Jump to content
Dogomania

Istar19

Members
  • Posts

    11052
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Istar19

  1. długa droga do domu [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-kQ_jpoUSEOg/UW2Su35_O3I/AAAAAAAAi28/hAjfjk-aIPE/s512/DSC03659.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-DRmqhq3T_0I/UW2S08BfbPI/AAAAAAAAi3I/aDLuIArZkMw/s640/DSC03663.JPG[/IMG] za niedługo to miejsce również się zazieleni [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-RdtS2y-5SSk/UW2TBUJtE9I/AAAAAAAAi3s/6TymLtE9aDA/s640/DSC03667.JPG[/IMG] tymczasem żaby cieszyły się spokojem sadzawki... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-pah7vWk-7Lo/UW2TN8xF-UI/AAAAAAAAi4M/l4q69H0bKM0/s640/DSC03672.JPG[/IMG] póki Masza nie nadeszła..ale o tym mówi filmik, który może kiedyś zgram ;) i pierwszy napotkany mleczyk :D [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-sFodviF5rYU/UW2TS4k0juI/AAAAAAAAi4k/4XNprsu5zYs/s640/DSC03675.JPG[/IMG]
  2. koniec końców poszliśmy dalej [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-elUnOEdO7ME/UW2RSuMhbsI/AAAAAAAAiys/tg_4lSanVF0/s512/DSC03616.JPG[/IMG] ogrzać się w słońcu [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-68I6xfz2MSE/UW2Rh9SDUiI/AAAAAAAAizc/GaEhVG0VFc4/s640/DSC03623.JPG[/IMG] ale jeszcze chwila na moczenie łapek [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-idJLUqPdS4s/UW2RnRDAuOI/AAAAAAAAizs/P3JQ3GqOJQE/s640/DSC03625.JPG[/IMG] a tu test na spostrzegawczość.... gdzie jest Masza? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Str3Ux1Fo_o/UW2SbEyBsUI/AAAAAAAAi2E/hN-iDBL0e7w/s640/DSC03650.JPG[/IMG] a tu celem było odbicie w wodzie ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-RIbs5smdUXA/UW2Skq9xTQI/AAAAAAAAi2c/5EwNv9oqryg/s640/DSC03653.JPG[/IMG]
  3. jak tu pięknie jest latem...zobaczycie za niedługo ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Hc2oiV84ERc/UW2QK32DJwI/AAAAAAAAivE/ItZZkOkfFmY/s640/DSC03576.JPG[/IMG] no i znalazło sie miejsce wodowania [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VA0RmIKhT-U/UW2QTdpkdsI/AAAAAAAAivc/jjnlBk3VrsY/s640/DSC03581.JPG[/IMG] Maszka sprawdzała temperaturę wody [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KOB_VyIdu8E/UW2QYO69BSI/AAAAAAAAivs/LeaCOs94tfI/s640/DSC03583.JPG[/IMG] i nawet zamoczyła łapki! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--OcArYUDGks/UW2Q2vK0iyI/AAAAAAAAixU/04xhd2oorlE/s640/DSC03599.JPG[/IMG] a Holusia chciała gałązkę z drzewa [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iNcTwohQAbY/UW2RNp4ca5I/AAAAAAAAiyc/jsYKvYUNXi4/s512/DSC03613.JPG[/IMG]
  4. kto by pomyślał, że dwa tygodnie temu było tu pełno śniegu, a jezioro skute było lodem ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-S-NKciq7Skg/UW2PhaMqsDI/AAAAAAAAito/IBCx11G5b_U/s640/DSC03563.JPG[/IMG] nawet Masza wydaje się zszokowana [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-gB4u8X4FHlY/UW2Pj5lnU8I/AAAAAAAAitw/bcQ5K0nvYyo/s640/DSC03564.JPG[/IMG] ale szczęśliwa [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-AJ3VZJT9DJM/UW2PmHYvq6I/AAAAAAAAit4/J-udtVGx6Xc/s640/DSC03565.JPG[/IMG] Holi tymczasem chciałaby zapolować na wędkarza... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5-1dfE4pqto/UW2Pzm8j-nI/AAAAAAAAiuA/SZB3wHzcm3E/s640/DSC03568.JPG[/IMG] popływać przez niego nie mogła.. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6t9aC8Gv7fg/UW2P5HcXEKI/AAAAAAAAiuU/ry_949GYKjU/s640/DSC03570.JPG[/IMG] ale jej wiara w nas jest wielka. a my przecież znajdziemy inne miejsce do pływania prawda? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1ZRtrxM9kM8/UW2P7gmlqDI/AAAAAAAAiuc/mgzSeQcZKvo/s640/DSC03571.JPG[/IMG]
