Jump to content
Dogomania

vega17

Members
  • Posts

    2569
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vega17

  1. [quote name='agucha007']ok, jakby coś to pisz... chciałabym wreszcie zaliczyć jakąś wizytę PA :)[/QUOTE] hehehe widze ze rwiesz sie do pracy:) dzieki jakby co będe wiedziec do kogo pisac. pamietaj tylko nigdy nie chodz sama.
  2. [quote name='agucha007']jeszcze nie byłam ale mogę iść...[/QUOTE] hej przepraszam ze sie nie odzywalam, ale pani nie daje znaku zycia, pisalam do niej smsa ale nie odpisuje. przez pomylke ktos wydaj sunie ktora miala wziac ale sie nie odzywa
  3. Hej pilnie poszukuje kogoś do wizyty w Skale. Proszę czy może mi ktoś pomóc?
  4. hej pilnie szukam kogos z Rudy do wizyty przed adopcyjnej dla szczeniaka , ul Szpaków. prosze o pomoc
  5. [quote name='Agata P']Kuźwa :angryy: jasny szlag mnie zaraz trafi :angryy: Ponad 3 tyś za wyłapanie psa i umieszczenie go w jakiejś pseudoklatce na wysypisku śmieci ,bo z tego co mi wiadomo to w takich warunkach są przetrzymywane u ''nas'' psy ciekawe czy pies ma chociaż 10% z tej sumy na jego potrzeby :angryy:[/QUOTE] niestety te puste pały w pinczowie nic nie robią w sprawie bezdomniakow, bylo kiedys spotkanie z "władzami", niestety nie moglam na nich byc, i jakas pani radna wpadla na jakis genialny pomysl zeby zabronic trzymania psow w blokach! kiedys napisalam na oficjalnej stronie miasta do burmistrza . 1.Kto zajmuje się adopcjami psów? 2. Na jakiej zasadzie działa wyłapywanie psów? 3. Czy ktoś z urzędników pilnuje czy odłowiony pies dojechał do schroniska i kontroluje jego losy? z tego co wiem urzędnicy pińczowscy niewiele wiedza na temat programu zapobiegania bezdomności psów. 4. Dlaczego policja nic nie robi w sprawie skarg mieszkańców dotyczących złego traktowania psów? chodzi między innymi o nowelizację Ustawy o Ochronie Zwierząt z 2012 roku [B]Odpowiedz:[/B] - Szanowna Pani, Na terenie Miasta i Gminy Pińczów funkcjonuje „Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Pińczów” przyjęty uchwałą Rady Miejskiej w Pińczowie. Określa ona szczegółowo zadania gminy w zakresie m.in. wyłapywania bezpańskich psów oraz adopcji bezpańskich psów. W 2011 roku było 6 takich adopcji a w 2012 już 5. Jeśli chodzi o reakcję policji na skargi mieszkańców - to nie jest to pytanie do mnie, proszę skierować je do tej właśnie instytucji. Z poważaniem Włodzimierz Badurak Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów tyle dowiedzialam sie od pana burmistrza. pisaalm tez na policje w sprawie burka uwiazanego na krotkim lancuchu, bez wody. bez rezulatutu, zostalam wezwana na komende i pani dzielnicowa pytala co ma zrobic w takiej sytucaji, i zaczela bronic pania ktora jest sama bez meza z 3 dzieci. jedyne co sie zmenilo to odrwrocona miska na wode
  6. [quote name='iwoniam']wyśij PW z danymi[/QUOTE] łoo dzięki Ci :)
  7. Hej, pilnie szukam kogos do wizyty dla szczeniaka mix owczrka na osiedlu krakowiaków w Krakowie. proszę o pomoc [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Owczarki-niemieckie-szukaja-dobrych-domow-W0QQAdIdZ412362699[/URL]
  8. [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniaki-po-wilczurce-W0QQAdIdZ411779318[/url] szczeniaki po owczarku i matka szuka domu
  9. [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/391315_256485494465911_519466873_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/484606_256494581131669_446231037_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/599374_256494907798303_1948367614_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/531444_256495821131545_1988231418_n.jpg[/IMG]
  10. pewnie ze pamietam Boksie , osobiscie ja zawozzilam:) Dianke ogarzycę też pamietam, na poczatku warczała na Boksie, byłabym wdzieczna za foteczki:) albo prosze o wysalnie ich do mnie na maila a ja je wstawie [email][email protected][/email]
  11. ooo to króciutko, ale domowe warunki to zupełnie coś innego. jutro powinnam mieć wykaz leków które dostaje, o ile w ogóle coś dostaje:(
  12. diagnoza okzała się najgorsza z możliwych, suńka ma gronkowca złocistego:(
  13. niestety na razie cisza, cięzko wysępić jakieś info o psie :( a czas ucieka
