[quote name='Aleksandra95']byłam i przeczytałam, że był i trening z dyskiem, więc liczę na zdjęcia.:D[/QUOTE]
Nie licz, bo zdjęć z dyskiem niestety nie ma :eviltong:
Ale mam zamiar się niedługo wybrać z nią, może jutro :lol:
I może uda mi się kogoś nakłonić, żeby poszedł z nami :eviltong:
Ale mam za to inne zdjęcia, zaraz będą :)