Jump to content
Dogomania

Romka

Members
  • Posts

    35738
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Romka

  1. Kontakt może być na mnie!Martyna 604 10 11 65 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  2. No to zamawiam wyróznione allegro!:lol:Moze ktoś zobaczy Milkę ,szkoda żeby dzieciństwo spędziła w schronisku!POPROSZE TEZ OGŁOSZENIA!
  3. Perełka jest trochę podobna do naszej schroniskowej Żabci!
  4. Na zdjęciu na którym Niko jest drapany za uchem,widac jakim psim dzieckiem jest psiaczek!
  5. [quote name='mamanabank']Ale jesteś spostrzegawcza, ja nie zauważyłam... To p.Marek z pracownikami, poskładali kocyki na cztery i przymocowali, my rzuciłyśmy tylko hasło, a właściwie to Romka...[/QUOTE]Wiesz ,ze ja tez ich nie zauwazyłam!Pamiętałam tylko,ze były zasłonki w boksach najbardziej nieosłoniętych od wiatru!Pan Marek z pracownikami postarał się!:lol::lol::lol:
  6. [quote name='mamanabank']A tak poza tym Nelka życzy Wesołych Świąt! [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/1dca764bf66b2028ab568f1a0fae60fc,10,19,0.jpg[/IMG][/QUOTE]Nelka cudna troche podobna do mojego ukochanego Lucka!Spróbuje znależć zdjęcie!
  7. O psiaczkach maluchach napiszę po świętach jak zadzwonie do p.Marka!Frania dostała karmę od Andzike a słomę przytargalam ze wsi!W świeta podzieliłysmy się praca przy karmieniu Bryśka!Wczoraj karmiłam ja a dziś Grazynka!No i Perełka!A jeszcze Szczygieł i Sońka ale to opiszę innym razem jak będe miala zdjecia!
  8. Kajka potwierdziłam już coś nie wiem czy o to Ci chodzi?Ale to dotyczyło innych psiakow nie pamietam jakich !Napisz ogłoszenia gdzie tylko sie da!
  9. Andzike !Na Ciebie i Nelkę jak widać zawsze mozna liczyć!:lol::lol::lol:
  10. Kajka bądzmy dobrej myśli!:roll:
  11. W domu z ogrodem pod Tarchominem!Państwo a właściwie mąz pani są na emeryturze!
  12. Mam nadzieje,że zdjęcia z nowego domku będą!Choćby na watku na stronie Fundacji!
  13. Dziewczyny no i doczekałam się na telefon!Pani zadzwonila już o godzinie 13 05!Zgodzila sie na wizytę prze dadopcyjna!Więcej sama zaproponowała,że pojedzie do hotelu do Jamora,zeby poznać psa i dopiero po tej wizycie podejmie ostatecznie decyzję!:roll:Po wizycie u Jamora odbędzie sie dalsza częśc procedury adopcyjnej(nasza wizyta w domu u pani).Jamor powiadomiony!Czeka na telefon i wizytę w sprawie Willego!Mam nadzieje,ze Willy spodoba się państwu a i państwo spodobają się Willemu!Jesli wszystko sie uda napiszę więcej!Dodam,że w domu jest suczka i kociczka!Zgoda między nimi a Willim jest ważna dla państwa!
  14. Jeśli dobrze czytam na wątku Buby-labradorki,to chyba 2 stycznia Bubcia będzie miała stały domek w Poznaniu!
  15. Musze sie pochwalic,że milośnicy naszych psiakow w osobie p.prezes sklepu INTERMARCHE pomagają nam i w okresie przedświatecznym sprzedawali pierniczki ręcznie robione i lukrowane!Dochód z tej sprzedazy ma iśc na rzecz psiakow schroniskowych!Bardzo się cieszymy!
  16. Zuzia,Nika28 moze zrobić ogłoszenia oczywiscie za jakąś kwote a Mantis robi świetne banerki jeśli jest taka potrzeba!
  17. ŚLiczna mordka rzeczywiscie i chyba rozrabiaka?
  18. Nie Milka nie ma żadnych ogloszeń !Czy moge zamówic u Ciebie ogłoszenia ?Nr konta prosze na PW?Jesli sie nie myle to współpracowaliśmy juz w sprawie Misi!
  19. DZERKA,zajrzyj prosze na watek Antosia,Psotki i Śnieżki są w pierwszych postach naszego watku ,moze znalazłby sie domek gdzies koło Ciebie!Od siebie dokładam nową obrożę i dokładam sie do budy!Zależy mi szczególnie na Antosiu i Śnieżce sa juz tak długo!Antoś może pilnować podworka ale jest zadziora!A Śnieżka potrzebuje inteligentnego opiekuna jest bardzo mądra!
  20. Ja tez chciałabym ,żeby byli to ludzie powazni!
  21. I strasznie kochana ,sama słodycz!
  22. [quote name='Andzike']O mamo!!! Trzymam kciuki, żeby jutro ten ktoś sie odezwal :) i żeby to była przemyslana decyzja a nie podjęta pod wplywem świątecznej chwili:roll:[/QUOTE]Dlatego poprosiłam o telefon pozniej!Chcę,zeby to tej osobie zależało na Willim!
  23. Jak Mamanabank wstanie od światecznego stołu to pokaże nam Nikusia w scenerii zimowej w obiektywie Figi apartem Romki!
×
×
  • Create New...