A także od REIKO!!!Dziękujemy BARDZO!!! :)
http://www.dogomania.com/forum/topic/127984-reikocudowny-kud%C5%82acz-znalaz%C5%82-wspania%C5%82y-dom/
A TAK APORTUJE NASZA MISSISIPI:
https://www.facebook.com/video.php?v=10152952163321873&set=vb.614116872&type=2&theater
ZAJRZYJCIE KONIECZNIE!!!! :)
W lecznicy weterynaryjnej Joli Pupilek spotkałyśmy naszego Koreczka,wystraszony czekał na szczepienie.Adopcja ze schroniska w roku chyba 2010.Mały ma SUPER DOMEK!!!Wiemy na pewno bo byłyśmy z wizytą poadopcyjną.
A TO JEST NASZ "HASZCZAK" API!!! :) :) :)
...więcej tu:
http://www.dogomania.com/forum/topic/144037-apima%C5%82a-jak-pszcz%C3%B3%C5%82ka-pojecha%C5%82a-do-domu/page-2