Jump to content
Dogomania

Istar19

Members
  • Posts

    11052
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Istar19

  1. no i dowód zbrodni ..Holi uważa że każda kanapa jest jej ...:mad: Zuzia patrzyła z wyrzutem ..a mnie to zrzuciłaś z kanapy...->wytłumaczyłam jej że Holi też zrzucałam..ale ona jest jak bumerang ..zawsze wraca słodka Dela daaaaj ciasteczko nie mogę wejść?
  2. Istar19

    Dela :)

    Dela obserwująca Holi z bezpiecznej odległości (Holi nie da sobie w kasze dmuchać i jak Dela na nią zaburczała ta nie była gorsza...) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-kuXRRMx0njA/T4h4Mz9l9uI/AAAAAAAAM8Q/7Df_seU3AfY/s640/IMG_7600.JPG[/img] Mina szczeniaczka nr 1 - mamo zabierz je stąd [img]https://lh5.googleusercontent.com/-vvDEgo4sY1M/T4h4Pgc2iYI/AAAAAAAAM8o/K0BYdUnOM9k/s640/IMG_7606.JPG[/img] Holi vs Wiki ...ciekawe czy by w domu przyjęła takie stworzonko... [img]https://lh5.googleusercontent.com/-YMudc9Ts_Fc/T4h4QgrakHI/AAAAAAAAM8w/K9mTvhYPioY/s640/IMG_7607.JPG[/img] Zuzia poległa ..zmęczyła się troszkę :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Ow75eC_yLg8/T4h4RFbkecI/AAAAAAAAM84/jwAGWk83-nY/s512/IMG_7609.JPG[/img] i Holi z tym ognikiem w oczach ..zaraz coś zmajstruje... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-bFkMaBqiw5Y/T4h4R1Bu8kI/AAAAAAAAM9A/34m8NKpYK50/s640/IMG_7610.JPG[/img] cdn
  3. Dela obserwująca Holi z bezpiecznej odległości (Holi nie da sobie w kasze dmuchać i jak Dela na nią zaburczała ta nie była gorsza...) Mina szczeniaczka nr 1 - mamo zabierz je stąd Holi vs Wiki ...ciekawe czy by w domu przyjęła takie stworzonko... Zuzia poległa ..zmęczyła się troszkę :) i Holi z tym ognikiem w oczach ..zaraz coś zmajstruje...
  4. Istar19

    Dela :)

    i znów Masza ...z miną złego wilka ;) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Khn9kJCFtR8/T4h4GZS3YEI/AAAAAAAAM7Q/MJ64CMV_UzA/s640/IMG_7581.JPG[/img] a potem był już powolny powrót do domu ewes ..zmęczyłam się ^^' a w domu psiaki dostały przysmak na ząbki od Ani i legły każda w innej części pokoju (po batalii by nie na łóżkach ...eh) Masza bezpiecznie pod kanapą ..za stołem [img]https://lh4.googleusercontent.com/-mEriXlR8MsI/T4h4HDdz-OI/AAAAAAAAM7U/Sf7U-MBjwzg/s640/IMG_7583.JPG[/img] Dela obmyślała plan jak pozbyć się intruzów ;) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-1nYs5MN43pI/T4h4Huf4zwI/AAAAAAAAM7c/l-0t2r2-I5Q/s640/IMG_7587.JPG[/img] Masza wie gdzie jest bezpiecznie :D [img]https://lh3.googleusercontent.com/-fMP2RVfhP_w/T4h4IiPsrSI/AAAAAAAAM7o/may88o1Zz1E/s640/IMG_7592.JPG[/img] zawitała tez na moment królisia :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-MzvB6ZD8RnU/T4h4Lz3qTPI/AAAAAAAAM8I/qSKA1jQhOww/s640/IMG_7599.JPG[/img] cdn
  5. i znów Masza ...z miną złego wilka ;) a potem był już powolny powrót do domu ewes ..zmęczyłam się ^^' a w domu psiaki dostały przysmak na ząbki od Ani i legły każda w innej części pokoju (po batalii by nie na łóżkach ...eh) Masza bezpiecznie pod kanapą ..za stołem Dela obmyślała plan jak pozbyć się intruzów ;) Masza wie gdzie jest bezpiecznie :D zawitała tez na moment królisia :)
  6. Istar19

    Dela :)

