-
Posts
6567 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Angel
-
ale cisza sie zrobiła.. co u malców ? jakies domki chętne sa ?
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='dara9']Nie wiem czy ban jest czasowy, czy taki już stały? Nie mam pojęcia. Angel! Nie martw się, skończysz ten semestr, będą ferie i znajdziesz czas na odwiedziny dziewczynek![/QUOTE] jestem.. Wczoraj tak jak pisałam nie bylo mnie u dziewczyn. Wróciłam do domu po 22 i byłam wykończona zeby tu zajrzec.. a tu taka cisza ! Przerobi ktoś ten tekst ? Bo musze go wysłac do pani.. Wracac ciotkii !!! -
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
Angel replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[quote name='NadziejaA'][B]Angel[/B] dziękuję Ci bardzo. Chcę miec te dokumenty, wrazie czekogolwiek zdrowotnego u Negry zeby mieć pewnosć z tą sterylką, a ze małej jakieś ropomacicze czy coś związanego z brakiem sterylizacji nie wyskoczyło. Słyszałam ze jest sterylizacja gdzie nie wycina się wszystkigo. Ponoć pół macicy?[/QUOTE] jak tyko bd miała książeczke- to wyśle do cb :) -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
a i doszła wpłata od Elwiry II- 100 zł :loveu::loveu: dziekujemy ! -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
słuchajcie miałam dziś byc u dziewczyn wziąć je na spacer, porobć zdjęcia... a tu lipa :( jade na warsztaty do poznania... schronisko czynne od 10 a ja o 11 niestety musze sie zbierac na pociag :( jak widac znowu zawiodlam.. kurcze, głupio mi strasznie z tym.. ale niedługo ferie.. wynagrodze to dziewczyna. Chociażmam dodatkowa prace żeby sobie zarobic.. - opieka nad dziecmi kuzynki. Będe chodzic tam co drugi dzień, raz dwupak, raz dzieciaczki.. jakoś damy rade. Jeśli mi sie uda to jutro zajrze do dziewczyn. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
przepraszam jestem tylko na chwilke... dzis zalatana jestem- zdawanie na oceny koncowe ;p 3 sprawdziany musiałam pisac.. no i teraz do 2 babci lece.. potem tance. czy ktos moze do niej napisac.. proszeeee ! -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Angel']cioteczki ja nie mam czasu za bardzo ale potrzebuje aby któras z was przerobiła ten tekst z allegro w taki sposób jakby Peggi i meggi mówiły same o sobie.. bo potrzebuje do kolejnego ogłoszenia.[/QUOTE] napisze ktoś ? bo ja nie bardzo umiem.. ;/ -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
cioteczki ja nie mam czasu za bardzo ale potrzebuje aby któras z was przerobiła ten tekst z allegro w taki sposób jakby Peggi i meggi mówiły same o sobie.. bo potrzebuje do kolejnego ogłoszenia. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
witam. Danusiu czemu masz banned ? :( wczoraj w gazecie powiatowej ukazało sie ogłoszenie: :multi: [IMG]http://i55.tinypic.com/2m5m5c7.jpg[/IMG] -
ile kosztowało to ? :D
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='dara9']Ty mi nie gratuluj tylko fryzjerki pomóż szukać ;) Angel - byłaś u psinek?[/QUOTE] ostatnio w niedziele byłam, ale nie na spacerze niestety. wpłyneło 120 zł :) -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
mamy 865 zł na koncie dwupaku !! :D:D:multi: -
super filmik ! :D:D
-
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
Angel replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[quote name='NadziejaA'][COLOR="#ff0000"][B]BARDZO WAS PROSZĘ_ aby ktoś z okolic dt Negry wybrał się tam, na sprawdzenie domku a najbardziej zalezy mi na dokumentacji o streylizacji Negry!!![/B][/COLOR][/QUOTE] obgadałam co do tej starylki wszystko- pani poszuka dokumentów przekaże mi je a ja do cb wyśle. Podaj mi adres na PW. Tylko prawdopodobnie dopiero w sobote je dostane.. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Pegguni sie troszke przytyło :evil_lol: -
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Angel replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']Strzałka własnie ma odświeżone allegro. Oby coś to dało, trzymam za nią kciuki.[/QUOTE] dziekuje :loveu::loveu: -
wczoraj przelałam kolejna stówke z bazarku mojego i masiumi- miał byc na potrzeby innego psa ale zostało troche kasy i poszło na antenki :D
-
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
Angel replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']akurat w przypadku dalii raczej nie było kalorycznych posiłków...raczej były sporadycznie jakieś ochłapy. nawet miski w budzie nie miała, słomy w budzie też...boże, co ona bidulka musiała przeżyć :([/QUOTE] ja jak dostałam od piesi puszki to włozyłam jej do środka miske z karma.. później ktos wyciagał. tutaj banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198941-Dramat-amstaffki!-Pomocy!!!!!!!!!!!"][IMG]http://i52.tinypic.com/116s4kp.jpg[/IMG][/URL] jakby ktoś chciał :) -
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Angel replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']Rozumiem, że człowiek się jednak nie zjawił i nie dał więcej znaku życia?[/QUOTE] niestety nie :( -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='moni12']Mam osobę chętną , która zrobi allegro , proszę o tekst ogłoszenia, zeby przesłać .[/QUOTE] weź stad : [URL="http://www.goldenline.pl/forum/2177532/pilnie-poszukuje-wspolnego-domku-dla-2-sun/s/1#39927986"]http://www.goldenline.pl/forum/2177532/pilnie-poszukuje-wspolnego-domku-dla-2-sun/s/1#39927986[/URL] -
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
Angel replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
:) taka pięknosc ... i taka uczuciowa !