Jump to content
Dogomania

atomoowka_ak

Members
  • Posts

    57
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by atomoowka_ak

  1. Ok, cieszę się, że ktoś się nim zainteresował. Macie jakiegoś szczególnie potrzebującego psiulka na którego Wam brakuje tych 20zł? Czy mam sama wybrać?
  2. Mogę zadeklarować 10zł miesiecznie na sunieczkę... Mało ;( ale może choć troszkę się przyda. Powodzenia Maleńka!
  3. Podajcie proszę numer konta na pw, chciałabym dokonać zadeklarowanej wpłaty.
  4. Do góry Maleńka!
  5. Podnoszę bidulkę!
  6. Trzymajmy kciuki za Kapselka! Wysłałam pieniążek na psinkę.
  7. Proszę o numer konta na pw, pomogę drobną kwotą...
  8. Ile kosztuje sterylka? Może będę mogła Wam pomóc... proszę o pw!
  9. Hej, przepraszam że nie przeczytałam całego wątku... ale chciałabym wspomóc Oziego, Meggi, Goldi i Majora. Mogę zadeklarować 10zł miesięcznie na każdego pieska... Proszę tylko o pw z numerem kont/konta.
  10. Hej podajcie proszę numer konta... pomogę wpłacając 20zł miesięcznie
  11. Hej, chciałabym pomóc. Mogę zadeklarować 20zł miesięcznie. Proszę tylko o przesłanie numeru konta na które wpłacać pieniążki.
  12. Ja tez pomoge! Wyslijcie na pw numer konta. Moge zadeklarowac 20zl miesiecznie
×
×
  • Create New...