jakie cudowne wieści :lol: dla psinki zaczeło się nowe ,lepsze życie .Jak do dobrze ,że są jeszcze tacy ludzie jaki Wy ,dzięki determinacji których mały ma szansę na wspaniałe życie .
Harry kopacz ogrodowy , głodomorek i jedzeniowy złodziej ,no ładnie co z niego wyrosło ;) trochę zmartwiłam się tym warknięciem mam nadzieje ,że nie pójdzie za bardzo w kierunku dominacji . Żeby już domek się znalazł
no proszę, Harruttek natyra się w polu to psina musi wygodnie odpcząć i co się mu dziwić przecież po takiej pracy należy mu się ;)
dlaczego ci ludzie nie dzwonią :mad:
jeśli chodzi o słomę to ja po prostu kupuje w sklepach ogrodniczych matę słomianą do okrywania drzewek na zimę .Jak dla mnie jest ona nawet lepsza niż ta w belach, ,bo jest dłuższa i tak łatwo nie wypada z budy a trzeba jedynie wyjąć nitkę która łączy kawałki słomy.Jeśli nie ma sklepu ogrodniczego w pobliżu to z allegro też zamawiałam.
Pozdrowienia dla Farelka i dla jego dzielnej opiekunki .
z tym ,że psiak w schronisku zginie niestety mają racje .Staje się wtedy jednym z setek psów a przy takim skupisku zwierząt wszystko jest możliwe . Mam nadzieje ,że psiakowi się uda i nie pozna co to jest schronisko.
czy możecie zrobić lepsze zdjęcia psiaka potrzebne będą do ogłoszeń /można na dogo wykupić caly pakiet ogłoszeń za 5 zl /.Psiak jest bardzo ładny i powinien znaleźć dom .Czy rozwieszaliście plakaty o znalezieniu w okolicy i czy zglosiliście znalezienie w schroniksu na paluchu ,bo tam pewnie większość by szukała swojego psa .
fajnie ,że Harry będzie miał nowe ogłoszenia .Ja też chciałam mu zamówić i teraz pomyślałam czy aby nie zrobić ogłoszeńjeszcze na jakieś inne województwo .Może tam będzie miał więcej szczęścia .
super wiadomość :lol: Tak dobrze ,że Malwinka już bezpieczna i że wszytko co złe ma już za sobą .
Mam tylko pytanie porządkowe ;czy osoba u której Malwinka jest na dt wystawia faktury ,bo jak nie to trudno będzię opłacić hotelowanie z konta fundacji .
[quote name='Aimez_moi']Trzymam mocno kciuki za odzew z ogloszen.....:)[/QUOTE]
ja też cały czas trzymam kciuki za odzew z ogłoszeń .Niech ludzie się zorientują jakie skarby mogą do nich trafić .
o Legitek jeszcze komuś serce :lol: Funky fajnie ,że jesteś u cudnego psiaka . Jeśl jesteś na fb to czy możesz tam się zapytać co się z naszym ulubueńcem dzieje ,bo już tak dawno nie mamy informacji o nim ?