Zgadzam się z Kaszanką :roll: I tak jest tyle psów bezdomnych a dodać jeszcze co pół roku kolejne szczeniaki :crazyeye: Oczywiście , najlepiej byłoby zapewnić wszystkim domy ale czasami nie ma wyjścia.
A dziś, jakby było tego mało, między Kleosinem a Horodnianami włóczyła się duża ON-ka z szczeniakami :shake: (jadąc od Białegostoku po prawej stronie)