Jump to content
Dogomania

DogAngel

Members
  • Posts

    460
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DogAngel

  1. Zdjęcia Zadry : [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/9211/dsc01771yf.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2959/dsc02378o.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8695/dsc01763je.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/494/dsc01758z.jpg[/IMG] Diego i jego wielki nosek xD
  3. Rika - moja ulubienica :) [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6531/dsc02437o.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7210/dsc02439u.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7476/dsc02321ou.jpg[/IMG] Negro- czyli pies ze sznurkiem :)
  5. [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/2445/dsc02349o.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6575/dsc02348g.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/1896/dsc02342pi.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1034/dsc02353n.jpg[/IMG] Maluszek na "spacerku" obok boksów :)
  6. [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/284/dsc02382r.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/2646/dsc02386h.jpg[/IMG] Diana- czarno na białym :D
  7. [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9405/dsc02410b.jpg[/IMG] Śnieżka w swoim punkcie obserwacji ;)
  8. Zdjęcia Riki przy człowieku ;) : [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/5172/dsc01708m.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7458/dsc01707g.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/2306/dsc01705yj.jpg[/IMG] Nie wiem czy takie zdjęcia wystrczą, ale to jedyne co znalazłam .
  9. Zdjęcia Śnieżki : [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/4277/dsc01844c.jpg[/IMG]
  10. Zdjęcia Lenki :
  11. Zdjęcia Diego [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/8629/dsc01758ma.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/7886/dsc01763ix.jpg[/IMG]
  12. Zdjęcia Milki : [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3628/dsc01917t.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/2023/dsc01920v.jpg[/IMG]
  13. Zdjęcia Kropeczki [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/7473/dsc01908w.jpg[/IMG] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/584/dsc01912v.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2241/dsc01914a.jpg[/IMG]
  14. Szczeniaczki : [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/418/dsc01966.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/2152/dsc01963e.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/245/dsc01955o.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5025/dsc01942a.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/24/dsc01938ll.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1772/dsc01936qd.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3754/dsc01932an.jpg[/IMG] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/3576/dsc01926i.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/7082/dsc01923v.jpg[/IMG]
  15. nowe zdjęcia Riki :) [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/4544/dsc01712f.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/7797/dsc01716.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/7269/dsc01703b.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1610/dsc01699dh.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2723/dsc01698o.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/2862/dsc01697k.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/8653/dsc01694d.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/1938/dsc01717u.jpg[/IMG]
  16. Lenka dziś została przeniesiona do innego boksu, gdyż zaatakowala Melkę i inną sunię , jej rana wygląda już całkiem dobrze, wszystko się zagoiło .
  17. ja tez byłam dzis w schronisku, mam troche zdjęć, dodam je wieczorem ;)
  18. Ja również odwiedziłam dziś schronisko, kilka zdjęć mam ale będą dopiero wieczorem ;)
  19. Zdjęcia Brysia : [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6964/dsc01359w.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/8282/dsc01353yp.jpg[/IMG] Mimo tego gęstego futra na pewno i tak przy tych temperaturach jest mu bardzo zimno, czy nie ma sposobu zeby pies trafił do schroniska i można mu było szukać nowego domu ?
  20. Antoś,Zadra i Miśka : [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4525/dsc01268tu.jpg[/IMG]
  21. Zdjęcie Abi : [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/2268/dsc01247.jpg[/IMG]
  22. strasznie się cieszę, że Mysia znalazła dom, mam nadzieję że warunki ma jak najlepsze , bo na takie zasługuje, trzeba być dobrej myśli ;)
  23. Smutny pyszczek Kropeczki [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/192/kropka.jpg[/IMG]
  24. u mnie zdjęcia są w całości, ale rzeczywiście kiedy wchodziłam z laptopa były poucinane, następne będę wstawiać jeszcze bardziej zmniejszone.
  25. Zdjęcia Meli : [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1599/dsc01216cv.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/6537/dsc01220r.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...