Ja też chciałbym,żeby się odnalazła...dałyśmy tylko znać do lecznicy,która obsługuje gminę na terenie której zaginęła suczka,tam trafiają najpierw odłowione psy oraz do znajomych w tej miejscowości.Nic innego nie robiłyśmy.
A to jest filmik z Bartusiem i Dużkiem:
https://www.youtube.com/watch?v=5IPulDjpnA4
Film autorstwa Kropki :)