Romka
Members-
Posts
35738 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Romka
-
DZIEWCZYNY,BARDZO DZIĘKUJEMY!!!! :) :) :) Na razie 2 zdjęcia i relacja a potem reszta: Udało nam się przeprowadzić wizytę poadopcyjną u Maćka. Początkowo miałyśmy lekkie obawy- w okolicy na prawie każdym podwórku pies i nie wszystkie mają odpowiednie warunki. Jednak pod odpowiednim adresem nasze wątpliwości zostały rozwiane. Maciek ma dom jakiego byśmy chciały dla wszystkich schroniskowych psiaków. Jest zadbany, kochany i szczęśliwy. Mieszka w domu, nie na podwórku, wśród ludzi i w towarzystwie kotki (również z fundacji).Pies ma świetny kontakt z właścicielami. Maciek przywitał nas przyjaźnie, dokładnie obwąchał i przychodził aby go głaskać. Jest zadbany, ma piękną sierść, stałą opiekę weterynaryjną. Nie choruje, jest aktywny, lubi się bawić. Ma gdzie się wybiegać ( duża działka) mimo to często spaceruje z właścicielem na długiej lince w lesie(gdzie zdarza mu się pogonić sarny). Przyjazny dla ludzi, nie skacze na gości. Dominujący dla innych psów, kota goni raczej w formie zabawy(czasem śpią na jednym posłaniu). Jest czujnym psem, ale z drugiej strony wciąż uroczym jak szczeniak. Został przez państwa wybrany z racji podobieństwa do wcześniejszej suczki. Właściciel widzi w nim cechy goldena i wilka. Psiak je głównie suchą karmę oraz w nagrodę inne smakołyki. Od czasu schroniskowego życia przytył, jego sierść również zmieniła się na lepsze. Nie za bardzo lubi jednak jeździć samochodem. Nie robi problemów przy czesaniu i kąpieli. Maciek ma idealny dom i jest wspaniałym psem. Usłyszałyśmy podziękowania i słowa podziwu dla zaangażowania wolontariuszy. Rany ,jak się cieszę :) I dalej,przywitanie z Różą:
-
BUNIA,7-letnia mała suczka Z HOTELIKU,POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
I filmik Kropki z Bunią w roli głównej.Dziś cieszyła się wyjątkowo,przytulała się,nie chciała wracać do boksu.Obeszła całe schronisko,żeby tylko opóźnić wejście do boksu: https://www.youtube.com/watch?v=_txzHkXXNEg -
Mała wygląda już lepiej,przytyła...tylko domku wciąż brak... A taki filmik zrobiła Kropka,w roli głównej Kika; https://www.youtube.com/watch?v=5nODSzhVl5w
-
ROTKA,była bezdomną,ciężarną suczką TERAZ MA DOM!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Wyróżnienie dla Rotki: Ogłoszenia są wyróżnione do 10 lutego. http://olx.pl/oferta...03-ID8u7DW.html -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Tytuł filmu Kropki:"Bunia wyprowadziła wolontariuszki na spacer" ;) :) -
CZAJKA,bezdomna od szczenięcia POJECHAŁA WRAZ Z MANGO DO DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Wyróżnienia dla Czajki Ogłoszenia są wyróżnione do 10 lutego. http://olx.pl/oferta...03-ID8u7A5.html -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Wyróżnienia dla Czajki i Rotki: Ogłoszenia są wyróżnione do 10 lutego. http://olx.pl/oferta/czajka-mloda-sunia-szuka-domu-pelnego-milosci-CID103-ID8u7A5.html http://olx.pl/oferta/rotka-rozpaczliwie-szuka-swojego-czlowieka-CID103-ID8u7DW.html -
Nie mogę wysyłać PW,wyskakuje mi error,mój nr konta ma Bogusik,napisz bardzo proszę do niej.Jest na wątku transportowym
-
DZIĘKUJĘ! :)
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
I jeszcze jeden bazarek dla Dulci i Mamby,tym razem bazarek,który zrobiła b-b.DZIĘKUJEMY!!!!! :) Bazarek dla mamusi i jej córci. Podział 50 na 50% Obie przebywają w schronisku w Łowiczu. Dulcia - mamusia potrzebuje pieniążków na dojazd do DS, który oferuje jej dogomaniaczka róża35 :) Tu jej wątek: http://www.dogomania...kiszukają-domu/ Mamba - to córka Dusi. Jedna z dwóch. Lula jej siostra została adoptoowana przez kogoś w schronisku. Mamba jedzie do DT i potrzeba jej pieniążów na karmę i inne potrzeby :) Tu jej wątek:http://www.dogomania...ula-już-w-domu/ LINK DO BAZARKU: http://www.dogomania.com/forum/topic/144959-ciuszki-na-drog%C4%99-do-domu-dulci-i-jedzonko-dla-mamby-do-1701-2000/?p=16009246 ZAPRASZAMY! -
CZAJKA,bezdomna od szczenięcia POJECHAŁA WRAZ Z MANGO DO DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Czajka i Mango na spacerku: -
KIARA,młoda suczka w typie owczarka niemieckiego POJECHAŁA DO DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Kiara,Ijo i Sonia.Kiara super dogaduje się ze zwierzętami: -
KIARA,młoda suczka w typie owczarka niemieckiego POJECHAŁA DO DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
I jeszcze jedno Kiara ma podobno 4 lata,tak ocenił ją lekarz. -
KIARA,młoda suczka w typie owczarka niemieckiego POJECHAŁA DO DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Kiara siedziała w boksie z Ijo ale Ijo nie był dobrym kolegą: Kiara siedzi teraz sama w dużym boksie: Kiara wychodzi na spacer: DZIEWCZYNY NIE PODAWAJCIE PROSZĘ W OGŁOSZENIACH MIEJSCA POBYTU KIARY!!! Dzwonią różni ludzie... -
Za dużą odwagę należy się coś pysznego:
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
W schronisku mamy nową suczkę,Jadzię.Jeszcze bardzo przerażona,ale rozpoczęłyśmy terapię parówkową: -
BUNIA,7-letnia mała suczka Z HOTELIKU,POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
-
BUNIA,7-letnia mała suczka Z HOTELIKU,POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
-
BUNIA,7-letnia mała suczka Z HOTELIKU,POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
I żadnego telefonu nic nie wynika... Bunia na dzisiejszym spacerku: -
RONI- ostatni z trzech braci szuka domu!!!
Romka replied to CZARODZIEJ:)'s topic in Już w nowym domu
Roni zamieszkał teraz z Tosią i razem wychodzą na spacerki; Roni i Tosia w boksie,dogadują się: -
-
Dulcia dziś: