Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
[quote name='Brysio'][IMG]http://images42.fotosik.pl/197/8d94b32f67fdbaf6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/280/b412ff323c31994c.jpg[/IMG] Foto: jest Imię: Mała Maja Plec:suczka Wiek: 1 rok Waga: 5 - 6kg Miejsce: Gliwice Sterylizacja: tak Stosunek do dzieci: ok Stosunek do innych psow: ok Stosunek do kotow: ok Dodatkowe informacje : Charakter: grzeczna, cicha, ułożona Kontakt:tel. 305 09 43 , 501 762 009 więcej zdjęc: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/141878-Schronisko-w-Gliwicach-potrzebna-pomoc-w-ogłaszaniu-psiaków!!!/page197"]www.dogomania.pl/threads/141878-Schronisko-w-Gliwicach-potrzebna-pomoc-w-ogłaszaniu-psiaków!!!/page197[/URL][/QUOTE] o jej :) jak dwie krople wody z Brokiem :) szkoda, że nie mogę wziąśc jeszcze jednego maleństwa, bo Maja też już by do nas jechała :)
-
[quote name='Szarotka']Wybacz Groszku, ze cie troche zaniedbalam, ale Kamelek i Faksik czekaja ........[/QUOTE] już nie długo, bo mało im już zostało do uzbierania :) Groszek, idź na spacerek i spal troszkę kalorii :) jeszcze się dąsasz ??
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Henio wyobraz sobie, ze juz prawie uzbieralam na Kamela i Faxa :):)[/QUOTE] no Szarotko, to był nie lada wyczyn :) a najlepszed teraz by było to, żeby się jednak ds znalazł dla chłopaków i te deklaracje by nie były potrzebne :) Heniek, baw się piłeczką :) -
dzień dobry TOpiku :) zyczę ci miłego dnia "_
-
[quote name='Tia']Cekin ma ogonek 3/4 :) [IMG]http://i39.tinypic.com/fn5ls2.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/5z1rif.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/feqn0x.jpg[/IMG][/QUOTE] Cekinek jest przesliczny :) i na niego przyjdzie kolej z domkiem :)
-
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
Akrum replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
a może Pana zaprosić na wątek, żeby składali fotorelacje raz poraz? i wtedy wizyta nie byłaby aż tak bardzo konieczna? zreszta, może jednak za jakiś czas uda się kogoś namówić na wizytę, może ktoś będzie przejeżdżal tamtędy?!! -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szarotko, w razie co się tam spotkamy na tym odwyku :) bo mi już mój TZ też mówi, że na odwyk mnie pośle - jak wchodzi w historie to tam nic innego prawie nie ma jak tylko dogomania i dogomania :) -
Dobranoc Tamarko :)
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
MIKUSIOWE CIOTECZKI - mam prośbę, zajrzyjcie prosze na watek Gasparka, brakuje juz tylko 90 zł do tego, zeby nie skończyło się morbitalem, może jechać do cudownego hoteliku, chociaż wejdźcie, odwiedźcie go, obecność też jest ważna: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183624-GASPAR-pies-pod-igłą-pomóżcie-nam"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1836...pomóżcie-nam[/COLOR][/URL]! -
no to już mamy o ile dobrze policzyłam 200 zl stałych deklaracji :) brakuje jeszcze 100, tak ?? TAMARKA bardzo mocno prosi o kolejne deklaracje!!!
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]a to [SIZE=4]Diana[/SIZE], zmieniła się [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-i-kotki-z-lecznicy-pod-Warszawą-(-te-zwierzaki-naprawdę-nie-mają-czasu-(/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Diana/IMG_8922.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Diana/IMG_8930.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Diana/IMG_8939.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Diana/IMG_8955.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Diana/IMG_8956.jpg[/IMG] [/QUOTE] str 111 post 1104 i 1105 [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-i-kotki-z-lecznicy-pod-Warszawą-(-te-zwierzaki-naprawdę-nie-mają-czasu-(/page111[/URL] te nowe zdjęcia są :)[/CENTER] -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
też z przytuliska, gdzie była Miki. wejdź na ogólny wątek lecznicy. Mama, która trafiła jakiś czas temu do przytuliska ze szczeniakami. Takie duuuże uszyska ma :) niedawno mru robiła jej nowe zdjęcia. -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
Eguus, to skoro z Miki się udało i tak nam na niej zależało, to moze teraz powalczymy o zmianę losu na lepsze dla Dianki?? skoro tutaj ogłoszenia i optymistyczne myslenie pomogło, to może i dla Diany jakiś domek się znajdzie?? -
[B]Zapraszam ponownie na allegro cegiełkowe dla Tamarki i bardzo proszę powstawiajcie to zaproszenie gdzie się da bo coś kiepsko idzie zbiórka dla suni. Nadal brakuje nam 140zł stałych deklaracji [/B][URL="http://www.allegro.pl/item999396507_lysa_zaniedbana_w_depresji_co_jeszcze_zniesie.html"][B][COLOR=#4444ff]http://www.allegro.pl/item999396507_...e_zniesie.html[/COLOR][/B][/URL]