[quote name='mamanabank']Balbinka w boksie
[IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/ff71cb4c09ec83e3addbe8ffc5a466a1,10,19,0.jpg[/IMG]
I poza boksem, taka szybciutka, że jej prawie nie widać
[IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/1dfedc48926c9eec3f72abad21d264a1,10,19,0.jpg[/IMG]
Autorką zdjęć jest Romka[/QUOTE]
Oczywiście ,że ja!Brakuje geniuszu FigiFigi!Uznajmy,że to zdjęcia reporterskie!