[quote name='Foksia i Dżekuś']Zglosiłam spraw do ktoz , juz kobieta na wniosek Ktozu przesłał zaswiadczenie o eutanazji.Bedzie scigana za to i za to ze nie oddala psa do schroniska .mi sie tłumaczyła ,ze nie miała czym ,a miala dziecia chore ale miala czym dowiesc z niepołomic do Bochni. Miała czym tez przywiesc psa ze schroniska. prawda by penie nigdy nie wyszla na jaw ale pech dla tej pani chcial ,ze akurat wziełam w niepolomicach domy do sprawdzenia po adopcji.
Weci na mój tel. ze jak mogli uspic psa bez obserwacji stwierdzili ,ze nie maja na to miejsca , a zgodnie z prawem moga uspic psa agresywnego ,a według własicielki taki był ,z tym ze nie slyszłam ani od pani ani od nich ze kogos ugrysl.
Powiedzilam im ,ze według prawa własnie tak lecZnice wykorzystuja paragrafy i zabijaja zwierzeta za pieniadze nie dajc im szns na zycie , ze zamiast ratowac zycie to go odbieraja i ze wedlug prawa sa czysic i zdaja sobie z tego sprawe ale czy według etyki i sumienia potarfia sobie spojrzec w lustro?
Dobrze ,ze Ania jak usłyszała odemnie ta potworna historie napisla o tym . nich ludzie sie dowiedza ,ze ta lecznice nalezy omijac szerokim lukiem.[/QUOTE]
czy mozna na pw prosic nazwisko tej baby ? chcialbym nigdy na nia nie trafic