-
Posts
2569 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vega17
-
Hej pilnie poszukuje kogoś do wizyty w Skale. Proszę czy może mi ktoś pomóc?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
vega17 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata P']Kuźwa :angryy: jasny szlag mnie zaraz trafi :angryy: Ponad 3 tyś za wyłapanie psa i umieszczenie go w jakiejś pseudoklatce na wysypisku śmieci ,bo z tego co mi wiadomo to w takich warunkach są przetrzymywane u ''nas'' psy ciekawe czy pies ma chociaż 10% z tej sumy na jego potrzeby :angryy:[/QUOTE] niestety te puste pały w pinczowie nic nie robią w sprawie bezdomniakow, bylo kiedys spotkanie z "władzami", niestety nie moglam na nich byc, i jakas pani radna wpadla na jakis genialny pomysl zeby zabronic trzymania psow w blokach! kiedys napisalam na oficjalnej stronie miasta do burmistrza . 1.Kto zajmuje się adopcjami psów? 2. Na jakiej zasadzie działa wyłapywanie psów? 3. Czy ktoś z urzędników pilnuje czy odłowiony pies dojechał do schroniska i kontroluje jego losy? z tego co wiem urzędnicy pińczowscy niewiele wiedza na temat programu zapobiegania bezdomności psów. 4. Dlaczego policja nic nie robi w sprawie skarg mieszkańców dotyczących złego traktowania psów? chodzi między innymi o nowelizację Ustawy o Ochronie Zwierząt z 2012 roku [B]Odpowiedz:[/B] - Szanowna Pani, Na terenie Miasta i Gminy Pińczów funkcjonuje „Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Pińczów” przyjęty uchwałą Rady Miejskiej w Pińczowie. Określa ona szczegółowo zadania gminy w zakresie m.in. wyłapywania bezpańskich psów oraz adopcji bezpańskich psów. W 2011 roku było 6 takich adopcji a w 2012 już 5. Jeśli chodzi o reakcję policji na skargi mieszkańców - to nie jest to pytanie do mnie, proszę skierować je do tej właśnie instytucji. Z poważaniem Włodzimierz Badurak Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów tyle dowiedzialam sie od pana burmistrza. pisaalm tez na policje w sprawie burka uwiazanego na krotkim lancuchu, bez wody. bez rezulatutu, zostalam wezwana na komende i pani dzielnicowa pytala co ma zrobic w takiej sytucaji, i zaczela bronic pania ktora jest sama bez meza z 3 dzieci. jedyne co sie zmenilo to odrwrocona miska na wode -
[quote name='iwoniam']wyśij PW z danymi[/QUOTE] łoo dzięki Ci :)
-
Hej, pilnie szukam kogos do wizyty dla szczeniaka mix owczrka na osiedlu krakowiaków w Krakowie. proszę o pomoc [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Owczarki-niemieckie-szukaja-dobrych-domow-W0QQAdIdZ412362699[/URL]
-
[url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniaki-po-wilczurce-W0QQAdIdZ411779318[/url] szczeniaki po owczarku i matka szuka domu
-
[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/391315_256485494465911_519466873_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/484606_256494581131669_446231037_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/599374_256494907798303_1948367614_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/531444_256495821131545_1988231418_n.jpg[/IMG]
-
pewnie ze pamietam Boksie , osobiscie ja zawozzilam:) Dianke ogarzycę też pamietam, na poczatku warczała na Boksie, byłabym wdzieczna za foteczki:) albo prosze o wysalnie ich do mnie na maila a ja je wstawie [email][email protected][/email]
-
Nużyca, gronkowiec schronisko i śmierć, pomóżcie jej żyć
vega17 replied to vega17's topic in Już w nowym domu
ooo to króciutko, ale domowe warunki to zupełnie coś innego. jutro powinnam mieć wykaz leków które dostaje, o ile w ogóle coś dostaje:( -
Nużyca, gronkowiec schronisko i śmierć, pomóżcie jej żyć
vega17 replied to vega17's topic in Już w nowym domu
diagnoza okzała się najgorsza z możliwych, suńka ma gronkowca złocistego:( -
Nużyca, gronkowiec schronisko i śmierć, pomóżcie jej żyć
vega17 replied to vega17's topic in Już w nowym domu
niestety na razie cisza, cięzko wysępić jakieś info o psie :( a czas ucieka -
Nużyca, gronkowiec schronisko i śmierć, pomóżcie jej żyć
vega17 replied to vega17's topic in Już w nowym domu
