[quote name='*kleo*']Umaszczenie jak na szczyla przystało, ja tam tylko czekam aż się główka wyzłoci ;)[/QUOTE]
a właśnie mnie się wydaje że ona ma takie inne niz wszystkie yoreczki które widziałam, takie kolorki inne, ale dlatego wyglada tak pięknie:) będzie wygrywać wszystkie wystawy:) z jakiej Ula hodowli jest?;)
[quote name='Mawe']Aga czyżby decyzja zapadła i niedługo będziemy podziwiać kolejnego maluszka ?[/QUOTE]
Aga pewnie tylko tak mówi, a chce nam zrobić niespodziankę;)
[quote name='*kleo*']No i skąd ja Ci stworzę foty dzisiaj, jak mnie od tygodnia ponad w domu nie ma? :evil_lol:
Chociaż może coś z Dobrego Miasta się jeszcze znajdzie ;) Lub ewentualnie moje buty pokortowiadowe mogę Wam pokazać, ale niektóre już widziały ;)[/QUOTE]
Nie no oczywiście się śmieje;) ale mam nadzieje że wkrótce Ule, Gracje zobaczymy na zdjęciach:)
Już sie w sumie nia nie bawi, bo ma nową specjalną dla psów z twardej gumy, chociaż jeszcze czasami złapie i poszarpie, ale uważam i jak widzę że już cos odpada to urywam, w sumie to juz jej prawie nie zostało z tego urywania;)
[quote name='Connected'][URL]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1755.jpg[/URL] te mi się najbardziej podoba , ale ciężko było podjąć decyzję :cool3:
u nas jak wczoraj o 20 zaczęło padać , tak do teraz leje.. :roll:[/QUOTE]
U mnie wczoraj cały dzień padało... :( kilka miast w moim województwie podtopiło..
Cześć Karolina!:)
Czesc Iwonka:) bardzo mi sie podoba ta kurteczka Toffika:)! ja na razie nic nie kupuję, bo Jazz pewnie jeszcze podrośnie, a po za tym mam zamiar kupić jakis kombinezon na zimę:) teraz Jazz w ogóle nie wychodzi prawie na pole, bo jak tylko wychodzi to zaraz stoi pod drzwiami bo nie podoba mu sie taka pogoda więc tylko siusiu i kupka i do domu szybko biegnie..;)
Witam:) Jazz dostał taką piłeczke od mojej babci żeby się u niej nie nudził, tylko tamta była troche mniejsza, niestety w 10minut została rozgryziona i pół piłeczki już nie ma;)