Jestem winna Reksowi trochę więcej uwagi!To on poznał mnie po głosie(odwrócony tyłem)a ja mniałam watpliwosci co to za psiak!Chodzi mi o wizytę w lecznicy!
Dowiedziałam sie od p.Marka ,że jakies 3 tygodnie temu ktoś szukał psa podobnego do naszego Diego!Trzeba go będzie wrzucić do artykułu o najpilniejszych adopcjach w schronisku!
Dziś znow dzwonił ktoś i pytał o Zadrę a ja wciąż mam wątpliwości czy to ten właściwy domek!POdejrzewam,ze Zadra byłaby w nim samotnie biegajacym psiakiem!
Oby któraś znalazła domek!Mama Blanki bardzo powoli wychodzi ze skorupy!Ma w boksie druga suczkę z która lubia sie!Śpia razem w budzie!No i maja też w budzie kolegę,ktorego zaakceptowały!
DZiewczyny to nie wszystko podobno Dianka i jej nowa towarzyszka mają w boksie...towarzysza!No i co Wy na to?Suczki obydwie wyszły z budy,obwąchały intruza i weszły "nazad" do budy!Znaczy się zaakceptowały intruza!Nastepny krok uczniony przez Diankę!
Jamorku,zobacz jak wazna jest motywacja!:diabloti:Metoda wypracowana wieloletnim doswiadczeniem!Tez czasami jej używam!Dzięki za wiadomość o psiaku!:lol:;)
Andzike to jeden z tych potrzebujących psiaków ,którym przyda się karma ,która przywiozłyśćie!Juz zjadł jej około 3 kg,dodajemy mu jej do kaszy lub makaronu oraz puszek mięsnych!Tak szybko zjada,ze aż sapie!