  14. [quote name='MTD']to jest bardzo miły ON ;)[/QUOTE] :ices_bla: przepraszam:) rzadko się zdarza żeby mili panowie pomagali ratować psiaki:) mega szacun
  15. israel kilka dni temu rozwieszlaa oglsozenia moze z nia sie umow
  16. ja słyszlaalm ze ktos ponoc ja przygarna, jakis pan czy panie nie pamietam dzownili tu do kogos, ale byla to krotka rozmowa i raczej urwana:( ale jeslo ktso moglby porozwieszac w tamtych okolicach bylabym ogromnie wdzieczna.
  17. postaram sie ale moze byc ciezko.
  18. dlatego nikt z nas nie moze wziac jej do domu :( jest w schronie od kilku lat , przerzucana z boksu do boksu, zawsze z innymi psami, jak dotąd nie zauwazylismy u innych psow podobnych obiawow, nie bylo psow z nuzyca
  19. noo wyglada strasznie, sunia ma ok 4 lat, dlatego pilnie szukamy dla niej jakiegos domu, w ktorym, moglaby byc leczona jak nalezy
  20. Sunia od kilku lat przynajmniej 3ech cierpi na nużeńca i gronkowca, czasem jest stan był lepszy a potem znów się pogarszał. DLATEGO ZWRACAM SIĘ DO WAS O POMOC. ja nie mogę mimo najszczerszych chęci wciąć jej do domu, od właścicielki schroniska słyszymy że ją leczy i robi co może, twierdzi że nie da się tego wyleczyć- tylko zaleczyć i że ma takie nawroty jak wilgotno...ale to już trwa 3 lata! jak nie lepiej...z mojej wiedzy i tej którą uzyskałam od dr weterynarii są to choroby do okiełznania- i w ciągu kilku miesięcy można to zwalczyć, tylko trzeba systematyczności i higienicznych warunków, odpowiednich kąpieli- niestety w schronisku nie ma takiej możliwości i psina gnije żywcem:( więc wątpię w skuteczność kolejnej kuracji przez którą obecnie przechodzi-wiecie jak to w schronisku , brud, pchły i wilgoć.... Psinka wygląda fatalnie, potrzebuje troskliwej i cierpliwej osoby do opieki! To bardzo spokojna i poukładana sunia, która potrzebuje ciepłego mieszkania, w którym będzie mogła dojść do zdrowia i zaznać odrobinę miłości. Sunia sięga pod kolanko, troszkę się boi, ale kiedy zaufa, to jest najbardziej oddaną psineczką na świecie. Szukamy chociaż domu tymczasowego lub stałego dla Miśki, w schronisku powoli znika, chowa się, życie tutaj ją przytłacza... Nie wyleczymy jej tutaj, pomóż!! Niestety nie mamy wglądy w dokumentacje, więc swoje wiadomości mamy na podstawie diagnozy która nam przekazali w schronisku i wiadomości o tej chorobie mozliwosc dowozu 660 124 483 czerwiec 2012 [IMG]http://i.ebayimg.com/00/s/NzY4WDEwMjQ=/$(KGrHqZ,!ioE-qoIQmBfBP6)Cnl6(g~~48_20.JPG[/IMG] [IMG]http://i.ebayimg.com/00/s/NzY4WDEwMjQ=/$T2eC16VHJGQE9noM,LBzBP6wb6ZpV!~~48_20.JPG[/IMG] [IMG]http://i.ebayimg.com/00/s/NTg3WDg0MQ==/$T2eC16FHJHQE9nzEyJQ+BP6wcU,8!w~~48_20.JPG[/IMG] [IMG]http://i.ebayimg.com/00/s/NzY4WDEwMjQ=/$(KGrHqVHJC8E+WwjKDdoBP6)DBGqzg~~48_20.JPG[/IMG] marzec 2012 [IMG]http://download.anashar.net/dogo/zbludowice/11.03.2012/images/0027.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.net/dogo/zbludowice/11.03.2012/images/0027.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.net/dogo/zbludowice/11.03.2012/images/0031.jpg[/IMG]
  21. ogromne dzieki za pomoc:) ja wciaz mam nadzieje ze mala sie odnajdzie
  22. hej dzieki za odzew i pomoc, niestety tak jak napisała wczesniej MTD to nie mika:( ale sunia jest sliczna, malenka, ma "3" powieke ale te wystarczy ytylko podwiazac i bedzie jak nowa:) ja niestety nie pomoge w ogloszeniach , przynajmniej nie teraz:( ale trzymam mocno za nia kciuki. i jescze raz dzieki
  23. witam, mam nowe dziwne wiesci, dzownila do mnie wczoraj kobieta z bytomia, widziala ponoc mike, kobieta twierdzila ze czesto zajmuje sie psami dlatege postanowila poszukac wlasciciela psa. unie widziala na granicy bytomia z zabrzem, pod jakims wiaduktem stelażowice. mowila ze jest bojazliwa, malenka i ze ma chore oko. nie daje do sibei podejsc, ale powiedziala ze po 3 dniach ja polizala(?) mowila ze bedzie tam chodzic i ja przyzwyczajac do siebie, kobietka mieszka w zabrzu ale do tego miesjca ma ok kilometra. mam ogromna prosbe czy ktos moze to sprawdzic, zostawila mi do siebie numer telefonu. prosze Was o pomoc.
  24. jezuniu widzialam tego cygusia na "fejsie" co za koszmar:(
×
×
  • Create New...