Jump to content
Dogomania

Romka

Members
  • Posts

    35738
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Romka

  1. Viwa,suczka w typie owczarka niemieckiego,wyłapana na jednym z osiedli mieszkaniowych.Prawdopodobnie oddaliła się z miejsca gdzie mieszkała.Jest w trakcie cieczki.Suczka bardzo łagodna,ufna.Widać,że miała bliski kontakt z ludźmi.Zgłoszona do schroniska po potrąceniu przez samochód.Po wypadku jedynie potłuczona.Mamy nadzieję,że ktoś będzie jej szukał.Jeśli nie będziemy szukać jej domu.Viwa ma około 2-3 lat.KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:604 10 11 65 lub 508 911 774 oraz [email protected]
  2. W lesie niedaleko naszego schroniska mieszkają tygrysy... :) Dziewczyny myślały,że to podrzucone tygrysy,ale to były tygrysy z sąsiedztwa :) :) :)
  3. I kolejne zdjęcia Morelki ze spacerku: Morelka siedzi teraz w boksie z Bobikiem.Psiaki dogadują się.
  4. A ja dziś miałam bardzo fajny telefon w sprawie Morelki i teraz szukam kogoś do sprawdzenia domu w Ząbkach pod Warszawą... :)
  5. KIWI I PETA ZAPRASZAJĄ: http://www.dogomania.com/forum/topic/145703-kiwi-i-petadwie-pi%C4%99ciomiesi%C4%99czne-siostrzyczki-szukaj%C4%85-domu/ CUDNA VIWA ZAPRASZA: http://www.dogomania.com/forum/topic/145704-viwaowczarkowata-suczka-do-adopcji/
  6. Jedna z suczek ,prawdopodobnie Peta,ciemniejsza ma szansę na domek.
  7. Kiwi,jaśniejsza suczka i Peta ,ciemniejsza to dwie pięciomiesięczne siostry,ostatnie z miotu,które nie znalazły domu.Ich matką była bezdomna suczka,która przybłąkała się do jednego z gospodarstw i oszczeniła się.Matka Pety i Kwi oraz dwaj bracia suczek mieli więcej szczęścia ,ponieważ gospodarz do którego przybłąkały się dał im dom.Kiwi i Peta trafiły do schroniska.Suczki są śliczne.Zadbane ,pięknie umaszczone,widać,że miały bliski kontakt z ludźmi.Będą raczej dużymi psami..SZUKAMY DOMU DLA PETY I KIWI ! KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:604 10 11 65 lub 508 911 774 oraz [email protected]
  8. Maks lubi się przytulać,choć jeszcze trochę jest niepewny: Na łapeczce plaster po wenflonie,Maks jest już po kastracji.
  9. Dziękuję!!!! :)
  10. DZIŚ DO DOMU POJECHAŁ CZUŁI. Adopcja ze schroniska.Domek na wsi pod Łowiczem.Czułi będzie mieszkał na podwórku wraz z innym psem.Mam zaproszenie do domu malucha i na pewno odwiedzimy cię. Powodzenia maluchu,niech cię kochają... http://www.dogomania.com/forum/topic/145603-czu%C5%82ipi%C4%99ciomiesi%C4%99czny-nied%C5%BAwiadek-adoptowany/?p=16081369
  11. Czułi wyrośnie na pięknego,zrównoważonego psa.Już teraz ma mądre spojrzenie i jest odważnym maluchem. Powodzenia mały,obyś był szczęśliwy.... Zmieniam tytuł wątku.
  12. Czułi pojechał dziś do domu...ludzie jednak po niego przyjechali... Domek na wsi pod Łowiczem,Czułi będzie mieszkał na podwórku wraz z innym psem.Jego opiekunowie zaprosili nas do swojego domu.Na pewno odwiedzimy cię maluchu,już niedługo... Adopcja ze schroniska. A to zdjęcia naszego urwisa,ze spacerku z Kropką i Tessą.Mały po chorobie zeszczuplał,ale także i wyrósł:
  13. I znów dostałam zdjęcia z domu Jagody: Dziewczyny super dogadują się :) Będzie też filmik z Jagodą i Betą w roli głównej,muszę tylko poprosić Kropkę o wrzucenie go.
  14. Dostałam zdjęcia z domu Atenki :) Róża ,zajrzyj koniecznie do swojej ulubienicy,zobacz jak urosła :) ...więcej tu:http://www.dogomania.com/forum/topic/139806-atenapi%C4%99ciomiesi%C4%99cznasuczka-ju%C5%BC-w-domu/page-2#entry16089445 Napisała też do nas Jagoda: ...więcej tu: http://www.dogomania.com/forum/topic/136300-jagodapoziomkabor%C3%B3wka-i-misiale%C5%9Bne-skrzaty-w-swoich-domach/page-8#entry16089461
  15. I jeszcze: Piękna! :) :) :)
  16. W ubiegłym tygodniu otrzymałam zdjęcia z domu Atenki. :) Zobaczcie jak urosła!!!!!!!
  17. Aga,chyba już rozmawiałam z panią i wszystko wyjaśniłam.Dzwoniła z Kalisza.Z rozmowy bardzo fajny telefon,ale na razie cisza...
  18. Bardzo fajnie!DZIĘKUJĘ!!! Albi mieszka w boksie z Ilką:
  19. W schronisku mamy taką piękną owczarkowatą suczkę Viwę:
  20. PAMIĘTAJCIE PROSZĘ O FUNDACJI,KTÓRA PAMIĘTA O NASZYCH PSIAKACH :) Portos i Perełka,Tito,Peruś i Bunia też bardzo proszą... :)
×
×
  • Create New...