  5. w końcu mamy wszystko, co nam potrzeba [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-eGkQ1vTNhPk/UW2MkqrJmFI/AAAAAAAAikQ/cRYL2E-oIXg/s640/DSC03519.JPG[/IMG] bądźmy sobą (nawet jeśli to oznacza bycie outsiderem), nie słuchajmy innych - oni zazwyczaj źle nas widzą [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VHyXEgeUYrE/UW2M8HQxttI/AAAAAAAAilg/Ar3h7gYays4/s640/DSC03545.JPG[/IMG] ..wiosna nadeszła, świat się budzi, a my wraz z nim wychodzimy ze swych zimowych skorup [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NTiKi9R5fdk/UW2NIQUK4_I/AAAAAAAAimA/Boj_g6iatzg/s640/DSC03553.JPG[/IMG] za kilka tygodni wszystko się zazieleni...a my pewnie będziemy narzekać na upały - ale tacy już jesteśmy ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JJ5V74eDe-E/UW2NMLVQTpI/AAAAAAAAimM/DnbPv7rsxV0/s640/DSC03554.JPG[/IMG]
  6. wspólne zainteresowania dwóch jednostek [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jXuH7sbPKSo/UW2MXLF1DHI/AAAAAAAAijo/B64ZIl1e76w/s640/DSC03503.JPG[/IMG] i chwilę niezbędnego osamotnienia [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-61uNPFA1FbI/UW2MaMO_9gI/AAAAAAAAijw/s0uBgq5bTJY/s640/DSC03509.JPG[/IMG] chwilę, w której wiemy, że druh jest blisko [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-01387qvprkQ/UW2Mc3HJUkI/AAAAAAAAij4/YBezRuvljZ0/s640/DSC03512.JPG[/IMG] i nas nigdy nie zostawi [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-zB6P0_xJdTs/UW2MfTMLdlI/AAAAAAAAikA/zekYupydOEc/s640/DSC03513.JPG[/IMG] w tym wszystkim bądźmy szczęśliwi [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Iezy0SjWaoE/UW2MhxziL_I/AAAAAAAAikI/49d2MoMUJSQ/s512/DSC03518.JPG[/IMG]
  7. eh ja już nie wiem, co jest gorsze....siusianie Sol i sranie Milki ^^' wiem, że na legowiskach dla psów zbankrutuje..wiec teraz biedne mają tylko koce - ewentualnie fotel bez poduch, czyli coś co łatwo wyprać/wyczyścić w razie, gdy Sol się na nas mści... nasza wycieraczka, jest bodaj najczyszczą w świecie - bo średnio płukana co dzień... Ale Sol jest równie rozbrajająca i urocza, jak wredna i złośliwa....i tylko to ją ratuje :mad: no i to, że ja nie byłabym jej w stanie oddać do schronu...jedynym wyjściem oddać ją komuś w miarę znanemu...ale nie życzę takiej paskudy nawet wrogowi ^^' jesteśmy na siebie zdane...na kolejne kilkanaście lat oO ale pozostawmy dość przykry temat wrednego kota.... popatrzmy na budzący się do życia las, dla uspokojenia myśli [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WdtOJ_nLXV4/UW2MAC9AnmI/AAAAAAAAiio/AG1rIxu2DiU/s640/DSC03478.JPG[/IMG] wyobraźmy sobie, że już jest zielono, a gałązki błyszczą na tle błękitnego nieba [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ypUNIizsLbs/UW2MGUXsQbI/AAAAAAAAii4/OzI9KihxBas/s640/DSC03480.JPG[/IMG] i tak wyobrażając sobie idźmy razem..przed siebie [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rlamXdGgq-o/UW2MMt70IZI/AAAAAAAAijI/65vTj0MKv64/s640/DSC03494.JPG[/IMG] i pomagajmy sobie ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gaPRU7ATpXg/UW2MPfX6QdI/AAAAAAAAijQ/4pAEg8o89no/s640/DSC03496.JPG[/IMG] zaobserwujmy prawdziwą przyjaźń [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-G3d3NosCiZc/UW2MUoxSKSI/AAAAAAAAijg/UiG8rcoHEa0/s640/DSC03502.JPG[/IMG]
