Romka
Members-
Posts
35738 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Romka
-
Araj,młodziutki ,czarny kudłatek POJECHAŁ DO DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Już się poprawiam Marysiu... I mamy wyróżnienie dla Araja; Araj: http://olx.pl/oferta...03-ID7kJx7.html Jaro,DZIĘKUJĘ!!! :) Lonia ,też będzie miała wyróżnienie. :) Może dodam,że są to psiaki,o których mówimy,że plączą się najbardziej ze wszystkich psiaków.tzn ich linki plączą się w czasie spacerów.A potem trzeba je rozplątywać i co już jest rozplątane to za chwilę znów to samo :) A wszystko dlatego,że na zmianę a czasami jednocześnie przychodzą po głaski i przytulanki a linki są długie. :) -
IREK,podrzucili mnie do lecznicy POJECHAŁ DO DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Irek: http://olx.pl/oferta...03-ID7QIUl.html Wyróżnienie. Agnieszko,DZIĘKUJĘ!!! :) -
BUNIA,7-letnia mała suczka Z HOTELIKU,POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję,że teraz wszystko ok! I :) znów będziesz na naszych wątkach :) -
BUNIA,7-letnia mała suczka Z HOTELIKU,POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Może teraz domek się znajdzie,bo dzięki JARZE,Bunia ma wyróżnienie,do 6 lutego: Bunia: http://olx.pl/oferta...03-ID7QJF1.html Dziękuję jak :) zawsze!!! -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ,już wrzucam na wątki psiaków :) -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ,już wrzucam na wątki psiaków :) -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
DZIĘKUJĘ!!!!!! :) :) :) Czy one są do 06 lutego? Wrzucam na wątki psiaków Muszę pokazać Wam naszego piernika GREJA,chodzi na małe spacerki,czasami gorzej wygląda i jest słaby ale wciąż jest z nami... :) http://www.dogomania.com/forum/topic/85554-grejpsiak-kt%C3%B3ry-znalaz%C5%82-si%C4%99-w-schronisku-po-%C5%9Bmierci-w%C5%82a%C5%9Bciciela/ -
APSIK,przestraszony ,gładkowłosy maluch POJECHAŁ DO DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Cudne, mądre oczy.Uszka jak nietoperz,6-7 kg wagi i wiek około roku.Taki jest Apsik.Malutki został wyrzucony przy ruchliwej trasie w jednej z wiejskich miejscowości.Zgłoszony do schroniska przez dokarmiających go ludzi,po przywiezieniu zaszył się w budzie i był przerażony.Powoli przełamywał w sobie lęk i okazał się słodkim,kochanym i ufnym psem.Jest łagodny,dogaduje się z innymi zwierzętami.Kocha ludzi i spacerki,na których uczy się chodzić na smyczy.Jest zdrowy,wykastrowany,zaszczepiony przeciwko wściekliźnie i odrobaczony.Szukamy dla niego ciepłego i kochającego domu.KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:604 10 11 65 lub 508 911 774 oraz [email protected] Tekst do ogłoszeń. -
SZUKAMY OSOBY DO SPRAWDZENIA DOMU W ZABRZU!!!! :) Już napisałam do dziewczyn z tych okolic...
-
BUNIA,7-letnia mała suczka Z HOTELIKU,POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Buńcia kochana,wywija doopką i ogonkiem jak tylko zobaczy wchodzących do schroniska wolontariuszy.Potem chce,żeby kochać tylko ją,dotykać tylko ją i jest zazdrosna o psiaki.Nie odkleja się od człowieka na spacerkach,chce być blisko,jak najbliżej. A domku wciąż nie ma... -
BUNIA,7-letnia mała suczka Z HOTELIKU,POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
-
Oj ,coś mi się wydaje,że do Dulci uśmiechnął się los...miałam bardzo fajny telefon...