    Zuzi niewiele do szczęścia potrzeba^^ [img]https://lh4.googleusercontent.com/-srGaw2AaX18/T4h4BMM3jBI/AAAAAAAAM6k/oF91zEZtPFs/s512/IMG_7574.JPG[/img] Maszy też nie ...pole ..myszy ..i słońce:) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-_hUdJpcld1I/T4h4BxD-saI/AAAAAAAAM6s/ftaLSUycDEg/s640/IMG_7577.JPG[/img] idziecie? [img]https://lh5.googleusercontent.com/-gyG1eVE4Q7g/T4h4DLhk84I/AAAAAAAAM60/zOGKR7fXbDs/s640/IMG_7578.JPG[/img] zamyślona Dela [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ohvpPVUjAcQ/T4h4EWSES1I/AAAAAAAAM68/hpUB_ud4b_I/s640/IMG_7579.JPG[/img] i Masza ..śmieje się :D [img]https://lh3.googleusercontent.com/-99muI7B2OBM/T4h4FRhVjnI/AAAAAAAAM7I/AwD7fEIfIF4/s640/IMG_7580.JPG[/img] cdn
  7. Zuzi niewiele do szczęścia potrzeba^^ Maszy też nie ...pole ..myszy ..i słońce:) idziecie? zamyślona Dela i Masza ..śmieje się :D
  8. :) i troche powagi a Masza w swoim żywiole przynajmniej pychol się jej śmieje :)
  9. Istar19

    Dela :)

    Dela jest cudna :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-gKoHaahkp0M/T4h3uNJFb_I/AAAAAAAAM4U/onsFBtzOpTs/s640/IMG_7543.JPG[/img] Zuzia wyjada młodą trawkę ^^ [img]https://lh6.googleusercontent.com/-1dkQcx15rCY/T4h3wAiVoxI/AAAAAAAAM4o/qmETzkTamoA/s640/IMG_7546.JPG[/img] a Dela idzie swoim tropem :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-mT5cPSIcGo4/T4h3ycP66MI/AAAAAAAAM44/w0NtFK5POdM/s640/IMG_7550.JPG[/img] Holi tylko patyki w głowie ... [img]https://lh4.googleusercontent.com/-DbRaiYjJFZE/T4h30XYyUsI/AAAAAAAAM5I/krcuCJT7Pqw/s640/IMG_7552.JPG[/img] i uśmiech Zuzi :D [img]https://lh3.googleusercontent.com/--ToOLKfPPJM/T4h31RO9ddI/AAAAAAAAM5Q/gKHtWlL_jAk/s512/IMG_7555.JPG[/img] cdn
  10. Dela jest cudna :) Zuzia wyjada młodą trawkę ^^ a Dela idzie swoim tropem :) Holi tylko patyki w głowie ... i uśmiech Zuzi :D
  11. Istar19

    Dela :)

    ooo dasz mi coś? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-osqSYcPVTDg/T4h3kl5g96I/AAAAAAAAM3M/USqJfh4_Zj8/s640/IMG_7531.JPG[/IMG] Masza gdzieś śmignęła... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-iPLnKilyp-k/T4h3nr3o-bI/AAAAAAAAM3g/GpzvvnBZwdE/s640/IMG_7533.JPG[/IMG] Dela z pełną gracją :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-OsoXYfEnmeg/T4h3oD57fwI/AAAAAAAAM3o/6zP42tW4JTs/s640/IMG_7535.JPG[/IMG] i obserwowanie ...co tez ta Masza robi? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zzjfYmiGsYM/T4h3pNP-lfI/AAAAAAAAM3w/p7tJGu8_LD8/s640/IMG_7537.JPG[/IMG] a tu artystycznie gałązka na pierwszym planie ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0X4GY10XMjw/T4h3s-79x_I/AAAAAAAAM4M/W_bb2bdPhZU/s640/IMG_7542.JPG[/IMG] cdn
  12. ooo dasz mi coś? Masza gdzieś śmignęła... Dela z pełną gracją :) i obserwowanie ...co tez ta Masza robi? a tu artystycznie gałązka na pierwszym planie ;) cdn
  13. Istar19