  8. zdjęcia zdjęcia zdjęcia....jeszcze więcej zdjęć ^^' dziś Patryk stwierdził, że nie ma dwóch psów na świecie, które mają tyle zdjęć, co Masza z Holi :) ja myslę że są takie psy ...chyba, ale faktem jest że powinnam dostać szlaban na zdjęcia - zarzucony nimi mam już prawie cały dysk twardy ^^ a Sol przechodzi samą siebie ostatnio...czasem na prawdę mam ochotę ją wyrzucić :( ale przecież jest naszym kotem....ale jakby ją kto chciał to z chęcią oddam :evil_lol:
  9. jak to dobrze ze Endi wrócił :) "wmieszanie" w to policji było dobrym wyjściem Ty to masz przygody z tymi psami :shake: dobrze że nic poważnego Ci się nie stało. Biedny Morus...nie dość że mały to jeszcze dobrze wychowany i chociażby chciał to wie że nie należy się odgryzać za bardzo :evil_lol:
  10. biedna Zoya :( niektóre psiaki to jakiegoś pecha mają :-( Biedny Endi....kiedy to się stało? może ktoś pójdzie po rozum do głowy...
  11. Śliczny z niej podrostek :D i wie że jak zwiewać to do domu ^^
  12. bo gdzie łapy nie mogą..tam pysk może! [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Q6_o4ydPztE/UWhOqPROLjI/AAAAAAAAif0/BuheWzyg22I/s640/DSC03443.JPG[/IMG] i za żadne skarby się jej nie odciągnie.. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ZNbNoRvD1qU/UWhOyf0g4zI/AAAAAAAAigU/xfIhr9a1PpI/s640/DSC03447.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Gr5Jm8OWBcg/UWhO6spZY1I/AAAAAAAAig8/Fqyj89gqBzk/s640/DSC03453.JPG[/img] a potem wpuść takiego brudasa do domu.. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-LsvhHp0sbwI/UWhPBOLTHWI/AAAAAAAAihg/vKA0KwMb-wU/s640/DSC03458.JPG[/IMG] no i koniec ;) a teraz pięknie wiosennie pada deszcz, świeci słońce, jest ciepło i nic tylko wyjść na dwór by pomknąć :D
  13. powrót ze zdobyczą [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-eoZcfVd-0Eg/UWhOY6JW4BI/AAAAAAAAies/bUyLrBCU6-4/s640/DSC03425.JPG[/IMG] głupol jeden [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-OEBJZxnpMdU/UWhOirI_dkI/AAAAAAAAifU/SO0F_L4118s/s640/DSC03437.JPG[/IMG] linie to ona ma! gdy biega :D [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UcfUkh_PHxQ/UWhOkqAaZzI/AAAAAAAAifc/8TndTfx6Oxg/s640/DSC03438.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NXZTqZPYT0o/UWhOmqNA7PI/AAAAAAAAifk/2S6-yfffbHc/s640/DSC03439.JPG[/IMG] a oto...MASZKO GÓRNIK! po ciężkiej dniówce... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kvpDNsOmKAo/UWhOoOUc-FI/AAAAAAAAifs/jCcKKNMlQRU/s640/DSC03442.JPG[/IMG]
  14. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-duuZeky_1zU/UWhOIOAsOfI/AAAAAAAAids/qQQV9VNRPV8/s640/DSC03411.JPG[/IMG] chwila odpoczynku dla łap [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lUUth6VQ868/UWhOKJ-vMUI/AAAAAAAAid0/nPSrQB-oN6s/s640/DSC03414.JPG[/IMG] o tak....to się nazywa głupawka^^ [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-YjfC-7w9HbU/UWhOMHdznbI/AAAAAAAAid8/dMpIbOt9QRg/s640/DSC03415.JPG[/IMG] i znów pełna gotowość [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qauRbGplr-o/UWhOSgzeeaI/AAAAAAAAieU/6mdvCCKskOQ/s640/DSC03421.JPG[/IMG] i bieg w hiper napędzie [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_oTnH_3n6p0/UWhOW1WQqKI/AAAAAAAAiek/CvQVdiHTIbY/s640/DSC03424.JPG[/IMG]
