Pewnie nie był to dom dla Harrutka ,ale może warto wyciągnąć wnioski ,bo okazało ,że dużo czasu może zająć nam szukanie osób do wizyty pa.
Czy ewentualnie rudynpm w takiej sytuacji możesz od razu wkleic tutaj taką prośbe ,bo myślę ,że razem jakoś szybciej nam pójdzie kogoś znaleźć /każdy jakoś kojarzy osoby z dogo i czym nas więcej tym większa szansa /.
Harruteuś gdzie ten twój ludź ?