    Dela :)

    a gdzie Masza? gdzieś tam... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-WUaH75d3ngM/T4h3cSPwNEI/AAAAAAAAM2Q/aeeTRaS5jJk/s640/IMG_7515.JPG[/img] pogoń za Maszą [img]https://lh4.googleusercontent.com/-LXDr-iFC2JQ/T4h3dIlbLFI/AAAAAAAAM2Y/6mTIL-O41E4/s640/IMG_7517.JPG[/img] ale mały terier nie da się łatwo złapać! [img]https://lh5.googleusercontent.com/-KYrpBGZP9Jw/T4h3d-i1PCI/AAAAAAAAM2g/BqOFQBNXOS4/s640/IMG_7518.JPG[/img] więc Dela zrezygnowała ... [img]https://lh4.googleusercontent.com/-IMoaGxeTfzw/T4h3i_4w6QI/AAAAAAAAM28/FjCe9texHyc/s640/IMG_7527.JPG[/img] poszła w ślad za Zuzią [img]https://lh5.googleusercontent.com/-CRbVIOJ1w-M/T4h3j8v987I/AAAAAAAAM3I/lO077YycKbI/s640/IMG_7528.JPG[/img] cdn
  14. a gdzie Masza? gdzieś tam... pogoń za Maszą ale mały terier nie da się łatwo złapać! więc Dela zrezygnowała ... poszła w ślad za Zuzią
  15. Istar19

    Dela :)

    Dela miała już dość kąpieli :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Y-vDpuQETeY/T4h3RtqZiHI/AAAAAAAAM08/7MN0f-BbMlw/s640/IMG_7500.JPG[/img] Holi chyba też :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-d-VWjiPRmA0/T4h3SoEniOI/AAAAAAAAM1E/JQPBH35QUp4/s640/IMG_7501.JPG[/img] a tu Dela z miną szczeniaczka nr 2 ....o co Ci chodzi? [img]https://lh5.googleusercontent.com/-IaYA9kv6tOY/T4h3WQdrO6I/AAAAAAAAM1c/x-RSqq9ghN4/s640/IMG_7504.JPG[/img] pies myśliwski :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-O_Z-sfZpGKY/T4h3XHNbUyI/AAAAAAAAM1k/eXJ-CDlJtrA/s640/IMG_7505.JPG[/img] ii ..poleciały ;) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-u9rJeGCLkAY/T4h3YYfvQVI/AAAAAAAAM1w/PM96E8aLu3I/s640/IMG_7507.JPG[/img] cdn
  16. Dela miała już dość kąpieli :) Holi chyba też :) a tu Dela z miną szczeniaczka nr 2 ....o co Ci chodzi? pies myśliwski :) ii ..poleciały ;)
  17. Istar19

    Dela :)

    Holi w pozie - no masz patyk więc go rzuć! [img]https://lh3.googleusercontent.com/-seEzyTnPsME/T4h3K2c_wbI/AAAAAAAAM0U/SXPDP793IHY/s640/IMG_7491.JPG[/img] Dela, a co tam masz? wooodaa?? [img]https://lh6.googleusercontent.com/-0lGtqREhw3E/T4h3MQJQCnI/AAAAAAAAM0c/D2WUIdckrYU/s640/IMG_7496.JPG[/img] wodopój :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-k-DcvI-YMUo/T4h3ObfJ1_I/AAAAAAAAM0k/fHaM1gKfMSk/s640/IMG_7497.JPG[/img] i basen ... [img]https://lh3.googleusercontent.com/-LIlIBRlGigk/T4h3PYK18WI/AAAAAAAAM0s/n6gEfQ8R7Sk/s640/IMG_7498.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-VgF5jqNy_Qo/T4h3QuBvjQI/AAAAAAAAM04/C0JpH8vcQOc/s640/IMG_7499.JPG[/img] cdn
  18. Holi w pozie - no masz patyk więc go rzuć! Dela, a co tam masz? wooodaa?? wodopój :) i basen ...
  19. Istar19

    Dela :)