no sunia delikatna i smutna:( -
Nużyca, gronkowiec schronisko i śmierć, pomóżcie jej żyć
vega17 replied to vega17's topic in Już w nowym domu
postaram sie ale moze byc ciezko. -
Nużyca, gronkowiec schronisko i śmierć, pomóżcie jej żyć
vega17 replied to vega17's topic in Już w nowym domu
dlatego nikt z nas nie moze wziac jej do domu :( jest w schronie od kilku lat , przerzucana z boksu do boksu, zawsze z innymi psami, jak dotąd nie zauwazylismy u innych psow podobnych obiawow, nie bylo psow z nuzyca -
Nużyca, gronkowiec schronisko i śmierć, pomóżcie jej żyć
vega17 replied to vega17's topic in Już w nowym domu
noo wyglada strasznie, sunia ma ok 4 lat, dlatego pilnie szukamy dla niej jakiegos domu, w ktorym, moglaby byc leczona jak nalezy -
Sunia od kilku lat przynajmniej 3ech cierpi na nużeńca i gronkowca, czasem jest stan był lepszy a potem znów się pogarszał. DLATEGO ZWRACAM SIĘ DO WAS O POMOC. ja nie mogę mimo najszczerszych chęci wciąć jej do domu, od właścicielki schroniska słyszymy że ją leczy i robi co może, twierdzi że nie da się tego wyleczyć- tylko zaleczyć i że ma takie nawroty jak wilgotno...ale to już trwa 3 lata! jak nie lepiej...z mojej wiedzy i tej którą uzyskałam od dr weterynarii są to choroby do okiełznania- i w ciągu kilku miesięcy można to zwalczyć, tylko trzeba systematyczności i higienicznych warunków, odpowiednich kąpieli- niestety w schronisku nie ma takiej możliwości i psina gnije żywcem:( więc wątpię w skuteczność kolejnej kuracji przez którą obecnie przechodzi-wiecie jak to w schronisku , brud, pchły i wilgoć.... Psinka wygląda fatalnie, potrzebuje troskliwej i cierpliwej osoby do opieki! To bardzo spokojna i poukładana sunia, która potrzebuje ciepłego mieszkania, w którym będzie mogła dojść do zdrowia i zaznać odrobinę miłości. Sunia sięga pod kolanko, troszkę się boi, ale kiedy zaufa, to jest najbardziej oddaną psineczką na świecie. Szukamy chociaż domu tymczasowego lub stałego dla Miśki, w schronisku powoli znika, chowa się, życie tutaj ją przytłacza... Nie wyleczymy jej tutaj, pomóż!! Niestety nie mamy wglądy w dokumentacje, więc swoje wiadomości mamy na podstawie diagnozy która nam przekazali w schronisku i wiadomości o tej chorobie mozliwosc dowozu 660 124 483 czerwiec 2012 [IMG]http://i.ebayimg.com/00/s/NzY4WDEwMjQ=/$(KGrHqZ,!ioE-qoIQmBfBP6)Cnl6(g~~48_20.JPG[/IMG] [IMG]http://i.ebayimg.com/00/s/NzY4WDEwMjQ=/$T2eC16VHJGQE9noM,LBzBP6wb6ZpV!~~48_20.JPG[/IMG] [IMG]http://i.ebayimg.com/00/s/NTg3WDg0MQ==/$T2eC16FHJHQE9nzEyJQ+BP6wcU,8!w~~48_20.JPG[/IMG] [IMG]http://i.ebayimg.com/00/s/NzY4WDEwMjQ=/$(KGrHqVHJC8E+WwjKDdoBP6)DBGqzg~~48_20.JPG[/IMG] marzec 2012 [IMG]http://download.anashar.net/dogo/zbludowice/11.03.2012/images/0027.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.net/dogo/zbludowice/11.03.2012/images/0027.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.net/dogo/zbludowice/11.03.2012/images/0031.jpg[/IMG]
-
hej dzieki za odzew i pomoc, niestety tak jak napisała wczesniej MTD to nie mika:( ale sunia jest sliczna, malenka, ma "3" powieke ale te wystarczy ytylko podwiazac i bedzie jak nowa:) ja niestety nie pomoge w ogloszeniach , przynajmniej nie teraz:( ale trzymam mocno za nia kciuki. i jescze raz dzieki
-
witam, mam nowe dziwne wiesci, dzownila do mnie wczoraj kobieta z bytomia, widziala ponoc mike, kobieta twierdzila ze czesto zajmuje sie psami dlatege postanowila poszukac wlasciciela psa. unie widziala na granicy bytomia z zabrzem, pod jakims wiaduktem stelażowice. mowila ze jest bojazliwa, malenka i ze ma chore oko. nie daje do sibei podejsc, ale powiedziala ze po 3 dniach ja polizala(?) mowila ze bedzie tam chodzic i ja przyzwyczajac do siebie, kobietka mieszka w zabrzu ale do tego miesjca ma ok kilometra. mam ogromna prosbe czy ktos moze to sprawdzic, zostawila mi do siebie numer telefonu. prosze Was o pomoc.
-
Suka z dziurą w głowie...ma dom:) dzięki wszystkim za pomoc
vega17 replied to vega17's topic in Już w nowym domu
jezuniu widzialam tego cygusia na "fejsie" co za koszmar:(