-
Dulcia jest maleńka waży około 6 kg.Jest też młodziutką suczką,ma około roku.Beżowa,gładkowłosa,ma cudne uszyska,które wyglądają jak radarki.Dulcia i jej dzieci zostały przywiezione do schroniska z zakładu produkcyjnego.Tu w pustej beczce,Dulcia urodziła swoje szczenięta.Suczka i jej dzieci są w schronisku.Dulcia jest wspaniałą mamą.Początkowo wystraszona,teraz zaczęła ufać i pozwala brać swoje dzieci na ręce.Maleńka okazała się łagodną,ufną psinką.Schronisko nadal ją przeraża,jest bardzo smutna.Zaczęła wychodzić na spacerki i bardzo ładnie chodzi na smyczy.Nie pozwólmy by to maleństwo spędziło resztę zimy w schroniskowym boksie.Jej miejsce jest w ciepłym,kochającym domu,na kanapie.Suczka jest odrobaczona,zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i wysterylizowana.Jest też zdrowa.KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:604 10 11 65 lub 508 911 774 oraz [email protected] Gdyby ktoś chciał ogłosić małą to jest tekst do ogłoszeń.BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA!!!
-
A potem już był spokojniejszy,pozwolił wziąć się na ręce; ...i nawet poznał sąsiadkę ,która mieszka vis a vis,Sonię: a kiedy wrócił do boksu,to nie schował się do budy,tylko został na zewnątrz.Pierwsze koty za płoty... :) Bartuś ma szanse na domek,ale musi przestać bać się i zacząć żyć psim życiem.Trzeba to zrobić koniecznie!!!
-
Już lepiej ale cały czas czujny:
-
Nie,nie chciałyśmy zamordować Bartusia :),chciałyśmy założyć mu obrożę,żeby po raz pierwszy wyciągnąć go z boksu na spacer; ...maluch gryzł,więc trzeba było zrobić to w rękawicach przeciw pogryzieniowych.Ale udało się: ...zestresowany
-
PAKAR,duży psiak w typie owczarka środkowoazjatyckiego POJECHAŁ DO DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
A potem było tak: -
PAKAR,duży psiak w typie owczarka środkowoazjatyckiego POJECHAŁ DO DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Ale kiedy Pakar podszedł do mnie i poprosił SAM o głaski: ...poprosiłam p.Tomka jedynie o towarzyszenie nam a sama wzięłam Pakara na linkę i...poszliśmy na pierwszy spacer: ...bardzo pomogłam nam w tym Tosia,która wyszła na spacer z Marysią.Pakar poszedł spokojnie za nią: -
PAKAR,duży psiak w typie owczarka środkowoazjatyckiego POJECHAŁ DO DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
No i mamy zdjęcia ze spaceru.Nie ośmieliłyśmy się wyjść same z Pakarem na spacer,który czasami daje do zrozumienia wolontariuszom,że coś mu się nie podoba.My bywamy tylko w soboty i w niedzielę.Pracownicy schroniska widują Pakara codziennie i karmią go.Wyjście z p.Tomkiem było jak najbardziej wskazane :) -
I już po powrocie do boksu:
-
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Dulcia i jej mała córeczka Mamba na spacerku :) Są tak CUDNE,że musiałam umieścić je na wątku głównym :) :) :) więcej tu: http://www.dogomania.com/forum/topic/144624-dulciamalizna-i-jej-dwie-c%C3%B3reczkiszukaj%C4%85-domu/ BARTUŚ PO RAZ PIERWSZY BYŁ POZA BOKSEM :) http://www.dogomania.com/forum/topic/136303-bartek-psiak-zabrany-z-interwencji-szuka-domuciapka-i-ruda-ju%C5%BC-w-domu/page-3 Jeśli przestanie być przerażonym psem,jego szanse na domek wzrosną.Będziemy nad tym pracować :) Na pierwszym spacerze był też PAKAR :) :) :) ...i to jest bardzo dobra wiadomość :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144732-pakardu%C5%BCy-psiak-w-typie-owczarka-%C5%9Brodkowoazjatyckiego/