Jump to content
Dogomania

Romka

Members
  • Posts

    35738
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Romka

  1. Obok naszego schroniska mamy też takie widoki: ... cztery pierwsze dziki już są w lesie,ostatni piąty to ten ciemny punkt na zdjęciu :) Wrażenie niesamowite jak widzi się je z tak bliska...
  2. A to jest Telma,spotkałyśmy ją przypadkiem kiedy szukałyśmy naszej Śnieżki; Wygląda super i ma naprawdę dobry dom.Jej opiekunowie to bardzo świadomi ludzie.Bądź szczęśliwa maleńka jak najdłużej...
  3. Vigo,ulubiony kolega z boksu Aksy przysłał nam życzenia noworoczne: ...podobnie jak Aksa ma cudowny dom :) Zajrzyjcie tu: http://www.dogomania.com/forum/topic/128936-vigoowczarkowaty-m%C5%82odziak-w-super-domu/page-3
  4. ŻYCZENIA NOWOROCZNE PRZYSŁAŁ NAM TEŻ VIGO: DZIĘKUJEMY!!! :) :) :) ...więcej tu: http://www.dogomania.com/forum/topic/128936-vigoowczarkowaty-m%C5%82odziak-w-super-domu/page-3
  5. A tak wyglądają życzenia noworoczne od Wigunia; PIĘKNY,CUDNY,KOCHANY!!!! :) :) :)
  6. "Prawdziwy" haszczak!!!!!!!!!!!!! :) :) :) CUDNA!!!! :)
  7. I znów mamy zdjęcia z domku Api!!!! :) :) :)
  8. Dostałyśmy życzenia od Reiko:
  9. Dostałyśmy życzenia od Krzywunia;
  10. A także od REIKO!!!Dziękujemy BARDZO!!! :) http://www.dogomania.com/forum/topic/127984-reikocudowny-kud%C5%82acz-znalaz%C5%82-wspania%C5%82y-dom/ A TAK APORTUJE NASZA MISSISIPI: https://www.facebook.com/video.php?v=10152952163321873&set=vb.614116872&type=2&theater ZAJRZYJCIE KONIECZNIE!!!! :) W lecznicy weterynaryjnej Joli Pupilek spotkałyśmy naszego Koreczka,wystraszony czekał na szczepienie.Adopcja ze schroniska w roku chyba 2010.Mały ma SUPER DOMEK!!!Wiemy na pewno bo byłyśmy z wizytą poadopcyjną. A TO JEST NASZ "HASZCZAK" API!!! :) :) :) ...więcej tu: http://www.dogomania.com/forum/topic/144037-apima%C5%82a-jak-pszcz%C3%B3%C5%82ka-pojecha%C5%82a-do-domu/page-2
  11. Zapomniałam napisać,że dostałyśmy także życzenia od Krzywuńcia i jego braciszka Kukiego.DZIĘKUJEMY!!! :) :) :) http://www.dogomania.com/forum/topic/125701-du%C5%BCek-nadal-w-schronisku-szuka-domukrzywu%C5%9B-pojecha%C5%82-do-wspania%C5%82ego-domu/
  12. Roni nie siedzi już z Morelką,przez chwilę mieszkał w boksie z Leśnym: a teraz Roni siedzi z Tośką i dogadują się.
  13. KIARA ZAPRASZA: http://www.dogomania.com/forum/topic/144821-kiaram%C5%82oda-suczka-w-typie-owczarka-niemieckiego/
  14. Kiara ma około 4 lat.Jest suczką w typie owczarka niemieckiego.Wyłapana w wiejskiej miejscowości,gdzie błąkała się od dłuższego czasu.Jak podali dokarmiający ją mieszkańcy miejscowości,została prawdopodobnie wyrzucona z samochodu.Kiara jest łagodna,subtelna i jak większość psiaków w tej sytuacji przerażona schroniskiem.Kiara potrzebuje kontaktu z ludźmi i dobrego domu.Najlepiej domu z ogrodem,gdzie będzie mogła biegać do woli.KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:604 10 11 65 lub 509 911 774 oraz [email protected]
×
×
  • Create New...