    ja tylko powinnam przeprosić za zachowanie mojego świętego trio ..nie da się im wtłuc do główek że w gościach nie siada się na kanapy i fotele :oops: a że jestem leń to relacja tu i u moich potworzaków będzie taka sama ;) najpierw mój spacer do mamy po Zuzie, potem podróż samochodem z saphirą do Świętochłowic ...ciekawie jedzie się z trójka psów na tylnym siedzeniu :D dobrze że małpki w miarę grzeczne ...Masza to jak tylko zobaczyła, że Ania otwiera samochód od razu była w środku ... Holi wskoczyła na komendę hop, no a Zuźke musiałam włożyć na siedzenie ...ona ma za krótkie łapki :D Kiedy dojechaliśmy do ewes Dela przywitała nas pomrukami i groźbami pod adresem mojego trio ...no co to ..trzy kundle jej do domu wchodzą?? w jej miski zaglądają?? co to miało znaczyć?? biedna Dela taki nalot w jej domu ... Nie trwało to długo .. poszliśmy na spacer , co by psiaki zapomniały o domowych waśniach - słońce świeci, świat się zieleni ..kto by tam pamiętał o miskach i domu :) No to po kolei dzisiejsze bohaterki :) ..Dela na tropie :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-3tTs_Im6glg/T4h3Ib59S8I/AAAAAAAAM0A/hp4MPrOV6D0/s640/IMG_7488.JPG[/img] Zuzia mały chochlik [img]https://lh5.googleusercontent.com/-5s1MGV_Kqac/T4h3JPXAJ7I/AAAAAAAAM0M/QWFEF-v5Dsc/s512/IMG_7490.JPG[/img] Masza torpeda [img]https://lh4.googleusercontent.com/-2s4lsytF1pY/T4h3ftdBLWI/AAAAAAAAM2s/dyf5opmWh2o/s640/IMG_7523.JPG[/img] Holi ..Holi ...hmm...po prostu Holi [img]https://lh6.googleusercontent.com/-W_RHu_spFCY/T4h3sD-pbKI/AAAAAAAAM4I/BzDN81uhXE0/s640/IMG_7541.JPG[/img] a w domu słodka króliczka Wiki ;) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-pUBvGfynvLY/T4h4J52LpGI/AAAAAAAAM7s/ApPXgktvjEs/s640/IMG_7595.JPG[/img] cdn
  20. dobra to zdjęcia z dzisiaj ..spacer do mamy po Zuzie, potem podróż samochodem z saphirą do Świętochłowic ...ciekawie jedzie się z trójka psów na tylnym siedzeniu :D dobrze że małpki w miarę grzeczne ...Masza to jak tylko zobaczyła, że Ania otwiera samochód od razu była w środku ... Holi wskoczyła na komendę hop, no a Zuźke musiałam włożyć na siedzenie ...ona ma za krótkie łapki :D Kiedy dojechaliśmy do ewes Dela przywitała nas pomrukami i groźbami pod adresem mojego trio ...no co to ..trzy kundle jej do domu wchodzą?? w jej miski zaglądają?? co to miało znaczyć?? biedna Dela taki nalot w jej domu ... Nie trwało to długo .. poszliśmy na spacer , co by psiaki zapomniały o domowych waśniach - słońce świeci, świat się zieleni ..kto by tam pamiętał o miskach i domu :) No to po kolei dzisiejsze bohaterki :) ..Dela na tropie :) Zuzia mały chochlik Masza torpeda Holi ..Holi ...hmm...po prostu Holi a w domu słodka króliczka Wiki ;)
  21. no i śliczna para ;) Kropka jest super ..taka nieporadna kruszyna :D a po Morusie nie widać by bardzo cierpiał ze zmiany karmy ;)
  22. Istar19

    Dela :)

    w aparacie :D zjem kolacje to wstawię :)
  23. Oj Morusek chciał być najlepszy ...a tu pańcia inną psinę chwali ..ale to dobry sposób by psiaka zmotywować do posłuszeństwa ... u mnie jak chwale Holi to Masza od razu przybiega i na odwrót :D co do diety ..nie wiem ...na razie na kilka miesięcy muszę odstawić wszystko co ostre, smażone i co nazywają fast foodem ... a potem się zobaczy w jakim stanie będzie mój żołądek ...oby lepszym ..całe życie bez pizzy i kurczaka z rożna ..bez kiełbasek z ogniska ..brrr koszmar! ale i tak mam lepiej niż Morusek ..mu to tylko te twarde kulki zostały ...biedak ...pogłaskaj go ode mnie :)
  24. i baaardzo proszę o zdjęcia ;) [IMG]http://www.swiatobrazu.pl/fotografie/zdjecie/galeria/447820/jeszcze-jednego-please-.jpg[/IMG] [SIZE=1]zdjecie z : [URL]http://www.swiatobrazu.pl/fotografie/galeria,zdjecie,uzytkownika,dsc_7345_zmc0i55n79tb6w2kc1t6luk[/URL][/SIZE]
×
×
  • Create New...