  15. a tutaj Maszko górnik [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-E1ie2wLmPJs/UWhN7aB_23I/AAAAAAAAic0/1rBU6wzAN1g/s640/DSC03398.JPG[/IMG] nie ma jak wykopki pod gołym niebem [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xjLHXfrIuQY/UWhN9s9DE1I/AAAAAAAAic8/vG-wV-K_31U/s640/DSC03400.JPG[/IMG] czyżby ktos się zmęczył? [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-cFGPtPzAdUA/UWhOBCpnfQI/AAAAAAAAidM/IU-CpBI15PE/s640/DSC03407.JPG[/IMG] a gdzie tam... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-srr-y2Zj4V0/UWhOEopNzvI/AAAAAAAAidc/IS20fYh0WSk/s640/DSC03409.JPG[/IMG] wciąż działa jak na dopalaczach jakiś [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kseR8eoGQvQ/UWhOGGWpK4I/AAAAAAAAidk/yra-zjT_x2M/s640/DSC03410.JPG[/IMG]
  16. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Ig10wWeHN2w/UWhNvyudEJI/AAAAAAAAib0/VbQ6vailIUM/s640/DSC03381.JPG[/IMG] ale oddaj mi go [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_z6EsfUBrDk/UWhNw4N-nYI/AAAAAAAAib8/ZrcVr92C96I/s512/DSC03382.JPG[/IMG] co bym go mogła zjeść! [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1BMEc_QWsy8/UWhNyZSzztI/AAAAAAAAicE/SFVx5xzLYis/s512/DSC03383.JPG[/IMG] nie zabieraj! [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-bnkMGQ-FaMQ/UWhN1Z1_amI/AAAAAAAAicU/WHBOqeUOqRg/s512/DSC03385.JPG[/IMG] grrr [img]https://lh5.googleusercontent.com/-n-RSWZZvAGg/UWhN2mwaLvI/AAAAAAAAicc/ySDoeAx1K_4/s512/DSC03386.JPG[/img]
  17. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MgjgE5hVOFI/UWhNfhRLKsI/AAAAAAAAiac/0keVMwRSX6M/s640/DSC03366.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QZ0U60c9psw/UWhNiuJ4AII/AAAAAAAAias/rPJaLJDHjRs/s512/DSC03369.JPG[/IMG] Masza i jej skradanie się :cool3: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-EmTluTed18U/UWhNnfMu_0I/AAAAAAAAibE/0NXYqCbCX9c/s640/DSC03372.JPG[/IMG] kiiijeeek? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7nqxkGJ0AHY/UWhNoxNa4hI/AAAAAAAAibM/oykMNoTARnc/s640/DSC03373.JPG[/IMG] zjem go! [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-IlB5slBNRyU/UWhNtJHyLhI/AAAAAAAAibk/5f5Grf_in-c/s512/DSC03378.JPG[/IMG]
  18. pełna gotowość do startu [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-guYpvRxJfRw/UWhNIeIeaPI/AAAAAAAAiY8/lQ-lAf_3F0c/s640/DSC03351.JPG[/IMG] i ten chwyt pitbula [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-dm3xJs_-6HI/UWhNPTQFNII/AAAAAAAAiZc/o4kDiId6qmw/s512/DSC03355.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4XTlLVPmjg4/UWhNTF0tcPI/AAAAAAAAiZs/JunAp1FaGM4/s512/DSC03359.JPG[/IMG] to miał być siad... [img]https://lh5.googleusercontent.com/-cy7SWoWswWQ/UWhNZSPnK2I/AAAAAAAAiaE/8V_HrnsgOgs/s512/DSC03362.JPG[/img] ale kto by siedział, jak można latać? [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1jupCJvLszU/UWhNbEr_ujI/AAAAAAAAiaM/CdTKT241LDs/s512/DSC03363.JPG[/IMG]
