Ok, cieszę się, że ktoś się nim zainteresował. Macie jakiegoś szczególnie potrzebującego psiulka na którego Wam brakuje tych 20zł? Czy mam sama wybrać?
Hej, przepraszam że nie przeczytałam całego wątku... ale chciałabym wspomóc Oziego, Meggi, Goldi i Majora. Mogę zadeklarować 10zł miesięcznie na każdego pieska... Proszę tylko o pw z numerem kont/konta.