Jump to content
Dogomania

AgusiaW

Members
  • Posts

    1593
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaW

  1. a ja jeszcze niewiem co zrobie,dobrze ze bedziemy wszyscy w domu takze przynajmniej nie bedzie sie czul samotnie
  2. dzisiaj Sylwester a Kajtus boi sie petard,zobaczymy jak to przeżyje:(
  3. My też się cieszymy, że nie musi marznąć w jakimś schronisku a on za takimi mrozami nie przepada.Ostatnio jak spacerowaliśmy to Kajtuś się zbuntował i położył się na plecach,bo mu w łapy bylo zimno:)i musialam poczekac dluzszą chwilkę,to taka mądra psinka:)
  4. No trudno,ale za to będziemy mieć wspólną Wigilię:)
  5. Czy ktoś da Kajtusiowi dom przed świętami?
  6. Dodam że Kajtuś uwielbia bawić się w śniegu:)taki mądry i pocieszny piesek,aż dziwne że nikt o niego nie pyta...
  7. Niestety Kajtuś nie przepada za fotografowaniem ale zobaczymy co się da zrobić:)
  8. [FONT=Calibri][SIZE=3]TEKST DO OGŁOSZEŃ[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]A oto moje spostrzeżenia na temat KAJTUSIA(mieszka ze mną, więc znam go już prawie na wylot:):[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Jest idealnym pieskem nadającym się zarówno do domku jak i do mieszkania, spania na łóżkach już go oduczyłam:)śpi wszędzie tam gdzie mu się każe, jest niezwykle posłuszny, po powrocie ze spaceru czeka przy drzwiach aż wytrę mu łapki, hihi. Nie jest agresywny w stosunku do osób które zna natomiast „atakuje” wszystkich obcych( ale tylko szczekaniem:).KAJTUŚ to wyjątkowy pilny stróż, całą noc pilnuje drzwi żeby nikt się do nas nie włamał.Jesli chodzi o spacery na smyczy to chyba był uczony chodzić przy nodze.Co najważniejsze? Zostaje sam w domu i grzecznie czeka na powrót domowników,nie niszcząc przy tym niczego(np.kapci co często się chyba zdarza).Jest nauczony że może niszczyć tylko swoje rzeczy. Ulubione przysmaki Kajtusia: parówki,banany,chrupki orzechowe:)Poza tym je bardzo mało no bo jest mały:)[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]KAJTUŚ TO NAJSPOKOJNIEJSZY PIES NA ŚWIECIE:)[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
  9. Kajtuś ucałowany:)według mnie kupkanie wraca do normy,może dlatego że apetyt wrócił zwlaszcza na banany i chrupki orzechowe hihi,to jakis dziwny przypadek:)no a propo weterynarza to wspominał jeszcze i kastracji,ze byloby to dobre wyjście no ale ja tu nie decyduje.
  10. Witam Was:)Kajtuś wcina nawet banany,hehe także w zupelności odzyskał apetyt i myślę że znajdzie domek bo to naprawdę super psinka.
×
×
  • Create New...