  19. co kryją w sobie te krzaki? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0aDyhZzVOzI/UWhM1LZJrMI/AAAAAAAAiXs/rZVQqYsRbGw/s640/DSC03335.JPG[/IMG] to już tylko Masza wie [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-saNtVGPokko/UWhM2ob7pSI/AAAAAAAAiX0/oLPH0nJjAFg/s640/DSC03336.JPG[/IMG] słońce powoli zachodziło :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5In9I7jRA1Q/UWhM6KasZmI/AAAAAAAAiYE/QK33iwVpKWQ/s640/DSC03341.JPG[/IMG] barwiąc niebo [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DxdNgBnx9r0/UWhM-POUEfI/AAAAAAAAiYU/LuI84ERTPO8/s640/DSC03343.JPG[/IMG] Holi i kolega Joker;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PY19G1AinnM/UWhNCV-1PeI/AAAAAAAAiYk/jwIokMPoeOI/s640/DSC03346.JPG[/IMG] tylko co ją obchodzą koledzy gdy zabawka jest? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-T3C_Vjq54P8/UWhNEc9oPJI/AAAAAAAAiYs/owaA3NCdAS8/s640/DSC03347.JPG[/IMG]
  20. próbowała po nią sięgnąć, zanurzyła pyszczek aż po oczy, ale za głęboko jednak...a woda wartka i uszy zalewała to Patryk wziął się do akcji ratowniczej, patykiem zaczął kółko do brzegu ciągnąć, a Holi mu pomagała - kopiąc we wodzie ^^' ale koniec końców ringo zostało uratowane a Holi była znów najszczęśliwszym psem na świecie ;) jej szczęścia nie widać...bo zadek zmókł i ogon jeszcze bardziej przykleił się do grzbietu ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-I-b8G-fvfA4/UWhMcWhq6vI/AAAAAAAAiWM/eqfpK6jKNek/s640/DSC03311.JPG[/IMG] tymczasem Masza po przywitaniu z kolegami (golden i shih tzu) wypatrywała tylko jej znanych celów [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fL4er8db3q0/UWhMd4dBPQI/AAAAAAAAiWU/vjlmBLqKg7I/s640/DSC03313.JPG[/IMG] coś ją w krzakach przestraszyło [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vBejARJyRSs/UWhMgajzpTI/AAAAAAAAiWc/Jl3NUaQpZ34/s640/DSC03315.JPG[/IMG] ale tylko na chwilę Holi za to udawała torpedę ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nznWEPsuZwI/UWhMj3HrwjI/AAAAAAAAiWs/AnbFjS9coLg/s640/DSC03320.JPG[/IMG] życie dla zabawy ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-I3zLeG4htCU/UWhMqEeQiTI/AAAAAAAAiXE/Dtpmdnsp_ms/s640/DSC03325.JPG[/IMG]
  21. tymczasem do Patryka to się klei... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gACSozWv91E/UWhL97gyCFI/AAAAAAAAiT0/eAlOHjckmrU/s640/DSC03270.JPG[/IMG] ot całe moje wredne kocisko ...znaczy oczęta wrednego kociska ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0ymyYGnFP3k/UWhMGt-OyrI/AAAAAAAAiUs/vDEtse6nxB0/s640/DSC03286.JPG[/IMG] a wczorajszego wieczoru, kiedy temperatura sięgała 10 stopni Holi pierwszy raz prawdziwie zawodowała w tym roku ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-v3FdMiFCrKg/UWhMP1xoNcI/AAAAAAAAiVU/_8T1Zm_cl_U/s640/DSC03294.JPG[/IMG] i byłaby bardzo szczęśliwa [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YcBskDTaZps/UWhMYdkxbZI/AAAAAAAAiV0/WitN19ZtyUc/s640/DSC03306.JPG[/IMG] gdyby nie utopiła zabawki... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Wuwr8hynMAc/UWhMZWEPNfI/AAAAAAAAiV8/YAKvCZymr_s/s640/DSC03308.JPG[/IMG]
