[quote name='Aga&Dakar']Cześć dziewczyny.
Jestem połamana...Dakar ma do wyrwania dwa kły ale to nie koniec.
Miesiąc temu miał kontuzję łapki, dostał zastrzyki i było ok ale znowu zaczął kuleć. Byłam z nim wczoraj u lekarza i dał mi namiar na ortopedę, w tym tygodniu się do niego wybieram. Niestety najprawdopodobniej grozi mu operacja.[/QUOTE]
Witam, widzę że tu nie najlepsze wiadomości! mam nadzieję że jednaj wszystko będzie w porządku! TRZYMAM KCIUKI!