Dieguś szukamy ci dalej domku!
Relacja z wizyty w Bydgoszczy:
,,[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Byłam wczoraj na wizycie
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Nie są to źli ludzie, ale powiedziałam im, że psa z od WAS nie dostaną. Umówiliśmy się, że poszukam dla nich psa bliżej Bydgoszczy. Mają oni sukę średnią, która by mieszkała razem z tym psiakiem w dość małym kojcu- Ja na dwa dość duże psy[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] za mały.
[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Oni ni wiedzą jak ich suczka przyjmie innego psa.
[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ZA DUŻE RYZYKO!
Dziękuje dziewczynie która zgodziła się przeprowadzić wizytę:) imienia nie znam ale na gg ma Gloria:)
[/FONT][/COLOR]