  22. jak to mamy wracać? bo Masza mokra? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-QLLP7aYiui0/UWhLoZZ_vuI/AAAAAAAAiSU/MEyGhlANpRs/s720/DSC03254.JPG[/IMG] a jak będę grzeczna to jeszcze zostaniemy? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-b-ussv4UECU/UWhLqELWocI/AAAAAAAAiSc/JlgA6Nz7dnw/s720/DSC03255.JPG[/IMG] Niestety....Maszę trza było zaprowadzić do domu, co się Holusi średnio podobało...ale co zrobić a tutaj Sol...Sol małpa, bo pogłaskać jej zwyczajnie nie mogę [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-dtn9YE6g-QQ/UWhLxs7gnkI/AAAAAAAAiS8/ilvUZDbVazs/s720/DSC03263.JPG[/IMG] ona mnie chyba bardzo nie lubi ^^ [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kQXF8yRMj6g/UWhLzK6hDtI/AAAAAAAAiTE/o-0uz7dkShA/s720/DSC03266.JPG[/IMG] ale jak się ją pytam o to, to udaje wielkie zdziwienie - że niby ja cię nie lubię? no co ty!..a ja i tak wiem swoje ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NU0bplz_p0Q/UWhL0ewfTAI/AAAAAAAAiTM/qg1PTHcAYgA/s720/DSC03267.JPG[/IMG]
  23. na ostatnich zaspach [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-n--r15KdZeo/UWhK3Iu989I/AAAAAAAAiPc/bDTWyZ-zlN0/s720/DSC03219.JPG[/IMG] Holi i jej metody zwracania na siebie uwagi, cieszcie się że zdjęcia głosu nie mają :diabloti: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-MOYIjgpRzFU/UWhLKO-brVI/AAAAAAAAiQs/Bf1W49Ux_eE/s720/DSC03233.JPG[/IMG] ah te krzywe ząbki [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fJDqCgwy8Xs/UWhLL394tiI/AAAAAAAAiQ0/rEUbudyHviI/s720/DSC03237.JPG[/IMG] a tu Masza nieopacznie wpadła do rwącej rzeczki... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6GWZbvOxoew/UWhLhSVQZTI/AAAAAAAAiR0/-EirO3OsN8w/s720/DSC03250.JPG[/IMG] nie wiem...nie wiem co miał znaczyć ten uśmiech ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-x330W1mfrAo/UWhLlFmmHbI/AAAAAAAAiSE/qgTRcsY_8Hg/s512/DSC03252.JPG[/IMG]
  24. a teraz mi go rzucisz? co bym mogła przynieść? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-x3y_ormtmbs/UWhKo77dWfI/AAAAAAAAiOc/a9ef-a75B6o/s720/DSC03208.JPG[/IMG] a może mną się zajmij co? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jgSPeYC40rU/UWhKqV15m5I/AAAAAAAAiOk/AAlZ9N00LPc/s512/DSC03209.JPG[/IMG] Ty się bawić nie potrafisz...to mi ma kijek rzucać! [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iNdsmpCe2AI/UWhKtNI0UFI/AAAAAAAAiOs/dFy0N5o2_iM/s720/DSC03210.JPG[/IMG] no dalej prooooszę [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-STwhGwCcvWg/UWhKvE6qbTI/AAAAAAAAiO0/C_UmFZ4vjqI/s720/DSC03211.JPG[/IMG] nie to nie, znajdę sobie zajęcie (gdzie tam że kijek Maszy poszybował radośnie ku przestworzom....ona go nie zauważyła...) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sANXvLxUESE/UWhK2BaGj9I/AAAAAAAAiPU/PwVy2s3SxGY/s720/DSC03218.JPG[/IMG]
  25. a bieganie z kijkiem jest ciekawsze, odrobinę [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YYIOOHjqK4g/UWhKSqmglzI/AAAAAAAAiNM/XM7V24YpLNo/s720/DSC03194.JPG[/IMG] tylko kijek najpierw trzeba obrać z niedobrej kory [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vbvCntli6ls/UWhKbqAo-UI/AAAAAAAAiNs/ft3UaRuplB4/s720/DSC03201.JPG[/IMG] widzisz jaki ładny? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-rkH6K2UgE3w/UWhKgwQGanI/AAAAAAAAiN8/Gn7ViGAR6DE/s720/DSC03203.JPG[/IMG] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-hBxmmg16Bm0/UWhKks0FEXI/AAAAAAAAiOM/Pjo1Xgi9t1M/s720/DSC03205.JPG[/img] my tu debatę nad kijkiem prowadzimy, tymczasem coś się do nas skrada [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-M1AuVCMTfn8/UWhKnJYcAoI/AAAAAAAAiOU/R3MnjvJgn6g/s720/DSC03206.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...