[quote name='Karolina&Lucky']A no cisza...
Ja siedzę i myślę, bo jutro idę do fryzjera, i chcę zrobić sobie grzywkę i wycieniować włosy :) Trochę się boję jak będę wyglądała w grzywce, bo ostatnio miałam ją jak byłam w przedszkolu :)
Stare, dobre czasy :P
Najgorzej jak będę debilnie wyglądała w tej nowej fryzurze, bo w niedzielę idę na koncert, i jak ja tam się pokażę wśród tylu ludzi :errrr:
Mam nadzieję że w miarę fajnie to wyjdzie :modla:
[SIZE=1]
Coś mi się dogo znowu psuje :roll: I nie ma odsyłaczy do ostatnich przeczytanych postów wrrr... :roll:[/SIZE][/QUOTE]
Karolina za to ja bez grzywki czuje sie jak wariatka.. miałam prosta, ale ostatnio sobie tak na bok robie, a do fryzjera też by mi sie przydało pójść troche wycieniować i z grzywką porządek zrobić, bo mam już okropne włosy...
myśle że będziesz fajnie wyglądać:) czekam na fotki po fryzjerze Twoje!;)