Jump to content
Dogomania

Romka

Members
  • Posts

    35738
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Romka

  1. Boze, jaki smutne ma oczy w schronisku tak tego nie widać a na Twoich zdjęciach PsiAniołku dobitnie!
  2. Ja tak dla porzadku ,wiecie o co chodzi juz o tym rozmawiałyśmy!Piszemy wszystko ,zeby nie zapomnieć!
  3. [quote name='mamanabank']ROMKA< jestem pod wrażeniem!!!!![/QUOTE]Wiedziałam,Kiciu!:diabloti::diabloti:
  4. No to juz wiecie jak wygladają nasze ostatnie soboty dobitnie!:diabloti::diabloti:Moze być Tolek,to piesek z Kauflandu.bardzo madry piesek i powinien mieć kochany dom!Uznał jak ktos napisał za swojego pana pewnego bezdomnego i obaj ogrzewali się w Kauflandzie aż komus to przeszkadzało i zawiadomił schronisko!Strasznie mi go żal!:shake:
  5. To cholerne dogo najpierw nie wchodziło a teraz zdublowało!
  6. Tak wygladają ostatnio nasze soboty! [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/b70f6f9e6c1f0ed1b8f957f2be53d849,10,19,1.jpg[/IMG]
  7. Tak wygladają ostatnio nasze soboty! [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/b70f6f9e6c1f0ed1b8f957f2be53d849,10,19,1.jpg[/IMG]
  8. Tak wygladają ostatnio nasze soboty! [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/b70f6f9e6c1f0ed1b8f957f2be53d849,10,19,1.jpg[/IMG]
  9. Tak wygladają ostatnio nasze soboty! [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/b70f6f9e6c1f0ed1b8f957f2be53d849,10,19,1.jpg[/IMG]
  10. Przejrzę zdjęcia!:cool3:
  11. Dzieki Perdusia i pozostałe dziewczyny jak cos jest na 3 lub 4 zaraz podnoście!
  12. DZIEWCZYNY ZGŁASZAM OFICJALNY WNIOSEK O REGULARNE PODNOSZENIE WĄTKÓW!Reks i Hera oraz Abi byli na 3i 4 stronie forum łódziego!Proszę pomyślcie o nich ,kto tam dotrze?
  13. Ogłaszany przez Owieczkę post 35 i Plichę post chyba 94!Oraz na allegro!Jesli ktoś chciałby nam pomóc będziemy bardzo wdzięczne!
  14. [quote name='kanna']jestem na wątku........ile chłopak ma ogłoszeń?[/QUOTE]Kanna dzieki,ze zareagowałas miło Cię widzieć.Jakoś zaraz mi lepiej!:roll:
  15. Herka i Reks byli na spacerku a potem szczekali jedno przez drugie jak tylko wchodziłam do przejścia między boksami i chcieli być zauwazeni!
  16. Dzieci Perdusi wyprowadziły psiaka na spacer on i Hera byli pierwsi ale Reks jak tylko nas zobaczyl to zaczął szczekać "tu jestem wez mnie" i szczekał tak jak tylko znalazłam sie w poblizu boksu!Biedny Reks tez chce byc kochany!
  17. Chyba z odchudzania Balbiny nici ale tez nie widac by nabrała wagi!Jest śliczna wdzięczy się i cały czas spaceruje wzdłuz boksu!
  18. Psotka była na spacerze ale nie wiem z kim,niech ktoś napisze jak zachowywała się na spacerze nasza Psotula!I jeszcze jedno jedna z odwiedzajacych rozpoznała w Psotce suczkę sąsiada ,która dziwnym trafem zgubiła mu sie w lesie!Jak patrzę na Psotkę to nie mogę uwierzyć,ze ktos mógł to zrobić!
  19. Borys nie był na spacerze w sobotę więc na osłodę dałam mu najwięcej pasztetowej!:roll:
  20. Coś mi sie wydaje ,że tylko Borys i Zadra nie byli na spacerze!Zadra wspięłasie na kraty boksu i prosiła o spacer ale juz zamykano schronisko i wyszłam!
  21. Kajka proszę za chwilę ferie zrób ogłoszenia Lence!Jak trafi do schroniska z taka rana to po niej!
  22. Cholera obstawiam ,ze to Antoś!Spójrzcie na łapki,takie same ale robiłam zdjęcie z góry!Nie pamiętam zebym fotografowała Milkę!Antos mój ulubieniec jest lojalny wobec Romki ,która go wyprowadza więc trzyma sztamę z Romcią!:evil_lol:A moja psica jak to terier szuka zadymy bo Pako w domu to staruszek i nie mozna z nim zadymiać.No chyba ze spotykamy Harrego Mamanabank wtedy jest wesoło!:evil_lol:
×
×
  • Create New...