Jump to content
Dogomania

Angel

Members
  • Posts

    6567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Angel

  1. ale cisza sie zrobiła.. co u malców ? jakies domki chętne sa ?
  2. [quote name='dara9']Nie wiem czy ban jest czasowy, czy taki już stały? Nie mam pojęcia. Angel! Nie martw się, skończysz ten semestr, będą ferie i znajdziesz czas na odwiedziny dziewczynek![/QUOTE] jestem.. Wczoraj tak jak pisałam nie bylo mnie u dziewczyn. Wróciłam do domu po 22 i byłam wykończona zeby tu zajrzec.. a tu taka cisza ! Przerobi ktoś ten tekst ? Bo musze go wysłac do pani.. Wracac ciotkii !!!
  3. [quote name='NadziejaA'][B]Angel[/B] dziękuję Ci bardzo. Chcę miec te dokumenty, wrazie czekogolwiek zdrowotnego u Negry zeby mieć pewnosć z tą sterylką, a ze małej jakieś ropomacicze czy coś związanego z brakiem sterylizacji nie wyskoczyło. Słyszałam ze jest sterylizacja gdzie nie wycina się wszystkigo. Ponoć pół macicy?[/QUOTE] jak tyko bd miała książeczke- to wyśle do cb :)
  4. a i doszła wpłata od Elwiry II- 100 zł :loveu::loveu: dziekujemy !
  5. słuchajcie miałam dziś byc u dziewczyn wziąć je na spacer, porobć zdjęcia... a tu lipa :( jade na warsztaty do poznania... schronisko czynne od 10 a ja o 11 niestety musze sie zbierac na pociag :( jak widac znowu zawiodlam.. kurcze, głupio mi strasznie z tym.. ale niedługo ferie.. wynagrodze to dziewczyna. Chociażmam dodatkowa prace żeby sobie zarobic.. - opieka nad dziecmi kuzynki. Będe chodzic tam co drugi dzień, raz dwupak, raz dzieciaczki.. jakoś damy rade. Jeśli mi sie uda to jutro zajrze do dziewczyn.
  6. [quote name='akacha']Ponawiam pytanie. To dla nas bardzo pilne i ważne, Czy Salem był szczepiony? nie mamy jego książeczki! On jest w hotelu i musimy miec te wiedze![/QUOTE] kurcze przepraszam zapomniałam zapytac :( tyle miałam na głowie spraw.. ale raczej nie.
  7. przepraszam jestem tylko na chwilke... dzis zalatana jestem- zdawanie na oceny koncowe ;p 3 sprawdziany musiałam pisac.. no i teraz do 2 babci lece.. potem tance. czy ktos moze do niej napisac.. proszeeee !
  8. [quote name='Angel']cioteczki ja nie mam czasu za bardzo ale potrzebuje aby któras z was przerobiła ten tekst z allegro w taki sposób jakby Peggi i meggi mówiły same o sobie.. bo potrzebuje do kolejnego ogłoszenia.[/QUOTE] napisze ktoś ? bo ja nie bardzo umiem.. ;/
  9. [quote name='Angel']przepraszam ale nie mam czasu przejzec calego watku.. ktos moze mi napisac jak sie teraz ma psiak ? Jakim zabiega został juz poddany i jakie go jeszcze czekaja ? Ile kasy juz wydano na jego leczenie ?[/QUOTE] ja ponawiam pytanie i prosze o link na fb
  10. przepraszam ale nie mam czasu przejzec calego watku.. ktos moze mi napisac jak sie teraz ma psiak ? Jakim zabiega został juz poddany i jakie go jeszcze czekaja ? Ile kasy juz wydano na jego leczenie ?
  11. cioteczki ja nie mam czasu za bardzo ale potrzebuje aby któras z was przerobiła ten tekst z allegro w taki sposób jakby Peggi i meggi mówiły same o sobie.. bo potrzebuje do kolejnego ogłoszenia.
  12. witam. Danusiu czemu masz banned ? :( wczoraj w gazecie powiatowej ukazało sie ogłoszenie: :multi: [IMG]http://i55.tinypic.com/2m5m5c7.jpg[/IMG]
  13. ile kosztowało to ? :D
  14. [quote name='dara9']Ty mi nie gratuluj tylko fryzjerki pomóż szukać ;) Angel - byłaś u psinek?[/QUOTE] ostatnio w niedziele byłam, ale nie na spacerze niestety. wpłyneło 120 zł :)
  15. mamy 865 zł na koncie dwupaku !! :D:D:multi:
  16. super filmik ! :D:D
  17. [quote name='NadziejaA'][COLOR="#ff0000"][B]BARDZO WAS PROSZĘ_ aby ktoś z okolic dt Negry wybrał się tam, na sprawdzenie domku a najbardziej zalezy mi na dokumentacji o streylizacji Negry!!![/B][/COLOR][/QUOTE] obgadałam co do tej starylki wszystko- pani poszuka dokumentów przekaże mi je a ja do cb wyśle. Podaj mi adres na PW. Tylko prawdopodobnie dopiero w sobote je dostane..
  18. Pegguni sie troszke przytyło :evil_lol:
  19. [quote name='Hala']Strzałka własnie ma odświeżone allegro. Oby coś to dało, trzymam za nią kciuki.[/QUOTE] dziekuje :loveu::loveu:
  20. wczoraj przelałam kolejna stówke z bazarku mojego i masiumi- miał byc na potrzeby innego psa ale zostało troche kasy i poszło na antenki :D
  21. [quote name='agaga21']akurat w przypadku dalii raczej nie było kalorycznych posiłków...raczej były sporadycznie jakieś ochłapy. nawet miski w budzie nie miała, słomy w budzie też...boże, co ona bidulka musiała przeżyć :([/QUOTE] ja jak dostałam od piesi puszki to włozyłam jej do środka miske z karma.. później ktos wyciagał. tutaj banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198941-Dramat-amstaffki!-Pomocy!!!!!!!!!!!"][IMG]http://i52.tinypic.com/116s4kp.jpg[/IMG][/URL] jakby ktoś chciał :)
  22. jestem na wezwanie fanty33 ! prosiła mnie o banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200481-Pies-podpalony-żywcem!!!!!!pilne!!!"][IMG]http://i53.tinypic.com/2ijk7yv.jpg[/IMG][/URL] podlinkowany !
  23. [quote name='Hala']Rozumiem, że człowiek się jednak nie zjawił i nie dał więcej znaku życia?[/QUOTE] niestety nie :(
  24. [quote name='moni12']Mam osobę chętną , która zrobi allegro , proszę o tekst ogłoszenia, zeby przesłać .[/QUOTE] weź stad : [URL="http://www.goldenline.pl/forum/2177532/pilnie-poszukuje-wspolnego-domku-dla-2-sun/s/1#39927986"]http://www.goldenline.pl/forum/2177532/pilnie-poszukuje-wspolnego-domku-dla-2-sun/s/1#39927986[/URL]
  25. :) taka pięknosc ... i taka uczuciowa !
×
×
  • Create New...